نمایشگر اطلاع رسان سامسونگ 24/7 تایزن 55 اینچ Samsung Display 24/7 PM55F

ناموجود


مانیتور صنعتی سامسونگ با قطر کمتر

ساینیج PM55F، مجهز به رسیور مادون قرمز

نمایشگرهای سامسونگ با قابلیت ضد تابش نور

قابلیت های ویژه ساینیج جدید سامسونگ برای تولید محتوا

PM55F مجهز به پلیر داخلی با پشتیبانی از سیستم عامل Tizen
برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

توضیحات محصول

نمایشگرهای صنعتی سامسونگ مجهز به پلیر داخلی با پشتیبانی از سیستم عامل Tizen

نمایشگرهای صنعتی سامسونگ مجهز به پلیر داخلی با پشتیبانی از سیستم عامل Tizen

ساینیج 2016SMART  با پشتیبانی از SSSP4.0 ، در مقایسه با مدل های قبل، از عملکرد سریعتر و قوی تری برخوردار است. از نظر سخت افزاری  نیز SSSP4.0، کارکردی بهتر از مدل های قبلی دارد و در توسعه اپلیکیشن های وب به کارشناسان سیستم مدیریت محتوا کمک کرده است. البته این امر در مدیریت محتوا به اسمارت ساینیج ها کمک  می کند.

نمایشگر PM55F، ساینیجی با عملکرد بی نظیر

1: استفاده از ویژگی های گرافیکی کاملا مدرن
یکی از ویژگی های بارزی که در نمایشگر PM55F سامسونگ، به وضوح قابل درک است، این است که ویژگی استفاده از محتوای پویا با عملکرد سه وجهی گرافیکی PM55F سامسونگ، به شما کمک می کند تا یک محتوای بصری کامل و یک محتوای نوشتاری یکپارچه را از نزدیک ببینید. یکی دیگر از قابلیت های بارز نمایشگر PM55F سامسونگ، پشتیبانی از نمایش همزمان سه فیلم است.
2: ساینیج PM55F سامسونگ بدون نیاز به پی سی
در ساینیج جدید سامسونگ از سیستم عامل تایزن OS استفاده شده، بنابراین نیازی به استفاده از پی سی وجود ندارد.
3: نمایشگر PM55F سامسونگ با امنیت بی نظیر
پلتفرم و اپلیکیشن های به کار رفته در مانیتور صنعتی جدید سامسونگ، همگی تحت پشتیبانی تایزن OS قرار دارند و در آن از سه لایه مکمل امنیتی استفاده شده که ثبات امنیتی این نمایشگر را تضمین کرده اند.
نمایشگر ساینیج PM55F، سازگار با HTML5
پلتفرم ویژه ای که در مانیتور صنعتی PM55F سامسونگ به کار رفته، با HTML5 سازگاری دارد. البته دیگر کیت های توسعه نرم افزاری نظیر SDK و RW نیز در این بین به شدت تاثیرگذار بوده اند.
ساینیج PM55F با کارکرد آسان
یکی از نکات قابل توجه در مورد این ساینیج سامسونگ، این است که UI آن کاملا برای تاچ مناسب است و مرورگرهای وب نیز می توانند بدون نیاز به توسعه اپلیکیشن وب، صفحه پیش فرض را نشان دهند. در این سری از نمایشگرهای ساینیج سامسونگ، صفحه کاربری SSSP4.0 ارتقا پیدا کرده و از طریق لانچر URL نیز امکان دسترسی سریع به اپلیکیشن ها را فراهم می کند.

قابلیت های ویژه ساینیج جدید سامسونگ برای تولید محتوا

قابلیت های ویژه ساینیج جدید سامسونگ برای تولید محتوا

یکی از ویژگی های مهم پلتفرم SSSP4.0، این است که سامسونگ MagicInfo Player S4، به کاربران نمایشگرهای سامسونگ کمک می کند تا در قدرت شبکه نمایش نفوذ کرده و آن را افزایش دهند. با استفاده از این ویژگی می توانید اطلاعات مهم را نیز به اشتراک بگذارید.
عملکرد قوی، تضمین انتقال بی عیب و نقص محتوا و نمایش دقیق متن، با استفاده از موتور گرافیکی ساینیج PM55F و با کمک MagicInfo Player S4، تضمین شده است.
در این ساینیج از عکس هایی با رزولوشن حداکثر 5120×5120 پشتیبانی شده و دارای بیش از 100 کادر نوشتاری است. با استفاده از گزینه Touch Overlay نیز می توانید بدون نیاز به پی سی و فقط با یک ضربه بر روی صفحه نمایش، مرورگر را به گردش در بیاورید.

نمایشگر حرفه ای سامسونگ با امکان پخش محتوا بصورت 24 ساعته

نمایشگر PM55F، چیزی بیش از یک مدیا پلیر است و به عنوان ابزاری پیشرفته برای مدیریت محتوا عمل می کند و این امکان را برای شما فراهم کرده تا فایل های رسانه ای را نمایش داده و برنامه زمانی پلی بک را تنظیم و ویرایش کنید و با استفاده از اتصالات وای فای و تایمر و غیره، صفحه نمایش را به صورت یک ویدئو وال تنظیم کنید و یا مانیتور را کنترل کنید. این رابط گرافیکی که به تازگی طراحی شده، سهولت در استفاده و قابلیت مدیریت محتوای داخلی را افزایش داده است. نمایشگر PM5F قادر است محتوا را به صورت تمام وقت برای شما نمایش دهد.

مانیتور PM55F، یک نمایشگر بی عیب و نقص

در ساینیج جدید سامسونگ از ورژن 4 MagicInfo استفاده شده که به سازمان های بزرگ کمک می کند تا برای کنترل دیجیتال ساینیج های متعدد تنها از یک سرور استفاده کنند و امکان مدیریت و ارزیابی اسمارت ساینیج ها از راه دور وجود دارد.

مانیتور صنعتی سامسونگ با قطر کمتر

سری جدید نمایشگرهای تکی PMF و PHF، از نازک ترین طرح موجود در این صنعت ( 29.9 میلی متر) استفاده کرده و یک ساینیج قوی و فشرده را برای محیط هایی فراهم کرده که از نظر فضا، محدودیت دارند. این نمایشگرهای مستقل در مدل های 43، 49 و 55 اینچی برای ساینیج های PMF و PHF، تولید شده است در حالیکه مدل 32 اینچی فقط برای سری PMF موجود است.
در نمایشگرهای مستقل سامسونگ از ساختاری با لبه بسیار نازک استفاده شده تا توجه بیننده، بیشتر بر محتوای موجود بر روی صفحه نمایش، متمرکز شود. البته ویژگی ها بر اساس اندازه و میزان روشنایی و زمان عملکرد برای هر مدل، متفاوت است. برای کسب جزئیات بیشتر در این مورد، به جدول ویژگی ها مراجعه کنید.
مانیتور صنعتی سامسونگ با قطر کمتر

ساینیج PM55F، مجهز به رسیور مادون قرمز

گیرنده مرکزی IR نمایشگر سامسونگ PM55F، کنترلی ساده و انعطاف پذیر را برای کاربران فراهم کرده است. یکی از قابلیت های نمایشگر ساینیج PM55F، این است که همه مدل ها می توانند از طریق IR مرکزی، سیگنال های مربوطه را دریافت کنند و کارکرد آن را از محل های مختلف و بدون خطا، کنترل کنند.
ساینیج PM55F، مجهز به رسیور مادون قرمز

نمایشگرهای سامسونگ با قابلیت ضد تابش نور

در نمایشگرهای PMH و PMF از پنلی در قسمت جلو استفاده شده که ضد انعکاس پرتوهای نوری مزاحم است و به این ترتیب پرتوهای نوری محیطی نیز نمی توانند هیچ مزاحمتی را برای نمایش اطلاعات و تصویر در این دسته از نمایشگرهای سامسونگ ایجاد کنند و هم عکس ها و هم نوشته ها با وضوح و خوانایی بسیار بالا و قابل توجهی نشان داده می شوند. این نکته به ویژه در منو بردهای رستوران ها و بوردهای اعلام زمان پرواز در فرودگاهها از اهمیت بیشتری برخوردار است.
نمایشگرهای سامسونگ با قابلیت ضد تابش نور

نمایشگرهای سامسونگ دارای استاندارد IP5X

در نمایشگرهای PMH و PMF از پنلی در قسمت جلو استفاده شده که ضد انعکاس پرتوهای نوری مزاحم است و به این ترتیب پرتوهای نوری محیطی نیز نمی توانند هیچ مزاحمتی را برای نمایش اطلاعات و تصویر در این دسته از نمایشگرهای سامسونگ ایجاد کنند و هم عکس ها و هم نوشته ها با وضوح و خوانایی بسیار بالا و قابل توجهی نشان داده می شوند. این نکته به ویژه در منو بردهای رستوران ها و بوردهای اعلام زمان پرواز در فرودگاهها از اهمیت بیشتری برخوردار است.
نمایشگرهای سامسونگ دارای استاندارد IP5X

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول نمایشگر اطلاع رسان سامسونگ 24/7 تایزن 55 اینچ Samsung Display 24/7 PM55F
گارانتی سام سرویس 18 ماه
نوع نمایشگر LFD سامسونگ نمایشگر 24/7 سامسونگ
مشخصات فنی
ابعاد دستگاه 1228.4x701.2x29.9 میلیمتر
ابعاد با بسته بندی 1335x812x182 میلیمتر
وزن دستگاه 16.3 کیلوگرم
وزن با بسته بندی 21.8 کیلوگرم
محل قرار گیری پیچ 400x400 میلیمتر
شیشه محافظ ندارد
نوع پایه پایه زمینی Foot Stand (Optional)
پهنای قاب top 6.9 mm x bottom 8.9 mm x side 6.9 mm
عملکرد
مدت زمان پیشنهادی استفاده 24hrs/7days زمان
دمای محیط 0.0 ℃ ~ 40.0 ℃
رطوبت محیط 10.0 % ~ 80.0 %
ویژگی ها
ویژگی های اصلی Slim & Light Signage with Built-in MagicInfo S4, SSSP 4.0
امکانات ویژه Tuner(only for NA) تونر (فقط برای NA), built-in speaker بلندگوی داخلی, temperature sensor حسگر دما, wifi module embedded وای فای داخلی, H/W : Non Glare Panel پنل ضد تابش نور, Video Wall(15x15(OSD)), Center IR, Clock Battery(168hrs Clock Keeping), IP5x, Pivot Display, Speaker 2×10 W, Video Wall Daisy Chain(16)
حافظه کش L1 (I/D) : 32KB / 32KB L2 (Unified) : 1MB
رابط حافظه اصلی 2.5GB 3 channel 96bit DDR3-933 (1866MHz)
گرافیک 2D & 3D Graphics Engine - Up to 3840x2160p. 32bpp - پشتیبانی از OpenGL ES
ذخیره سازی داخلی 8GB (3.75GB Occupied by O/S, 4.25GB Available) گیگابایت (3.75 گیگابایت توسط O / S اشغال شده، 4.25GB در دسترس است)
پشتیبانی از فرمت های AC3/DD, DTS, MPEG, MPEG-1/2/4, H.263, H.264/AVC, UHD H.264/AVC, VC-1, AVS+, HEVC, JPEG, PNG, VP8, VP9 Audio DSP (Decoder), Video Decoder
پردازنده Cortex-A12 1.3GHz Quad Core CPU پردازنده چهار هسته ای
سیستم عامل Tizen 2.4 (VDLinux) تایزن
نوع پنل
سایز صفحه نمایش LFD ال اف دی 55 اینچ سامسونگ
نوع صفحه نمایش 60Hz D LED BLU
رزولوشن صفحه نمایش 1920x1080 (Full HD) فول اچ دی
اندازه پیکسل 0.630x0.630
محدوده فعال صفحه نمایش 1209.6mm H x 680.4mm V
روشنایی تصویر 500 nit
نسبت کنتراست 5000:1
زاویه دید - افقی/عمودی 178:178
زمان پاسخگویی تصویر 8ms
نمایش رنگ 10bit Dithering - 1.07 Billion
وسعت رنگ 72%
کنتراست دینامیک Mega
حداکثر فرکانس پیکسل 148.5 MHz
برق
منبع تغذیه AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
حداکثر مصرف برق 187w/h
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه Cover-Jack پوشش جک, Regulatory Guide راهنمای تنظیم مقررات, RS232C(IN) adapter, باتری Batteries, راهنمای راه اندازی سریع Quick Setup Guide, سیم برق Power Cord, کارت گارانتی Warranty Card, کنترل از راه دور Remote Controller
لوازم جانبی پایه STN-L4655E
نصب دیواری WMN4270SD
لوازم جانبی تخصصی CML450H
اتصالات
اتصالات ورودی LFD سامسونگ (D-Sub Common), Display Port 1.2 (2), 2 ورودی اچ دی ام آی, DVI-D, USB 2.0 x 2, مینی استریو جک Stereo mini jack
اتصالات خروجی LFD سامسونگ DisplayPort 1.2 /Loop-out دیس پلی پورت, RS232C(in/out) thru Stereo Jack, RJ45, stereo mini jack, Tuner (only for NA)
اتصالات خارجی LFD سامسونگ RJ45 پورت, RS-232C (in/out) thru stereo jack پورت

پر طرفدارترین نظرات
 • 0 از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

  از دفتر مرکزی شما خرید کردیم

  رستوران ما برای اینکه منو رو نمایش بده این مانیتور رو خریداری کرده و خیلی راضی هستیم

  توسط * در

  ارسال پاسخ برای این نظر
  آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.