نمایشگر اطلاع رسان سامسونگ 24/7 تایزن 43 اینچ Samsung Display 24/7 PM43F

ناموجود


مانیتورهای صنعتی سامسونگ با ضخامت باریک تر

خوانایی بالا و حذف پرتوهای نوری مزاحم در PM43F

نمایشگر حرفه ای PM43F سامسونگ مقاوم در برابر گرد و غبار

ارائه گزینه هایی بی نظیر برای تولید محتوا، تعیین برنامه زمانی

نمایشگرهای صنعتی سامسونگ مجهز به پردازشگر داخلی (SOC)


برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

توضیحات محصول

نمایشگرهای صنعتی سامسونگ مجهز به پردازشگر داخلی (SOC)

نمایشگرهای صنعتی سامسونگ مجهز به پردازشگر داخلی (SOC)

اسمارت ساینیج 2016، که از SSSP4.0 پشتیبانی می کند در مقایسه با مدل های قبلی از عملکرد سریع تر، قوی تر و پایدارتری برخوردار است. این SSSP4.0 از نظر کارکرد، فراتر از سخت افزارهای قبلی است و کارشناسان سیستم مدیریت محتوا را قادر ساخته تا اپلیکیشن های پیشرفته وب را توسعه داده و به کار گیرند و البته این امر به نوبه خود به اسمارت ساینیج کمک می کند تا محتوا را به شیوه موثری برای مشتریان مدیریت کند.

اسمارت ساینیج PM43F با عملکرد فوق العاده

1: ویژگی های گرافیکی سه بعدی بسیار پیشرفته
ویژگی استفاده از محتوای پویا با عملکرد گرافیکی سه وجهی در نمایشگرهای سامسونگ مدل PM43F به شما کمک میکند یک محتوای کامل را تجربه کنید و در عین حال، محتوای نوشتاری نیز به صورت یکپارچه نمایش داده می شود. این نمایشگر قادر است تا از نمایش سه فیلم به صورت همزمان بر روی یک صفحه نمایش، پشتیبانی کند.
2: PM43F با قابلیت تاچ و بدون نیاز به پی سی
از آنجا که در نمایشگر صنعتی PM43F از سیستم قدرتمند تایزن OS استفاده شده، نیازی به استفاده از پی سی وجود ندارد.
3: PM43F با امنیت فوق العاده
در مانیتور PM43F، سیستم، پلتفرم و اپلیکیشن ها، همگی تحت پشتیبانی تایزن OS قرار دارند و ساختار امنیتی جامعی که در آن به کار رفته، ثبات بیشتر را از طریق سه لایه تکمیلی، فراهم کرده است.
نمایشگر PM43F، سازگار با HTML5
با وجود کیت های توسعه نرم افزاری نظیر SDK یا RW، نمایشگر جدید سامسونگ نیز از ویژگی های توسعه یافته ای برخوردار شده است و از آنجا که ما با یک پلتفرم استاندارد باز سر و کار داریم باید بگوییم این پلتفرم با HTML5 نیز سازگاری فوق العاده ای دارد.
ساینیج PM43F، نمایشگری با کارکرد بسیار ساده
کارکردهای مانیتور به این دلیل بالا است که UI آن برای تاچ، مناسب است و مرورگرهای وب قادرند بدون نیاز به توسعه اپلیکیشن وب، صفحه پیش فرض را نمایش دهند. صفحه کاربری SSSP4.0 نیز ارتقا پیدا کرده و از طریق لانچر URL و دسترسی سریع به اپلیکیشن های وب، پشتیبانی می شود.

ارائه گزینه هایی بی نظیر برای تولید محتوا، تعیین برنامه زمانی و ابزارهای کاربردی دیگر

ارائه گزینه هایی بی نظیر برای تولید محتوا، تعیین برنامه زمانی و ابزارهای کاربردی دیگر

یکی از ابعاد بسیار مهم پلتفرم SSSP4.0 با پشتیبانی تایزن، این است که سامسونگ MagicInfo Player S4، کاربران را قادر می سازد تا تنها از طریق سرور مرکزی از هر جایی، قدرت شبکه نمایش را افزایش دهند و در آن نفوذ کنند.
در واقع سامسونگ MagicInfo Player S4 با تلفیق بک آپ پلیر اختصاصی با قابلیت های ارائه محتوای دیتا لینک، از کارایی بیشتری برخوردار شده و اطلاعات را به سادگی و با سرعت بالا به اشتراک می گذارد.
این موتور گرافیکی جدید که در اسمارت ساینیج به کار رفته با کمکMagicInfo Player S4 توانسته است عملکرد کلی صفحه نمایش را بهبود بخشیده و در عین حال، انتقال بی عیب و نقص محتوا و نمایش دقیق و یکدست نوشته را تضمین می کند. در عین حال از عکس هایی با رزولوشن بالا(حداکثر 5120×5120)، پشتیبانی می کند و دارای بیش از 100 کادر برای نوشته است. وقتی از گزینه Touch Overlay آن استفاده شود، کاربر میتواند تنها با یک ضربه انگشت بر روی صفحه نمایش، مرورگر وب را به گردش در بیاورد بنابراین نیازی به پی سی دیگر وجود ندارد.

نمایشگر حرفه ای سامسونگ با امکان پخش محتوا بصورت 24 ساعته

نمایشگر PM43F، چیزی بیش از یک مدیا پلیر است و به عنوان ابزاری پیشرفته برای مدیریت محتوا عمل می کند و این امکان را برای شما فراهم کرده تا فایل های رسانه ای را نمایش داده و برنامه زمانی پلی بک را تنظیم و ویرایش کنید و با استفاده از اتصالات وای فای و تایمر و غیره، صفحه نمایش را به صورت یک ویدئو وال تنظیم یا مانیتور را کنترل کنید تا محتوا را در تمام ساعات شبانه روز برای شما نمایش دهد. این رابط گرافیکی که به تازگی طراحی شده، سهولت در استفاده و قابلیت مدیریت محتوای داخلی را افزایش داده است.

مانیتور PM43F، یک راه حل تمام عیار

سرور سامسونگ MagicInfo، به ورژن 4.0 ارتقا داده شده و از یک طراحی جدید برخوردار است. نرم افزار سرور MagicInfo، یک نرم افزار تخصصی برای مدیریت محتوا است که سازمان های بزرگ را قادر می سازد تا دیجیتال ساینیج های متعدد را از طریق یک سرور، مدیریت کند. همچنین این سازمان ها می توانند از یک قسمت مرکزی، اسمارت ساینیج را از راه دور، مدیریت و ارزیابی کنند.

مانیتور های صنعتی سامسونگ PMF با ضخامت باریک تر

سری جدید نمایشگرهای تکی PMF و PHF، از نازک ترین طرح موجود در این صنعت (29.9 میلی متر) استفاده کرده و یک ساینیج قوی و فشرده را برای محیط هایی فراهم کرده که از نظر فضا، محدودیت دارند. این نمایشگرهای مستقل در مدل های 43، 49 و 55 اینچی برای ساینیج های PMF و PHF، تولید شده است در حالیکه مدل 32 اینچی فقط برای سری PMF موجود است.
در این نمایشگرهای مستقل از ساختاری با لبه بسیار نازک استفاده شده تا توجه بیننده، بیشتر بر محتوای موجود بر روی صفحه نمایش، متمرکز شود. البته ویژگی ها بر اساس اندازه و میزان روشنایی و زمان عملکرد برای هر مدل، متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، به جدول ویژگی ها مراجعه کنید.
مانیتور های صنعتی سامسونگ PMF با ضخامت باریک تر

انعطاف پذیری در کنترل نمایشگر و آنلاک آن با گیرنده مرکزی مادون قرمز

گیرنده مرکزی IR نمایشگرهای مستقل، امکان کنترل ساده تر همراه با انعطاف پذیری بیشتر را برای کاربر فراهم می کند. همه مدل ها می توانند سیگنال IR را در پنل های فردی خود و از طریق IR مرکزی دریافت کنند. وقتی که نصب به درستی صورت گیرد کاربران می توانند کارکرد IR را از محل های مختلف، کنترل کنند و عملکردی بدون خطا داشته باشند.
انعطاف پذیری بیشتر در کنترل نمایشگر و آنلاک آن با گیرنده مرکزی مادون قرمز

خوانایی بالا و حذف پرتوهای نوری مزاحم در PM43F

نمایشگرهای سری PMH و PMF از جمله PM43F، به پنل جلویی ضد انعکاس مجهزند. این پنل باعث می شود تا مزاحمت هایی که نور محیط و سایر امواج نوری برای صفحه نمایش ایجاد می کنند کاهش پیدا کنند و خوانایی آنها در همه جا تضمین شود. در نمایشگرهای سری PMH و PMF، قابلیت مشاهده عکس و خوانایی اطلاعات، فوق العاده بالا است زیرا میزان انعکاس در آنها در زیر نور خورشید و یا هر نور دیگری، کاهش می یابد که این امر به ویژه در زمان استفاده به همراه QSR در منو بردها و یا بوردهای نمایش زمان پرواز در فرودگاه ها که نور زیادی از محیط به آنها می تابد، هیچ مشکلی را ایجاد نمی کند.
خوانایی بالا و حذف پرتوهای نوری مزاحم در PM43F

نمایشگر حرفه ای PM43F سامسونگ مقاوم در برابر گرد و غبار

همه نمایشگرهای مستقل PMH و PMF، تحت تاییدیه IP5x قرار دارند. این امر تضمین کننده طرح مقاومت در برابر گرد و غبار این نمایشگرها از جمله نمایشگر PM43F است و می توانند در برابر گستره ای از شرایط محیطی، مقاومت کنند. این تاییدیه، نگرانی های موجود درباره جمع شدن گرد و غبار بر روی نمایشگرهای نصب شده در ایستگاه های مترو و پلتفرم های بیرونی را برطرف کرده است. به این ترتیب مشتریان می توانند بدون نیاز به حفاظ های اضافی برای محافظت در برابر گرد و غبار، از این نمایشگرهای تحت تاییدیه IP5x استفاده کنند. نمایشگرهای جدید PMH و PMF سامسونگ، ارائه بی وقفه اطلاعات در تمام روزهای هفته را بدون تاثیر پذیری از شرایط محیطی تضمین می کنند.
نمایشگر حرفه ای PM43F سامسونگ مقاوم در برابر گرد و غبار

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول نمایشگر اطلاع رسان سامسونگ 24/7 تایزن 43 اینچ Samsung Display 24/7 PM43F
گارانتی سام سرویس 18 ماه
نوع نمایشگر LFD سامسونگ نمایشگر 24/7 سامسونگ
مشخصات فنی
ابعاد دستگاه 959.7x 550.1 x 29.9 میلیمتر
ابعاد با بسته بندی 1037x628x132 میلیمتر
وزن دستگاه 9.4 کیلوگرم
وزن با بسته بندی 11.4 کیلوگرم
محل قرار گیری پیچ 200x200 میلیمتر
شیشه محافظ ندارد
نوع پایه پایه زمینی Foot Stand (Optional)
پهنای قاب top 6.9 mm x bottom 8.9 mm x side 6.9 mm
عملکرد
مدت زمان پیشنهادی استفاده 24hrs/7days زمان
دمای محیط 0.0 ℃ ~ 40.0 ℃
رطوبت محیط 10.0 % ~ 80.0 %
ویژگی ها
ویژگی های اصلی Slim & Light Signage with Built-in MagicInfo S4, SSSP 4.0
امکانات ویژه Tuner(only for NA) تونر (فقط برای NA), built-in speaker بلندگوی داخلی, temperature sensor حسگر دما, wifi module embedded وای فای داخلی, H/W : Non Glare Panel پنل ضد تابش نور, Video Wall(15x15(OSD)), Center IR, Clock Battery(168hrs Clock Keeping), IP5x, Pivot Display, Speaker 2×10 W, Video Wall Daisy Chain(16)
حافظه کش L1 (I/D) : 32KB / 32KB L2 (Unified) : 1MB
رابط حافظه اصلی 2.5GB 3 channel 96bit DDR3-933 (1866MHz)
گرافیک 2D & 3D Graphics Engine - Up to 3840x2160p. 32bpp - پشتیبانی از OpenGL ES
ذخیره سازی داخلی 8GB (3.75GB Occupied by O/S, 4.25GB Available) گیگابایت (3.75 گیگابایت توسط O / S اشغال شده، 4.25GB در دسترس است)
پشتیبانی از فرمت های AC3/DD, DTS, MPEG, MPEG-1/2/4, H.263, H.264/AVC, UHD H.264/AVC, VC-1, AVS+, HEVC, JPEG, PNG, VP8, VP9 Audio DSP (Decoder), Video Decoder
پردازنده Cortex-A12 1.3GHz Quad Core CPU پردازنده چهار هسته ای
سیستم عامل Tizen 2.4 (VDLinux) تایزن
نوع پنل
سایز صفحه نمایش LFD ال اف دی 43 اینچ سامسونگ
نوع صفحه نمایش 60Hz D LED BLU
رزولوشن صفحه نمایش 1920x1080 (Full HD) فول اچ دی
اندازه پیکسل 0.490x0.490
محدوده فعال صفحه نمایش 940.89mm H x 529.25mm V
روشنایی تصویر 500 nit
نسبت کنتراست 3000:1
زاویه دید - افقی/عمودی 178:178
زمان پاسخگویی تصویر 8ms
نمایش رنگ 10bit Dithering - 1.07 Billion
وسعت رنگ 72%
کنتراست دینامیک Mega
حداکثر فرکانس پیکسل 148.5 MHz
برق
منبع تغذیه AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
حداکثر مصرف برق 154w/h
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه Cover-Jack پوشش جک, Regulatory Guide راهنمای تنظیم مقررات, RS232C(IN) adapter, باتری Batteries, راهنمای راه اندازی سریع Quick Setup Guide, سیم برق Power Cord, کارت گارانتی Warranty Card, کنترل از راه دور Remote Controller
لوازم جانبی پایه STN-L3240E
نصب دیواری WMN4070SD
لوازم جانبی تخصصی CML400XJ
اتصالات
اتصالات ورودی LFD سامسونگ (D-Sub Common), Display Port 1.2 (2), 2 ورودی اچ دی ام آی, DVI-D, USB 2.0 x 2, مینی استریو جک Stereo mini jack
اتصالات خروجی LFD سامسونگ DisplayPort 1.2 /Loop-out دیس پلی پورت, RS232C(in/out) thru Stereo Jack, RJ45, stereo mini jack, Tuner (only for NA)
اتصالات خارجی LFD سامسونگ RJ45 پورت, RS-232C (in/out) thru stereo jack پورت

پر طرفدارترین نظرات
 • 0 از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

  فوق العاده

  واسه رستوران عالیه

  توسط برگر هپی در

  ارسال پاسخ برای این نظر
  آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.