سام به عنوان نامی آشنا در بازار لوازم خانگی ایرانی، در بین مردم شناخته شده است. تلویزیون های سام، دسته ای از محصولات سام هستند که با قیمت و امکانات مناسب در اختیار مشتریان قرار گرفته اند. با توجه به تاثیرات مستقیم تحریم ها بر ورود کالا به کشور، ورود محصولات لوازم خانگی سامسونگ نیز با محدودیت های جدی مواجه شد. سامسونگ در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان، بهترین و باکیفیت ترین نمایشگرها را تولید می کند. اما مسلما محدودیت های موجود باعث می شود که مقدار محصولات لوازم خانگی موجود در کشور نتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. به همین دلیل  برند های داخلی مانند سام دست به کار شدند تا جای خالی سامسونگ را در بازار لوازم خانگی پر کنند.

بیشتر بخوانید: مشخصات تلویزیون tu7000 سامسونگ

در سال های گذشته، سامسونگ و ال جی، قطعات مورد نیاز برای ساخت لوازم خانگی سامسونگ و ال جی را از شرکت های دیگر خریداری کرده و به ایران ارسال میکردند اما  در حال حاضر سام، این قطعات را به صورت مستقیم خریداری کرده  و مونتاژ می کند. بنابراین در پاسخ به این سوال شما که تلویزیون سام ساخت کجاست؟ باید بگوییم که تلویزیون سام در داخل کشور مونتاژ میشود.

همه چیز درباره تلویزیون های جدید سام الکترونیک

البته  قبلا نیز لوازم خانگی سامسونگ و ال جی در داخل کشور مونتاژ میشدند و به  عبارتی دیگر تغییری در خط تولید ایجاد نشده است. باید به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که شرکت چینی که سام، قطعات مورد نیاز برای ساخت لوازم خانگی سام را از آن تهیه میکند یکی از معتبرترین شرکت های چینی تولید کننده قطعات لوازم خانگی است که طرف قرار داد بسیاری از کارخانجات تولید کننده لوازم خانگی در اروپاست و الزاما  با شنیدن نام شرکت چینی، محصولات چینی بی کیفیت و بی دوام را در ذهنتان تصور نکنید.

بیشتر بخوانید: قیمت لوازم خانگی سام

در واقع هر چند این تحریم های ظالمانه، صدمات جبران ناپذیری بر اقتصاد کشور تحمیل کرد اما باید بدانید فعالیت برندهای داخلی نظیر سام باعث شد تا تولید بسیاری از لوازم خانگی در داخل کشور و در مقایسه با سالهای قبل به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

سام، انواع محتلف محصولات لوازم خانگی را در داخل کشور تولید می کند و تنوع محصولات آن در آینده، بیشتر میشود و در واقع  قصد دارد به طور کامل جایگزین سامسونگ شود.

تلویزیون سام ساخت کجاست؟

تلویزیون سام الکترونیک به عنوان یک برند کاملاً ایرانی با قیمت مناسب نسبت به سایر برندهای موجود در بازار لوازم خانگی و صوتی تصویری به عنوان یک تلویزیون مقرون به صرفه از نظر قیمت و مجهز به ویژگی های برتر محسوب می شود. یکی از سوالاتی که اکثر مشتریان تلویزیون های سام با آن روبرو هستند این است که این تلویزیون ساخت کجاست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تلویزیون سام ، ساخت ایران است و در واقع سام به عنوان جایگزینی برای سامسونگ در ایران توانسته است توجه تعداد زیادی از مشتریان لوازم صوتی و تصویری را به خود جلب کند. سام به عنوان یک برند ایرانی همواره در تلاش بوده است تا محصولات خود را متناسب با نیازهای روز مشتریان ایرانی تولید کند. به همین دلیل تلویزیون های سام در حال حاضر به ویژگی‌های مورد نظر اکثر مشتریان مجهز شده اند و می توانند انتظارات بسیاری از مشتریان تلویزیون های سام را برآورده کنند.

آیا تلویزیون سام، همان سامسونگ است؟

ممکن است بسیاری از مشتریانی که تا به امروز با نام برند سام آشنا نشده اند تصور کنند که برند سام همان برند سامسونگ است اما باید این نکته را یادآوری کنیم که برند سام به عنوان یک برند ایرانی جایگزین برای برند سامسونگ در داخل کشور فعالیت خود را آغاز کرد. در واقع با شروع تحریم ها و خروج بسیاری از برندهای خارجی از کشور، برند سام به عنوان جایگزینی برای برند سامسونگ فعالیت های خود در زمینه تولید انواع محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی را در داخل کشور آغاز کرد. بنابراین تلویزیون های سام در تلاش برای پر کردن جای خالی تلویزیون های سامسونگ در داخل کشور تولید شدند.

معایب تلویزیون سام الکترونیک

تلویزیون های سام در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین نمونه‌های تلویزیون تولید شده توسط برندهای داخلی محسوب می‌شوند. سام در این دسته از تلویزیون ها از صفحه نمایشی استفاده کرده است که کیفیت تصویر را به شیوه قابل قبول به نمایش می گذارد. کیفیت تصویر 4K UHD،  یکی از ویژگی های پرطرفدار تلویزیون های سام است. هرچند سام الکترونیک در تلویزیون های خود از یک پردازنده ضعیف تر نسبت به تلویزیون های سامسونگ استفاده کرده است اما جنس بدنه هر دو تلویزیون سام و سامسونگ تقریباً یکسان است. از طرفی سیستم عامل به کار رفته در این دسته از تلویزیون ها از نوع سیستم عامل اندروید می باشد. در حال حاضر قیمت تلویزیون های سام به عنوان یکی از بهترین شاخص های این دسته از تلویزیون ها محسوب می شود زیرا در مقایسه با بسیاری از برندهای داخلی و خارجی قیمت مناسب تری دارند و در عین حال از ویژگی های قابل قبولی برخوردار شده اند. از طرفی می توان گفت خدمات پس از فروش و گارانتی ۲۴ ماهه سام سرویس یکی از ویژگی های حائز اهمیت تلویزیون های سام است که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

سام، زیر مجموعه سام سرویس

در واقع سام، یکی از زیرمجموعه ای شرکت سام سرویس است و قبلا نیز کار مونتاژ محصولات لوازم خانگی سامسونگ در داخل کشور را بر عهد داشت و تنها تفاوت ایجاد شده در این روزها، کنار رفتن واسطه کره ای است.

در واقع نکته قابل توجه دیگر درباره محصولات سام، قیمت بسیار پایین این محصولات در مقایسه با بسیاری از برندهای خارجی است و توانسته است به خوبی رضایت مشتریان را جلب کند.

همه چیز درباره تلویزیون های جدید سام الکترونیک

 در این مقاله به این نکته اشاره کردیم که سام، گستره وسیعی از محصولات لوازم خانگی را تولید می کند که ما در اینجا به به بررسی تلویزیون های سام میپردازیم که مشتریان زیادی دارند و تلاش می کنیم به بسیاری از سوالاتی که به ذهن مشتریان تلویزیون های سام خطور می کنند پاسخ دهیم.

مشخصات تلویزیون های سام الکترونیک

یکی از ویژگی های مهمی که امروزه برترین برندهای تولید کننده تلویزیون مانند سامسونگ مورداستفاده قرار میدهند هوشمند بودن تلویزیون است. سام از ویژگی های اسمارت متعددی در مدل های مختلف تلویزیون های سام الکترونیک استفاده کرده است و همچنان عرصه رقابت در این حوزه را حفظ کرده است. با توجه به سلایق مختلف مشتریان محصولات سام، این برند ایرانی، تلویزیون های سام را در ابعاد مختلف تولید کرده که می توانیم به تلویزیون های 39، 43، 50،55، 58 اینچی اشاره کنیم.

در بسیاری از تلویزیون های سام از صفحه نمایش LED استفاده شده و کیفیت تصویر در برخی از مدل ها تا 2 میلیون پیکسل هم میرسد.

کیفیت تلویزیون سام

برخی از مدل  های تلویزیون ال ای سام الکترونیک مانند مانند مدل 50 اینچی سری 6 اسمارت با تکنولوژی UHD، کیفیت نمایش تصویر را به  8 میلیون پیکسل رسانده که رضایت  قابل توجهی را در میان مشتریان تلویزیون های سام به همراه داشته است. سیستم پخش صدای دالبی، یکی دیگر از مشخصات این مدل از تلویزیون های سام است که مرزهای موجود میان بیننده و تصویر را از میان بر میدارد و خود را در فضایی سینماتیک و واقعی احساس می کنید.

تبدیل موبایل سامسونگ به پروژکتور

قیمت تلویزیون سام الکترونیک

اقدام سام  در مورد تولید انواع مختلف محصولات خانگی به ویژه  تلویزیون ها سام، باعث شد تا تلویزیون های سام با قیمتی بسیار کمتر از قیمت تلویزیون های سایر برندها در اختیار کاربران قرار گیرند. قیمت تلویزیون سام در مقایسه با کیفیت عملکرد آن، بسیار مناسب است و در واقع باید به این نکته مهم نیز اشاره  کنیم که یکی از اهداف جدی سام، تولید تلویزیون هایی با ابعاد و قیمت های مختلف بوده  تا مشتریان بتوانند متناسب با بودجه مورد نظر خود، مدل مناسب تلویزیون سام را خریداری کنند. قیمت تلویزیون های سام، شرکتی بوده و در مورد گارانتی تلویزیون های سام نیز باید بگوییم که تحت گارانتی سام سرویس قرار دارند.

قیمت تلویزیون سام 50  اینچ

قیمت تلویزیون سام 55 اینچ

قیمت تلویزیون سام 58 اینچ

تلویزیون سام قسطی

همه چیز درباره تلویزیون های جدید سام الکترونیک

تلویزیون های سام با گارانتی معتبر ام سرویس

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه تلویزیون های سام که برای بسیاری از مشتریان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است گارانتی 24 ماهه این سری از محصولات سام است. به این ترتیب تلویزیون های سام علاوه بر 18 ماه گارانتی تعمیر، از 6 ماه گارانتی تعویض از ابتدای زمان خرید برخوردارند. بنابراین مشتریان تلویزیون های سام می توانند با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید تلویزیون سام با قیمت مناسب و گارانتی معتبر اقدام نمایند.

 

نکته ای که در ادامه  باید به آن اشاره کنیم این است که امکان خرید قسطی تلویزیون های سام با اقساط بلندمدت و کمترین نرخ بهره ماهیانه از شعب نمایندگی سامسونگ واقع در سعادت آباد و  میدان هروی وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به وبسایت www.allsamsung.ir نسبت به ثبت نام خرید اقساطی تلویزیون های سام نیز اقدام نمایید.

نظرات در مورد تلویزیون سام

برخی از نظرات مشتریان تلویزیون ها سام:

1: من تلويزيون سام الكترونيك خريدم خيلي راضيم

2: از تمام برند های داخل بهتر هست و کیفیت تصویر و ساخت بهتری دارد و شاید گفت در حد تلویزیون سامسونگ باشه

3:عالی حتما بخرید

4:از چینی های بازار خیلی بهتره و از پنل کره ای برخورداره هیچ مشکلی نداره و از کیفیت خوبی برخورداره فقط میشه  یکمی انتقاد کرد که بدون کنترل اصلی درست کار نمی کنه و حتما کنترل خودش که ماوس داره نیازه واسه اجرا کردن برنامه ها

5:نسبت به کارایی قیمت مناسبی داره

6: یکی از بهترین گزینه ها با این اندازه تلویزیون سام هست.قیمت اش واقعا مناسبه.من از خریدم خیلی راضیم.

11 دیدگاه

 1. سلام
  من یکی اندرویدش رو خریدم
  مرتب هنگ میکنه و ریستارت میشه
  الان ۱ ماهه که هنوز گارانتی و خدمات پشتیبانی نتونسته کاری برام بکنه

  1. سلام
   تلویزیون های سام الکترونیک با گارانتی سام سرویس 6 ماه گارانتی تعویض دارن در صورتی که تلویزیون به هر دلیل قابل تعمیر نباشه براتون تعویض میکنن.

  1. سلام .باهمون دکمه برین قسمت تنظیمات بلوتوث،بعدگزینه هایی ک روش وصل شده رو باهمون دکمه تلوزیون پاک کن بعددوباره دکمه هوم وبرگشت کنترل روباهم ازنزدیک تلوزیون بگیرتا ب تلوزیون وصل شه.وسلام

 2. با سلام من وقتی میخوام با گوشی وصل بشم به طور خودکار تلویزیون قطع میکنه و وصل نمیشه

  1. سلام

   اگر از فیلتر شکن استفاده میکنید استفاده از اسمارت ویو امکانپذیر نیست.. فیلتر شکن رو قطع کنید و مجدد امتحان کنید.

  2. سلام.اگ گوشیت اسمارت ویوداره،بعدازوصل شدن قط میشه دوباره وای فای tvروقط کن دوباره وصل کن

 3. سلام من یک ۴۳اینچ را گرفتم ۵ماه کار نکرد ایراد پیدا کرد ایرادش این بود وقتی تلویزیون را روشن میکردیم فقط یک صفحه ابی نشان می‌داد دیگه هیچی بالا نمی آورد دادم نمایندگی یکی دیگه به ما دادن دستشان درد نکنه .خدا کنه این یکی تا آخر درست کار کنه .با تشکر

 4. سلام، چرا ال ای دی سام ازکنار وکمی مایل بکنارمات بنظر میرسه وحتما باید ازروبرو ببینی

 5. سلام من یه تلویزیون 55 اینچ سام الکترونیک مدل 6500 را خریدم و از خرید خودم کاملا راضی هستم

دیدگاهتان را بنویسید