• در این مقاله از سری مقالات سایت نمایندگی سامسونگ در تهران به بررسی این موضوع میپزدازیم که سطل زباله مخاطبین گوشی سامسونگ کجاست؟ شما عزیزان می توانید سوالات خود در این باره را در قسمت کامنت ها مطرح نمایید.

  برخی از سوالات رایج کاربران در این زمینه عبارتند از:

  1: سطل زباله مخاطبین گوشی A10 سامسونگ کجاست؟

  2: سطل زباله مخاطبین  گوشی A11 کجاست؟

  3: سطل زباله تماس ها کجاست؟

  قیمت گوشی a22 سامسونگ در نمایندگی ، قیمت a22 سامسونگ

  ممکن است این مساله برای شما نیز پیش آمده باشد که برخی از کانتکت های گوشی سامسونگ را به صورت تصادفی حذف کرده باشید و این کانتکت ها برای شما اهمیت زیادی داشته باشند. آیا امکان بازیابی کانتکت های حذف شده از گوشی سامسونگ وجود دارد؟

  اگر کانتکت های خود را به صورت اشتباهی از گوشی سامسونگ حذف کردید می توانید با استفاده از روش های مختلف، این کانتکت ها را بازیابی کنید. در اینجا دو روش برای بازیابی کانتکت های حذف شده از گوشی سامسونگ را در اختیار شما قرار میدهیم:

  در ابتدا لازم است قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که آیا کانتکت ها را حذف کرده اید و یا اینکه مخفی شده اند.

  برخی مواقع ممکن است مخاطبین شما حذف نشده باشند و فقط مخفی شده باشند. بنابراین قبل از آنکه مراحل بازیابی کانتکت ها را در گوشی اندروید پشت سر بگذارید لازم است مراحل زیر را طی کنید:

  1: گوشی سامسونگ را آنلاک کرده و اپلیکیشن Contacts را انتخاب کنید.

  2: بر روی آیکون منو در گوشه سمت راست و بالا کلیک کنید و در این منو، Contacts to display را انتخاب کنید

  3: اگر قبلا این گزینه را انتخاب نکرده اید اکنون می توانید All Contacts را انتخاب کنید.

  در اینجا می توانید ببینید که کانتک ها در اینجا قرار دارند یا خیر. اگر در اینجا کانتکت ها را در فهرست موجود مشاهده کردید این امر نشان میدهد که کانتکت ها مخفی شده و حذف نشده اند.

  روش اول:

  بازیابی کانتکت های حذف شده از اندروید با استفاده از جیمیل

  اغلب مردم گوشی اندروید را با گوگل اکانت همگام سازی می کنند بنابراین به راحتی می توانند کانتکت های حذف شده را از طریق جیمیل بازیابی کنند. در این روش باید مراحل زیر را طی کنید:

  1: ابتدا با اکانت و پسورد خود وارد  گوگل اکانت شوید. سپس بر روی More و سپس Restore contacts کلیک کنید.

  2: در پنجره نمایش داده شده می توانید زمان بازیابی کانتکت ها را انتخاب کنید  که  مثلا 10 دقیقه قبل، 1 ساعت قبل، دیروز و یا یک هفته گذشته باشد. البته امکان کاستومایز کردن زمان نیز وجود دارد که همه این موارد به موقعیت بستگی دارد.

  پس از پایان انتخاب، دکمه Restore  را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا این پروسه به پایان برسد.

  3: اگر این مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید اکنون می توانید گوگل اکانت را مجددا با اندروید همگام سازی کنید.

   

  روش دوم:

  بازیابی کانتکت های حذف شده از گوشی اندروید با استفاده از Androide Data Genius

  ابزارهای ریکاوری متعددی برای بازیابی کانتکت های گوشی اندروید وجود دارد که یکی از این ابزارها iSunshare Android Data Genius است با کمک این ابزار به راحتی می توانید کانتکت های حذف شده از گوشی سامسونگ و گوشی های اندروید دیگر را بازیابی کنید.

  همچنین این نرم افزار به شما اجازه میدهد تا اطلاعات همه کانتکت های حذف شده را قبل از بازیابی مشاهده کنید.

  1: ابتدا برنامه  iSunshare Android Data Genius را دانلود کرده و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. پس از نصب، گوشی اندروید را از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل کنید

  2: اسکن و مشاهده کانتکت های حذف شده از اندروید

  پس از آنکه نرم افزار ذکر شده با موفقیت، گوشی اندروید را شناسایی کرد کانتکت ها را اسکن کرده و پیامی را برای گوشی اندروید ارسال می کند. چند ثانیه منتظر بمانید تا پیام ها و مخاطبین حذف شده، نمایش داده شوند.

  با کیک بر روی گزینه  Contact در پنل سمت چپ می توانید جزئیات مربوط به کانتکت ها را مشاهده کنید. آیتم های حذف شده به همراه آیکون سطل آشغال با رنگ قرمز نشان داده می شوند.

  3: بازیابی کانتکت های حذف شده

  اکنون می توانید کانتکت های مورد نظر برای بازیابی را انتخاب کنید این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا محل مورد نظر برای ذخیره کانتکت ها را نیز انتخاب کنید.

  پس از ریکاوری می تونید فایل کانتک ها را به صورت مستقیم بر روی کامپیوتر باز کنید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید