نمایشگر اطلاع رسان سامسونگ 24/7 تایزن 49 اینچ Samsung Display 24/7 PM49F

ناموجود


مانیتور سامسونگ با قابلیت ضد انعکاس نور

نمایشگرهای صنعتی سامسونگ با ضخامت کمتر

نمایشگر سامسونگ نفوذناپذیر در برابر گرد و غبار

ساینیج هوشمند سامسونگ با گیرنده مادون قرمز

تولید محتوا و ارائه برنامه های زمانی در نمایشگر صنعتی PM49F
برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

توضیحات محصول

مانیتور حرفه ای سامسونگ دارای پردازنده داخلی (SOC)

مانیتور حرفه ای سامسونگ دارای پردازنده داخلی (SOC)

اسمارت ساینیج 2016، با پشتیبانی از SSSP4.0، عملکردی سریع و در مقایسه با سخت افزارهای قبلی نیز کارکردی بسیار قوی دارد و به توسعه اپلیکیشن های پیشرفته وب و در نهایت به مدیریت محتوا به شیوه موثر، کمک کرده است.

عملکرد فوق العاده قوی اسمارت ساینیج PM49F

1: ویژگی های گرافیکی سه بعدی اسمارت ساینیج PM49F
ویژگی استفاده از محتوای پویا با عملکرد سه وجهی گرافیکی که در PM49F به کار برده شده، امکان تجربه یک محتوای بصری فوق العاده کامل و محتوای نوشتاری یکپارچه را برای شما فراهم می کند. از قابلیت های این نمایشگر سامسونگ، پشتیبانی از پخش همزمان سه فیلم می باشد.
2: مانیتور صنعتی PM49F، بدون نیاز به پی سی
سامسونگ با استفاده از سیستم عامل تایزن OS، نیاز به پی سی را برای مانیتور صنعتی PM49F از میان برداشته است.
3: امنیت بالای نمایشگر صنعتی PM49F
در نمایشگر جدید سامسونگ، همه سیستم و اپلیکیشن ها، تحت پشتیبانی تایزن قرار دارند و از سه لایه مکمل نیز برای تامین امنیت آن استفاده شده است.
نمایشگر PM49F، سازگار با HTML5
یکی از قابلیت های بی نظیر این نمایشگر سامسونگ، سازگاری با HTML5 است و توسعه آسان نیز به راحتی صورت می گیرد. البته وجود کیت های توسعه نرم افزاری مانند RW و SDK نیز در این بین به شدت تاثیر گذار بوده است.
کارکرد بسیار ساده نمایشگر PM49F
یکی از دلایل سهولت در استفاده از این نمایشگر، وجود UI مناسب برای تاچ است و مرورگرهای وب نیز می توانند بدون نیاز به توسعه اپلیکیشن وب، صفحه پیش فرض را نمایش دهند. ارتقای صفحه کاربری SSSP4.0 و لانچر URL سبب سهولت هر چه بیشتر در دسترسی به اپلیکیشن های وب می شوند.

تولید محتوا و ارائه برنامه های زمانی در نمایشگر صنعتی PM49F

تولید محتوا و ارائه برنامه های زمانی در نمایشگر صنعتی PM49F

یکی از نکات قابل توجه در مورد SSSP4.0 با پشتیبانی تایزن، این است که MagicInfo Player S4، امکان نفوذ در قدرت شبکه نمایش را از طریق سرور مرکزی فراهم می کند. MagicInfo Player S4، بک آپ اختصاصی را با قابلیت ارائه محتوای دیتا لینک، تلفیق کرده و سهولت بیشتری را در اشتراک گذاری داده ها ایجاد کرده است.
عملکرد قوی نمایشگر PM49F، یکی از مزایای موتور گرافیکی اسمارت ساینیج، ارتقای عملکرد صفحه نمایش و انتقال جامع محتوا و نمایش نوشته ها به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی است. البته MagicInfo Player S4 نیز در این رویکرد به شدت تاثیر گذار بوده است.
این نمایشگر صنعتی سامسونگ از عکس هایی با رزولوشن حداکثر 5120×5120 پشتیبانی می کند و بیش از 100 کادر نوشتاری دارد. استفاده از گزینه هایی مانند Touch Overlay، به کاربر کمک می کند تا با استفاده از یک ضربه انگشت، مرورگر وب را به گردش در بیاورد بنابراین نیاز به پی سی نیز از میان برداشته می شود.

نمایشگرهای حرفه ای سامسونگ با کارکرد 24 ساعته

نمایشگر صنعتی PM49F به شما کمک می کند تا محتوا را به شیوه مناسبی مدیریت کنید و امکان تنظیم و ویرایش برنامه زمانی پلی بک را نیز برای شما فراهم می کند. می توانید با استفاده از اتصالات وای فای و تایمر، صفحه نمایش را درست مانند یک ویدئو وال تنظیم کرده و یا مانیتور را کنترل کنید. رابط گرافیکی نیز توانسته است توانایی مدیریت محتوای داخلی را ارتقا دهد.

مانیتور صنعتی PM49F با طراحی کاملا جدید

سامسونگ در ورژن 4 سرور MagicInfo از یک طراحی کاملا جدید استفاده کرده است. نرم افزار سرور MagicInfo به صورت تخصصی برای مدیریت محتوا به کار برده می شود و این امکان را برای شرکت های بزرگ فراهم کرده تا دیجیتال ساینیج های متعدد را از طریق یک سرور، مدیریت کنند. همچنین امکان کنترل و مدیریت و ارزیابی اسمارت ساینیج ها از راه دور وجود دارد.

نمایشگرهای صنعتی سامسونگ با ضخامت کمتر

نمایشگرهای مستقل PMF و PHF، به نازک ترین صفحه نمایش های موجود در صنعت ساینیج ها مجهز شده اند و قطر صفحه نمایش آنها 29.9 میلی متر است. می توانید از این دسته از ساینیج های سامسونگ در هر محیطی استفاده کنید.
نمایشگرهای مستقل ذکر شده در سه اندازه 43، 49 و 55 اینچ برای ساینیج های PMF و PHF تولید شده اند. لبه های بسیار نازکی که در این نمایشگر به کار برده شده اند، توجه بیننده را فقط بر روی محتوا متمرکز می کنند. البته ویژگی های هر مدل بر اساس اندازه و میزان روشنایی، متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به جدول ویژگی ها مراجعه کنید.
نمایشگرهای صنعتی سامسونگ با ضخامت کمتر

ساینیج هوشمند سامسونگ با گیرنده مادون قرمز

گیرنده IR که در این اسمارت ساینیج به کار رفته، امکان کنترل ساده را برای کاربر فراهم کرده است. همه مدل ها می توانند سیگنال IR را در پنل های فردی خود و از طریق IR مرکزی دریافت کنند. وقتی که نصب به درستی صورت گیرد کاربران می توانند کارکرد IR را از محل های مختلف، کنترل کنند و عملکردی بدون خطا داشته باشند.
ساینیج هوشمند سامسونگ با گیرنده مادون قرمز

مانیتور سامسونگ با قابلیت ضد انعکاس نور

در نمایشگرهای سری PMH و PMF از پنل هایی با قابلیت ضد انعکاس نور استفاده شده تا نور محیط، مزاحمتی را برای پخش تصاویر و نوشته ها ایجاد نکند. این دسته از نمایشگرهای سامسونگ، میزان انعکاس نور را حتی در محیط های پر نور کاهش می دهند. این امر به ویژه در محیط هایی مانند فرودگاهها از اهمیت زیادی برخوردار است.
مانیتور سامسونگ با قابلیت ضد انعکاس نور

نمایشگر سامسونگ نفوذناپذیر در برابر گرد و غبار

همه نمایشگرهای مستقل PMH و PMF، تحت تاییدیه IP5x قرار دارند. این امر تضمین کننده طرح مقاوم در برابر گرد و غبار این نمایشگرها است و می توانند در برابر گستره ای از شرایط محیطی، مقاومت کنند. این تاییدیه، نگرانی های موجود درباره جمع شدن گرد و غبار بر روی نمایشگرهای نصب شده در ایستگاه های مترو و پلتفرم های بیرونی را برطرف کرده است. به این ترتیب مشتریان می توانند بدون نیاز به حفاظ های اضافی برای محافظت در برابر گرد و غبار، از این نمایشگرهای تحت تاییدیه IP5x استفاده کنند. نمایشگرهای جدید PMH و PMF سامسونگ، ارائه بی وقفه اطلاعات در تمام روزهای هفته را بدون تاثیر پذیری از شرایط محیطی تضمین می کنند.
نمایشگر سامسونگ نفوذناپذیر در برابر گرد و غبار

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول نمایشگر اطلاع رسان سامسونگ 24/7 تایزن 49 اینچ Samsung Display 24/7 PM49F
گارانتی سام سرویس 18 ماه
نوع نمایشگر LFD سامسونگ نمایشگر 24/7 سامسونگ
مشخصات فنی
ابعاد دستگاه 1092.6x 624.8 x 29.9 میلیمتر
ابعاد با بسته بندی 1195x721x167 میلیمتر
وزن دستگاه 13.2 کیلوگرم
وزن با بسته بندی 18.1 کیلوگرم
محل قرار گیری پیچ 400x400 میلیمتر
شیشه محافظ ندارد
نوع پایه پایه زمینی Foot Stand (Optional)
پهنای قاب top 6.9 mm x bottom 8.9 mm x side 6.9 mm
عملکرد
مدت زمان پیشنهادی استفاده 24hrs/7days زمان
دمای محیط 0.0 ℃ ~ 40.0 ℃
رطوبت محیط 10.0 % ~ 80.0 %
ویژگی ها
ویژگی های اصلی Slim & Light Signage with Built-in MagicInfo S4, SSSP 4.0
امکانات ویژه Tuner(only for NA) تونر (فقط برای NA), built-in speaker بلندگوی داخلی, temperature sensor حسگر دما, wifi module embedded وای فای داخلی, H/W : Non Glare Panel پنل ضد تابش نور, Video Wall(15x15(OSD)), Center IR, Clock Battery(168hrs Clock Keeping), IP5x, Pivot Display, Speaker 2×10 W, Video Wall Daisy Chain(16)
حافظه کش L1 (I/D) : 32KB / 32KB L2 (Unified) : 1MB
رابط حافظه اصلی 2.5GB 3 channel 96bit DDR3-933 (1866MHz)
گرافیک 2D & 3D Graphics Engine - Up to 3840x2160p. 32bpp - پشتیبانی از OpenGL ES
ذخیره سازی داخلی 8GB (3.75GB Occupied by O/S, 4.25GB Available) گیگابایت (3.75 گیگابایت توسط O / S اشغال شده، 4.25GB در دسترس است)
پشتیبانی از فرمت های AC3/DD, DTS, MPEG, MPEG-1/2/4, H.263, H.264/AVC, UHD H.264/AVC, VC-1, AVS+, HEVC, JPEG, PNG, VP8, VP9 Audio DSP (Decoder), Video Decoder
پردازنده Cortex-A12 1.3GHz Quad Core CPU پردازنده چهار هسته ای
سیستم عامل Tizen 2.4 (VDLinux) تایزن
نوع پنل
سایز صفحه نمایش LFD ال اف دی 49 اینچ سامسونگ
نوع صفحه نمایش 60Hz D LED BLU
رزولوشن صفحه نمایش 1920x1080 (Full HD) فول اچ دی
اندازه پیکسل 0.560x0.560
محدوده فعال صفحه نمایش 1073.779mm H x 604mm V
روشنایی تصویر 500 nit
نسبت کنتراست 4000:1
زاویه دید - افقی/عمودی 178:178
زمان پاسخگویی تصویر 8ms
نمایش رنگ 10bit Dithering - 1.07 Billion
وسعت رنگ 72%
کنتراست دینامیک Mega
حداکثر فرکانس پیکسل 148.5 MHz
برق
منبع تغذیه AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
حداکثر مصرف برق 165w/h
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه Cover-Jack پوشش جک, Regulatory Guide راهنمای تنظیم مقررات, RS232C(IN) adapter, باتری Batteries, راهنمای راه اندازی سریع Quick Setup Guide, سیم برق Power Cord, کارت گارانتی Warranty Card, کنترل از راه دور Remote Controller
لوازم جانبی پایه STN-L4655E
نصب دیواری WMN4270SD
لوازم جانبی تخصصی CML450H
اتصالات
اتصالات ورودی LFD سامسونگ (D-Sub Common), Display Port 1.2 (2), 2 ورودی اچ دی ام آی, DVI-D, USB 2.0 x 2, مینی استریو جک Stereo mini jack
اتصالات خروجی LFD سامسونگ DisplayPort 1.2 /Loop-out دیس پلی پورت, RS232C(in/out) thru Stereo Jack, RJ45, stereo mini jack, Tuner (only for NA)
اتصالات خارجی LFD سامسونگ RJ45 پورت, RS-232C (in/out) thru stereo jack پورت

پر طرفدارترین نظرات
 • 0 از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

  چه مانیتور فوق العاده ای

  ممنون از توضیحات کاملتون

  توسط ارشادی در

  ارسال پاسخ برای این نظر
  آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.