• آموزش حل مشکل عدم نمایش تماس های ورودی در گوشی سامسونگ

  امروزه پیشرفت های بزرگی که در اینترنت و دنیای گوشی های همراه رخ داده، باعث شده تا گوشی ها از کارکردهای مختلفی برخوردار شوند. عکاسی، گردش در اینترنت و … به عنوان ابتدایی ترین کاربردهای یک گوشی همراه تلقی می شوند.


  بیشتر بخوانید : مشخصات گوشی a24 سامسونگ


  آموزش فعال سازی اعلام صوتی نام تماس گیرنده در گوشی سامسونگ

  برخی مواقع ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که تماسی را دیافت می کنید اما نام تماس گیرنده بر روی صفحه نمایش گوشی اندروید شما نمایش داده نمیشود. در این مرحله لازم است که پنل نوتیفیکیشن ها را باز کرده و تنظیمات تماس را تغییر دهید.

  بیشتر بخوانید : معرفی گوشی S23 Ultra سامسونگ

  آموزش حل مشکل عدم نمایش تماس های ورودی در گوشی سامسونگ

  قبل از اینکه وارد تنظیمات گوشی سامسونگ شوید ابتدا گوشی سامسونگ را ری استارت کنید. در صورتی که مشکل، حل نشد مراحل زیر را دنبال کنید:

  قیمت گوشی a22 سامسونگ در نمایندگی ، قیمت a22 سامسونگ

  هر چند نوتیفیکیشن های تماس های ورودی، برای همه گوشی های سامسونگ به صورت پیش فرض فعالند اما برخی مواقع ممکن است یک اپلیکیشن یا آپدیت ها، این تنظیمات را تغییر دهند. به هر حال در صورتی که یک اپلیکیشن یا آپدیت، سبب بروز این تغییرات شده باشد می توانید آنها را تغییر دهید. به این ترتیب:

  1: وارد قسمت تنظیمات گوشی سامسونگ شوید و APPs/Application Manager را باز کنید.

  آموزش فعال سازی اعلام صوتی نام تماس گیرنده در گوشی سامسونگ

  2: تنظیمات پیش فرض گوشی را نگاه کنید. قسمت Notifications در دستگاههای مجهز به اندروید Pie و App notifications در اندروید اوریو را انتخاب کنید.

  آموزش فعال سازی اعلام صوتی نام تماس گیرنده در گوشی سامسونگ

  نکته: اپلیکیشن Phone را در هوم اسکرین انتخاب کرده و App info را از منو انتخاب کنید سپس وارد قسمت نوتیفیکیشن ها شوید.

  3: وارد قسمت Incoming calls شوید و مطمئن شوید که Show notification calls در حالت فعال قرار دارد. سپس قسمت Behavior را انتخاب کنید. اگر در این قسمت نیز شاهد Show silently and minimize باشید مشکل را پیدا کرده اید و باید این تنظیمات را به Make Sound and pop up on Screen تغییر دهید.

  آموزش فعال سازی اعلام صوتی نام تماس گیرنده در گوشی سامسونگ

  اگر هم تنظیمات از قبل بر روی این گزینه قرار دارد مجددا تنظیمات را ریست کنید سپس Make Sound and pop on Screen را انتخاب کنید.

  سوالات متداول حل مشکل عدم نمایش تماس روی صفحه نمایش گوشی سامسونگ

  در اینجا به برخی از سوالات متداول مطرح شده در مورد حل مشکل عدم نمایش تماس های ورودی برای صفحه نمایش گوشی سامسونگ سونگ اشاره می کنیم.

  1: چرا هنگام دریافت تماس نام گیرنده نام تماس گیرنده بر روی صفحه نشان داده نمی شود؟

  پاسخ:  برای رفع این مشکل، قبل از هر اقدامی ابتدا وارد قسمت Setting دستگاه شوید و برنامه ها را باز کنید.  اگر از این قسمت به سمت پایین حرکت کنید مبتوانید برنامه ها را مشاهده کنید. اکنون اگر نوتیفیکیشن های برنامه ها را خاموش کنید وقتی شخصی تماس میگیرد صفحه نمایش شما نام تماس گیرنده را نشان می دهد و  اگر قسمت تماس های ورودی به صورت غیر فعال باقی مانده باشد نیز  تماسهای ورودی نشان داده نمیشوند.

   

  2: چرا صفحه نمایش گوشی من در حین دریافت تماس همچنان سیاه باقی می ماند؟

  پاسخ: معمولا این حالت به علت وجود مشکلات سخت افزاری در دستگاه رخ میدهد و سریع حل نمیشود. البته در صورت وجود مشکلات نرم افزاری نیز صفحه نمایش، سیاه میشود و یا روی یک تصویر به صورت ثابت باقی بماند.

   

  3: چطور تماس ورودی را در صفحه نمایش، فعال کنم؟

  1: ابتدا برنامه Voice را در گوشی اندروید باز کنید.
  2: روی منو ضربه زده و وارد قسمت تنظیمات شوید.
  3: در زیر تماس ها، Screen Call را فعال کنید.

   

  با اخبار سامسونگ همراه باشید.

  پربازدیدترین محصولات سایت سامسونگ :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید