• در اینجا به پنج اپلیکیشن ریکاوری دیتای سامسونگ در سال جاری اشاره می کنیم که با استفاده از آنها می توانید داده ها را  بازیایی کنید.

  حالت ریکاوری گوشی سامسونگ

  قسمت 1: دلایل از دست رفتن اطلاعات در گوشی سامسونگ

  مهمترین دلیل برای پاک شدن دیتای گوشی همراه معمولا خطای کاربر است. در اکثر مواقع ممکن است به صورت تصاوفی و کاملا اشتباهی، دیتای گوشی سامسونگ را حذف کنید. در هر صورت این امر و بازگرداندن دیتای از دست رفته موجب تحمیل هزینه هایی بر شما میشود.

  برخی مواقع یک اشتباه کوچک در هنگام آپدیت یا ارتقای گوشی سامسونگ یا فرآیند روت کردن نیز می تواند موجب از دست رفتن اطلاعات دستگاه شود. هر چند روت کردن دستگاه می تواند ویژگی های شگفت انگیزی از دستگاه شما را به نمایش بگذارد که تا بحال متوجه آنها نبوده اید اما می تواند سبب از دست رفتن داده ها شود.

  در برخی مواقع حتی زمانی که سیستم عامل دستگاه، مشغول است بیرون آوردن باتری یا جایگزین کردن آن می تواند سبب از دست رفتن داده ها شود.

  چرا می توان دیتای حذف شده را ریکاوری کرد؟

  فایل های حذف شده تا زمانی که توسط فایل دیگر بازنویسی شده اند هنوز هم قابل بازیابی هستند. وقتی فایلی را حذف می کنید سیستم عامل گوشی، جزئیات مربوط به فایل حذف شده را از حافظه دستگاه پاک می کند و آن قسمت را خالی می کند.

  این فایل ها در قسمتی دیگر ذخیره می شوند که قبلا نیز در همانجا ذخیره شده اند تا زمانی که توسط فایل های جدید بازنویسی شوند. به همین دلیل، نرم افزار ریکاوری دیتای سامسونگ می تواند فایل های مخفی را بازیابی کند.

  5 اپلیکیشن ریکاوری دیتای گوشی سامسونگ

  1:اپلیکیشن Dr.Fone

  در فهرست پنج تایی ذکر شده، اپلیکیشن Dr Fone در ابتدای لیست قرار دارد. هر چند نمی توانیم بگوییم که این بهترین اپلیکیشن برای ریکاوری دیتای گوشی سامسونگ است اما استفاده از آن بسیار ساده و راحت است. این اپلیکیشن نه تنها برای بازبابی دیتای گوشی سامسونگ به کار می رود بلکه ویژگی های متعدد دیگری نیز دارد مانند اسکن دیتای دستگاه و یا مشاهده پیش نمایش داده ها. همچنین می تواند دیتا را از کارت حافظه یا دستگاههای شکسته نیز بازیابی کند و تقریبا از تمام دستگاههای اندروید پشتیبانی می کند. بنابراین می توانیم بگوییم که یک روش کاملا ایمن برای بازیابی داده ها است.

  2: اپلیکیشن EaseUS Mobisaver

  این اپلیکیشن که به عنوان نرم افزار بازیابی دیتای گوشی سامسونگ عمل می کند نتایج قابل توجهی داشته و در عین حال یک رابط کاربری بسیار ساده دارد. به این  ترتیب که داده های حذف شده را اسکن گرفته و بازیابی می کند.

  3: اپلیکیشن Tenorshare Androide Data Recovery Pro

  این اپلیکیشن از قابلیت بازیابی دیتا از گوشی های سامسونگ و مجموعه ای دیگر از دستگاههای اندروید برخوردار است. هر چند می تواند با دستگاههایی بهتر کار کند که اندروید 2.3 به بالا را راه اندازی کرده باشند. البته امکان بازیابی فایل هایی را دارد که به دلیل روت کردن دستگاه، حذف شده اند.

  4: اپلیکیشن PhoneRescue برای اندروید

  این اپلیکیشن علاوه بر گوشی های سامسونگ، از توان بازیابی داده ها برای مجموعه ای از دستگاههای اندروید برخوردار است.

  5: اپلیکیشن iSKYSoft

  این اپلیکیشن نیز یکی از ساده ترین روش ها برای ریکاوری دیتای گوشی سامسونگ است. توسعه دهندگان این اپلیکیشن، آن را به گونه ای طراحی کرده اند که به سادگی می توان از آن استفاده کرد.

  با آموزش تکنیک های سامسونگ همراه باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید