ویدئو وال سامسونگ 55 اینچ Samsung Video Wall UH55F-E

ناموجود


یک ویدئووال بسیار قوی با هزینه بسیار کم

UH55F-E با لبه هایی نازک تر از تمام ویدئووال های موجود

درک محتوای UHD با کالیبراسیون پیشرفته ساینیج سامسونگ

آغاز نمایش محتوای باکیفیت، همزمان در نمایشگرهای مختلف

نمایش محتوا بدون انعکاس در محیط های روشن و غرق در نور

برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

تماس با کارشناسان فروش محصولات سامسونگ:

شعبه سعادت آباد

شعبه هروی

شعبه ونک

توضیحات محصول

نمایشگرهای ویدئووال پرمیوم UH55F-E، با لبه هایی بسیار نازک به ضخامت 1.7 میلی متر، تاثیر فوق العاده ای را بر بیننده بر جای میگذارند

تاثیر فوق العاده بر بیننده و لبه هایی نازک تر از تمام ویدئووال های موجود

ساینیج هوشمند UH55F-E، نتیجه علاقه فراوان سامسونگ به طراحی ساینیج هایی با لبه های بسیار نازک است. سامسونگ در UH55F-E از لبه های فوق العاده نازک با ضخامت 1.15 میلی متر در قسمت بالا(0.045 اینچ) و چپ و ضخامت 0.55 میلی متر(0.021 اینچ) در قسمت پایین و راست استفاده کرده است که این امر منجر به تشکیل طرح لبه به لبه فوق العاده نازک 1.7 میلی متری(0.067 اینچ) برای ساینیج هوشمند سامسونگ شده است. این امر به نوبه خود باعث می شود تا اختلالاتی که معمولا در نمایش محصولات و خدمات در ویدئووال ها ایجاد می شود به حداقل مقدار ممکن برسد. لبه های فوق العاده نازک نمایشگر ویدئووال UH55F-E با لبه های فوق العاده نازک خود، تصویری یکدست را در میان نمایشگرهای متعدد پخش می کند تا توجه مشتریان را به خود جلب کرده و تاثیری عمیق را بر آنها بر جای میگذارد.
تاثیر فوق العاده عمیق بر بیننده و لبه هایی نازک تر از تمام ویدئووال های موجود

نمایش محتوا بدون انعکاس نور حتی در محیط های بسیار روشن و غرق در نور

نمایشگر UH55F-E به پنل ضدانعکاس نیز مجهز شده تا ویدئووالی در اختیار مشاغل مختلف قرار گیرد که حتی در نور زیاد هم کارکردی فوق العاده را از خود به نمایش میگذارد. این پنل جدید از ویژگی Haze 25% برخوردار است و عملکرد آن در مورد عدم انعکاس نور حتی در مقایسه با پنل هایی که فقط از استاندارد نسبت نفوذپذیری برخوردارند بسیار پیشرفته تر است. در واقع مقیاسی مانند Outer Haze به عنوان یکی از ابعاد اساسی انعکاس نور برای بینندگان تلقی می شود و ویژگی های آن در مقایسه با مدل های قبلی، قویتر هستند. پنل های ضدانعکاس می توانند با انتشار یکنواخت همه نورهای مستقیم، بدون ایجاد نور مزاحم، وضوح بالایی را فراهم کنند که این امر به ویژه برای محیط های خیلی روشن مانند خرده فروشی ها اهمیت زیادی دارد. به هر حال با استفاده از این پنل، نمایش یک تصویر واضح برای مشتریان تضمین شده است و هر گونه مداخلات نور طبیعی یا نور زیاد هم نمی تواند اختلالی در وضوح تصویر ایجاد کند. نمایشگر UH55F-E به شما تضمین میدهد که پیامتان دریافت شده و محتوای مورد نظرتان را با رنگ های کاملا واضح و شفاف نمایش میدهد تا تاثیری عمیق بر مخاطبان بر جای بگذارد.
نمایش محتوا بدون انعکاس نور حتی در محیط های بسیار روشن و غرق در نور

یک ویدئووال بسیار قوی با هزینه بسیار کم

ویدئووال های سامسونگ، با افزایش میزان نمایش محتوا، محیط اطراف شما را دچار تغییر و تحول می کنند. در واقع این نمایشگرها، محتوای FHD را به یک تجربه تصویری UHD تبدیل می کنند. نمایشگرهای UH55F-E، اولین نمایشگرهایی در این صنعت هستند که با استفاده از DisplayPort(DP)1.2 و پورت های HDMI، پیکربندی دیواری 5×5 را براساس زنجیره daisy chain به کار میگیرند و محتوایی با کیفیت بالای UHD را در میان چندین نمایشگر به صورت همزمان نمایش میدهند. نمایشگر ویدئووال UH55F-E با تنظیمات دیواری 5×5 خود، کارایی بالا و هزینه بسیار پایینی را برای کاربرانش به همراه دارد زیرا ویدئوال هایی که در حال حاضر وجود دارند به کارت های گرافیکی بسیار پیشرفته نیاز دارند و پخش کننده های UHD نیز به تنظیمات 2×2 محدود می شوند. این افزایش قابلیت و انعطاف پذیری باعث خلق فرصت های جدیدی برای مشاغل مختلف شده تا بدون افزدون هزینه و پیچیدگی های موجود، محتوا را به آسانی به اشتراک بگذارند.
یک ویدئووال بسیار قوی با هزینه بسیار کم

درک کامل محتوای UHD با کالیبراسیون پیشرفته ساینیج سامسونگ

فرآیند کالیبراسیون چند مرحله ای سامسونگ، نمایشگرهای ویدئووال سامسونگ را قادر ساخته تا با عملکرد فوق العاده خود، نور و رنگ ها را به صورت یکنواخت در میان نمایشگرهای متعدد نمایش دهند. به این ترتیب با کیفیت فوق العاد ه بالای پنل، امکان پخش محتوای UHD با کیفیت بالاتر را نیز فراهم می کنند. پس از کالیبراسیون نیز میزان دقت در نمایش رنگ ها در میان نمایشگرهای متعدد به بیش از 90 درصد میرسد. همچنین فرآیند کالیبراسیون، امکان افزایش وایت بالانس را نیز فراهم می کند. علاوه بر کالیبراسیون دقیق کارخانه، کاربران می توانند با استفاده از برنامه نرم افزاری رایگان و قدرتمند Samsung Color Expert، میزان روشنایی تصویر و یکنواختی رنگ ها را مدیریت کنند. ویدئووال ها می توانند از طریق این برنامه مدیریت پیشرفته رنگ ها، انسجام و یکپارچگی فوق العاده ای را در نمایش رنگ ها ایجاد کنند.
درک کامل محتوای UHD با کالیبراسیون پیشرفته ساینیج سامسونگ

آغاز نمایش محتوای باکیفیت به صورت همزمان در نمایشگرهای مختلف

زمانی که پنل ویدئووال ها در معرض مجموعه ای از شرایط محیطی قرار میگیرند، ریسک کاهش کیفیت تصویر به دلیل نمایش نامنظم رنگ وجود دارد. از طرفی پنل های مشکی نیز به گونه ای عمل می کنند که مساله عدم یکنواختی نور پس زمینه را جبران کنند. به این ترتیب شما می توانید ظرف مدتی طولانی، محتوایی با کیفیت بالا را در اختیار داشته باشید.
پنل های ویدئووال سامسونگ، برای فراهم کردن وضوح بالا در نمایشگر و نمایش تصویر بدون وجود هر گونه اختلال، آزمایشات دشواری را در زمینه عملکرد پشت سر گذاشته اند. هر نمایشگر از یک پنل تقویت شده برخوردار است که در برابر گرما و انواع شرایط آب و هوایی نامساعد، مقاوم است. در نتیجه، پنل اصلی سامسونگ، مانع از تاریک شدن صفحه نمایش، نفوذ نور یا هر گونه اختلال دیگر در کیفیت تصویر می شود و در عین حال، ارائه تصویر باکفیت در درازمدت و در نهایت یک تجربه دیداری متفاوت را تضمین می کند.
آغاز نمایش محتوای باکیفیت به صورت همزمان در نمایشگرهای مختلف

نمایش محتوای مورد نیاز برای کار شما به شیوه جذاب و کاملا قابل اطمینان

ویدئووال UH55F-E که برای ارائه بهترین عملکرد در محیط های داخلی طراحی شده، تجربه عینی فوق العاده ای را در اختیار شما قرار میدهد. این ویدئووال، نسبت کنتراست را افزایش داده (46 اینچ:3500:1 و 55 اینچ:4000:1) و میزان روشنایی 700 nit نیز کیفیت فوق العاده ای را برای نمایش تصویر و رنگ ها بدون توجه به شرایط نوری محیط اطراف به همراه دارد.
نمایشگر UH55F-E با عملکرد تمام وقت خود در طول شبانه روز و ایام هفته، می تواند بهترین محتوا را مطابق نیازهای تجاری شما نمایش دهد.
این ترکیب به نوبه خود نمایشگر UH55F-E را به یک انتخاب هوشمند برای محیط کار شما تبدیل می کند.
نمایش محتوای مورد نیاز برای کار شما به شیوه جذاب و کاملا قابل اطمینان

کارکرد قوی و هزینه مناسب نمایشگر UH55F-E سامسونگ

باکس پلیر ساینیج سامسونگ با برخورداری از پشتیبانی CPU چهار هسته ای قوی، امکان وجود multi-source switching به همراه مدیا پلیر در یک باکس را فراهم کرده و نیاز به صرف هزینه های اضافی برای راه اندازی قسمت های مختلف ویدئووال را برطرف کرده است.
این باکس به گونه ای ساخته شده که قدرت SSSP را افزایش داده و می تواند با استفاده از CPU چهار هسته ای خود، ویدئوال های استاندارد را قادر سازد تا اطلاعات را با سرعت بیشتری پردازش کرده و با کمک MagicInfo S3 مدیریت محتوا را ساده تر می کند.
کارکرد قوی و هزینه مناسب نمایشگر UH55F-E  سامسونگ

پایه های دیواری قابل تنظیم سازگار با طرح مورد نظر شما

پایه های دیواری ویژه ویدئوول سامسونگ، امکان نصب ویدئووال با طی نمودن حداقل مراحل را فراهم کرده اند و نصب آنها تنها از طریق چند اتصال ساده امکان پذیر است. پایه دیواری، حداقل فضا را اشغال می کند و اندازه آن با ابعاد ویدئووال تناسب دارد. به این طریق کاربر می تواند ابتدا پایه را نصب کرده سپس ویدئووال را بر روی آن تنظیم کند. این طرح ساده، نیاز به تلاش برای اندازه گیری و تنظیم پایه را برطرف می کند و شما می توانید با تنظیم اندازه پایه دیواری و نمایشگر ویدئوال، به طرح ایده ال مورد نظرتان دست پیدا کنید. این تنظیمات ساده و انسجام میان ابعاد مختلف، نیاز به جدا کردن تمام قطعات ویدئوال را برطرف کرده و فقط باید یک قطعه را تغییر دهید.
پایه های دیواری قابل تنظیم سازگار با طرح مورد نظر شما

مشخصات فنی

عمومی

نام محصول ویدئو وال سامسونگ 55 اینچ Samsung Video Wall UH55F-E
گارانتی سام سرویس 18 ماه
نوع نمایشگر LFD سامسونگ Video Wall سامسونگ

مشخصات فنی

ابعاد دستگاه 1211.6x 682.4 x96.3 میلیمتر
ابعاد با بسته بندی 1355x 809 x320 میلیمتر
وزن دستگاه 21 کیلوگرم
وزن با بسته بندی 28 کیلوگرم
محل قرار گیری پیچ 600x400 میلیمتر
شیشه محافظ ندارد
پهنای قاب 1.15 میلیمتر (بالا و چپ)- 0.55 میلیمتر (پایین و راست)

عملکرد

مدت زمان پیشنهادی استفاده 24hrs/7days زمان
دمای محیط 0.0 ℃ ~ 40.0 ℃
رطوبت محیط 10.0 % ~ 80.0 %

ویژگی ها

ویژگی های اصلی Extreme Narrow Bezel قاب خیلی باریک, ACM Support(Advanced Color Management) پشتیبانی ACM (مدیریت رنگ پیشرفته), Auto Source Switching & Recovery, DP 1.2 Digital Daisy Chain(Supporting UHD Resolution), Haze 25%
امکانات ویژه image rotation چرخش تصویر, temperature sensor حسگر دما, Smart F/W update, Clock Battery(80hrs Clock Keeping), Video Wall(15x15(OSD)), Button Lock, DP 1.2 Digital Daisy Chain(HDCP Support), Pivot Display, plug and play, RS232C/RJ45 MDC, Video Wall Daisy Chain(10x10)
رابط حافظه اصلی ندارد
ذخیره سازی داخلی ندارد
پشتیبانی از فرمت های ندارد
پردازنده ندارد

نوع پنل

سایز صفحه نمایش LFD ال اف دی 55 اینچ سامسونگ
نوع صفحه نمایش D-LED DID
رزولوشن صفحه نمایش 1920x 1080 /16:9
اندازه پیکسل 0.63x0.63
محدوده فعال صفحه نمایش 1209.6mm H x 680.4mm V
روشنایی تصویر 700 nit
نسبت کنتراست 4000:1
زاویه دید - افقی/عمودی 178:178
زمان پاسخگویی تصویر 8ms
نمایش رنگ 8bit- 16.7M
وسعت رنگ 72%
کنتراست دینامیک Mega
حداکثر فرکانس پیکسل 148.5MHz

برق

منبع تغذیه AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
حداکثر مصرف برق 297 w/h

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراه stereo to DB9 cable, باتری Batteries, راهنمای راه اندازی سریع Quick Setup Guide, سیم برق Power Cord, کابل DP, کارت گارانتی Warranty Card, کنترل از راه دور Remote Controller
لوازم جانبی پایه WMN-55VD
نصب دیواری WMN-46VD
لوازم جانبی تخصصی -

اتصالات

اتصالات ورودی LFD سامسونگ 2 ورودی اچ دی ام آی, DisplayPort 1.2, DVI-D, HDCP 2.2, Usb Only F/W upgrade, آنالوگ D-SUB, مینی استریو جک Stereo mini jack
اتصالات خروجی LFD سامسونگ DisplayPort 1.2 /Loop-out دیس پلی پورت, RS232C(in/out) thru Stereo Jack, RJ45, stereo mini jack
اتصالات خارجی LFD سامسونگ Detachable type(IR, Ambient), RJ45 پورت, RS-232C (in/out) thru stereo jack پورت

پر طرفدارترین نظرات
  • 0 تا از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

    فوق العاده

    وضوح بالای نمایشگر

    توسط شرکت ثمین در

    آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.