ویدئو وال سامسونگ Samsung Video Wall UD46E-P

ناموجود


ثبات رنگ و شفافیت تصویر بی نظیر در UD46E-P

وجود کالیبریشن دقیق و پنل تکنولوژی فوق العاده

لبه ی فوق العاده باریک (3.5mm) و رزولوشن UHD

تجربه مشاهده تصویر زنده

صفحه نمایش چند برنامه ای

پورت نمایشگر (DP) Daisy Chain برای اتصال بهتر دستگاه
برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

تماس با کارشناسان فروش محصولات سامسونگ:

شعبه سعادت آباد

شعبه هروی

شعبه ونک

توضیحات محصول

نمایش تصویر با کیفیت فوق العاده به وسیله سازه ثبات رنگ پیشرفته

نمایشگر ویدئو وال سامسونگ UD46E-P

هرگونه ناهماهنگی در شفافیت و ثبات رنگ در نمایشگرهای ویدئو وال می تواند تجربه منفی از تصویر را به شما بدهد. اما برای از بین بردن اختلاف رنگ و ارائه تصویر با ثبات و خیره کننده و کاملا همتراز، ویدئو وال UD46E-P سامسونگ با نوآوری سخت افزار تنظیم کننده بسیار ویژه و ابزار کالیبریشن منحصر به فرد این مشکل را برطرف ساخته است. سازه های چند مرحله ای در کالیبریشن های سامسونگ نمایشگرهای ویدئو وال را با بالاترین عملکرد تنظیم می کنند که به شما تصویری شفاف، با ثبات رنگ بی نظیر هدیه می دهد. به جز کالیبریشن نمایشگر UD46E-P به کاررفته در ویدئو وال سامسونگ در90 درصد فضای 25(5x5) هر صفحه، یکنواختی و همسانی پیشرفته ای را ارائه می دهد، که منجر به نشان دادن ثبات رنگ بی نظیری در نمایشگر می شود. کالیبریشن به کار رفته در UD46E-P وایت بالانس (White Balance) فوق العاده ای با کمتر از 300 درجه K را حفظ می کند در حالی که همزمان به وسیله گاما، کالیبریشن چند مرحله ای رنگ را با جزییات در گری اسکیل(grayscale) نشان می دهد. شما به جز این سازه پیشرفته همسان سازی رنگ در UD46E-P، می توانید شفافیت و همسانی رنگ را به راحتی با Samsung Color Expert، که یک نرم افزار قدرتمند است مدیریت کنید. همچنین این ابزارهای پیشرفته در سری ویدئو وال های UDE همسانی فوق العاده و ثبات عملکرد ویژه ای برای ارائه رنگ در مقیاس بالا ارائه می دهند.

لبه های باریک و طراحی پنل منحصر به فرد که مخاطبین را مسحور خواهد کرد

نمایشگر ویدئو وال سامسونگ UD46E-P

طراحی پیشرفته و با کیفیت ویدئو وال های UDE-P سامسونگ که در دو سایز 46 و 55 اینچی موجود است، تاثیر پیام رسانی بصری را از طریق تصویری با شفافیت فوق العاده، افزایش می دهد. UD46E-P سامسونگ با ویژگی نمایشگر فوق باریک و طراحی لبه به لبه 3.5mm (2.3mm لبه در طرف چپ و گوشه های بالا و 1.2mm لبه در طرف راست و گوشه های پایین) که باریک ترین حاشیه نمایشگر در صنعت ویدئو وال است، برای شما تقریبا مشاهده تصاویر بی وقفه ای را خلق می کند که باعث می شود مخاطبین بیشتر روی محتوا تمرکز کنند تا صفحه نمایش. در مواجه شدن با عوامل زیست محیطی، پنل های ویدئو وال خطر از دست رفتن کیفیت تصویر در اثر ارائه رنگ ناهماهنگ را از بین می برد که برای ایجاد شفافیت تصویر همسان و رساندن پیام های بی وقفه در هرگونه شرایط زیست محیطی، پنل های ویدئو وال UDE-P سامسونگ آزمایش عملکرد سختگیرانه ای را متحمل می شوند. هر یک از نمایشگرها دارای پنل قدرتمندی است که با گرمای شدید و وضعیت آب و هوایی خاص و سایر موقعیت های استرس زا مقابله می کند که در پی آن این پنل بی نظیر سامسونگ از تاریک شدن صفحه، نشت نور یا هرگونه اختلال دیگری در کیفیت تصویر پیشگیری می کند و پنل ضد انعکاس در UD46E-P پیام ها را بدون کوچکترین اختلال در بازتاب نور به مخاطبین می رساند. همچنین تمامی این پنل پیشرفته درUD46E-P امکان تجربه ی تصاویری واضح و شفاف را به شما می دهند.

محتوای UHD و صرفه جویی در هزینه ها

نمایشگر ویدئو وال سامسونگ UD46E-P

بیزنس ها به خصوص در محیط های عمومی و فروشگاه های پر ازدحام با چالش های روبه رشدی در جلب توجه رهگذران با محتوای چشمگیر مواجه اند. UD46E-P سامسونگ با ترکیب بهترین کیفیت تصویر و اتصال نمایشگر Multiscreen بی نظیر، نوردهی برای پیام رسانی را بالا برده تا تماشاگران را خیره کنند. نمایشگرهای UD46E-P وضوح تصویر استاندارد (FHD) را به وضوح تصویر قدرتمند (UHD) برای تجربه تاثیرگذاری بیشتر در پیام رسانی ارتقا داده است. ویژگی DisplayPort(DP) 1.2 ادغام شده در UDE-P ها می تواند چندین تصویر با کیفیت بالا UHD را در نمایشگرهای مختلف به طور همزمان و بدون نیاز به دستگاه های اضافی خارجی نشان می دهد. این انعطاف پذیری و توانایی پیشرفته فرصت های جدیدی برای به اشتراک گذاری فراموش نشدنی محتوا بدون افزایش هزینه ها و ایجاد پیچیدگی، در اختیار تجارت ها قرار می دهد.

ارسال محتوای صریح و معتبر برای برآوری نیاز های تجاری شما

نمایشگر ویدئو وال سامسونگ UD46E-P

ویدئو وال های UDE_P سامسونگ با طراحی منحصر به فردی که برای فضاهای داخلی و ایجاد عملکرد منسجم ارائه شده به شما تجربه ی مشاهده تصویر پریمیوم و تاثیر گذاری بیشتری را هدیه می دهد. ویدئو وال UD46E-P مقیاس کنتراست را در نمایشگر 46 اینچی تا 3,500:1 ارتقا داده است و شفافیت بالای 700nit کیفیت تصویری با شفافیت کریستالی و رنگ های زنده و شادابی بدون در نظر گیری نورپردازی محیط اطراف به شما ارائه می دهد.UDE-P های سامسونگ با ارائه عملیات بی وقفه و قابل اطمینان، قادرند محتوا را در هر زمان و هر مکانی که برای نیازهای تجاری خاص شما تاثیر گذارتر است بفرستند. ترکیب این طراحی های به کار رفته در UDE46-P در زمینه تجارت هایی که خوانایی پیشرفته در آن لازم است از این ویدئو وال ها انتخاب هوشمندانه ای می سازد.

مدیریت و خلق محتوای ساده شده از طریق پلتفورم درونی در UD46E-P

نمایشگر ویدئو وال سامسونگ UD46E-P

ویدئو وال های UDE-P سامسونگ این اطمینان را به کاربران می دهد تا بدون PC های جداگانه یا دستگاه های خارجی، به وسیله مدیا پلیر داخلی، تراشه قرار گرفته شده درآن و نسل سوم SSSP و CPU چهار هسته ای قدرتمند خود برای کارآمدسازی عملیات محتوای دیجیتالی و بهبود مجموع هزینه های مالکیت (TCO) محتوایی با تاثیر گذاری بالا خلق و مدیریت کنند که در نتیجه مدیران محتوا می توانند به راحتی ویدئو وال ها را نصب کنند و شروع به اشترک گذاری محتوا برای مخاطبین با کمترین هزینه و گرفتاری کنند. همچنین نرم افزار پیشرفته Magicinfo S3 که برای مدیریت محتوا طراحی شده با نسل سوم SSSP ادغام شده و با طیف وسیعی از تصاویر، تکست ها و سایز و فرمت های مختلف فایل های ویدئویی همخونی دارد، MagicInfo S3 محتوا سازی و روند آپلود از سرور به روی نمایشگر را برای راحتی بیشتر کاربرانش ساده کرده است. همچنین این برنامه کاربر پسند به وسیله مجموعی از ویجت ها، استیکرها، استمپ ها و فونت ها برای هر محیطی عوامل بصری مناسب را تضمین میکند که تغییرات سلیقه ای محتوا را که برند و تجارت کاربران را قوی تر می سازد را به طرز چشمگیری راحت تر کرده است.

قرارگیری و جا به جایی راحت روی دیوار در راستای نیاز های تجاری شما

نمایشگر ویدئو وال سامسونگ UD46E-P

ویدئو وال های چند کاره سری UDE-P سامسونگ مجهز به ویژگی های کاربرپسند زیادی است که با نصب آسان، نیازهای عملیات خاص شما را تکمیل می کند. نمایشگر UD46E-P با براکت های دیواری به عمق 39mm برای نصب و کالیبریشن آسان طراحی شده که هر نمایشگر را ثابت در جای خود نگه می دارد و از آنجایی که این براکت ها برای ابعاد ویدئو وال UD46E-P طراحی شدند، کاربران می توانند ابتدا به راحتی این براکت ها را نصب کنند و سپس ویدئو وال را بر روی آن قرار دهند. این طراحی کاربرپسند در UD46E-P که به وسیله سیستم براکت سازی استاندارد ویدئو وال ها انجام می گیرد شما را از اندازه گیری براکت ها و محاسبه شکاف ها برای سایز مناسب بی نیاز می کند. در زمان نصب UD46E-P سیستم براکت سازی به شما امکان تنظیم محور سه بعدی برای ارائه برنامه بی وقفه در هریک از نمایشگرها را هدیه می دهد و شما را از باز کردن کلیه ویدئو وال ها بی نیاز می کند.

مشخصات فنی

عمومی

نام محصول ویدئو وال سامسونگ Samsung Video Wall UD46E-P
گارانتی سام سرویس 18 ماه
نوع نمایشگر LFD سامسونگ Video Wall سامسونگ

مشخصات فنی

ابعاد دستگاه 1022.1x576.6 x97.4 mm
ابعاد با بسته بندی 1160x 715 x280 mm
وزن دستگاه 16.2 kg
وزن با بسته بندی 22.4 kg
محل قرار گیری پیچ 600x 400 mm
شیشه محافظ ندارد
نوع پایه -
پهنای قاب top 2.3 mm x bottom 1.2 mm x right 1.2 mm x left 2.3 mm

عملکرد

مدت زمان پیشنهادی استفاده 24hrs/7days زمان
دمای محیط 0.0 ℃ ~ 40.0 ℃
رطوبت محیط 10.0 % ~ 80.0 %

ویژگی ها

ویژگی های اصلی Ultra Narrow Bezel Built-in MagicInfo Player S3, SSSP 3.0
امکانات ویژه image rotation چرخش تصویر, temperature sensor حسگر دما, PIP تصویر در تصویر, SD card slot کارت حافظه, video wall ویدئو وال, plug and play
حافظه کش L1 (I/D) : 32KB / 32KB L2 (Unified) : 1MB
رابط حافظه اصلی 1.5GB Dual 48bit DDR3-933 /1866MHz
گرافیک 2D & 3D Graphics Engine - Up to 1920x1080. 32bpp - Supports OpenGL ES
ذخیره سازی داخلی 8 GB
پشتیبانی از فرمت های AC3/DD, DTS, H.264/AVC (Dual) /VC-1, JPEG, MPEG, MPEG-1/2, PNG
پردازنده Cortex-A9 1 GHz Quad Core CPU
سیستم عامل Samsung Proprietary OS/VDLinux

نوع پنل

سایز صفحه نمایش LFD ال اف دی 46 اینچ سامسونگ
نوع صفحه نمایش D-LED DID
رزولوشن صفحه نمایش 1920x 1080 /16:9
اندازه پیکسل 0.530x 0.530 mm
محدوده فعال صفحه نمایش 1018.08x572.67 پیکسل
روشنایی تصویر 700 nit
نسبت کنتراست 3500:1
زاویه دید - افقی/عمودی 178:178
زمان پاسخگویی تصویر 8ms
نمایش رنگ 8bit- 16.7M
وسعت رنگ 72%
کنتراست دینامیک 10000:1 (AV Mode)
حداکثر فرکانس پیکسل 148.5 MHz

برق

منبع تغذیه AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
حداکثر مصرف برق 187w/h

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراه D-Sub Cable, باتری Batteries, راهنمای راه اندازی سریع Quick Setup Guide, سیم برق Power Cord, کارت گارانتی Warranty Card, کنترل از راه دور Remote Controller
لوازم جانبی پایه ندارد
نصب دیواری WMN-46VD
لوازم جانبی تخصصی MID-UD46DS

اتصالات

اتصالات ورودی LFD سامسونگ CVBS /AV/Component کامپننت, DisplayPort 1.2, DVI-D, HDMI اچ دی ام آی, USB 2.0 یو اس بی, آنالوگ D-SUB, مینی استریو جک Stereo mini jack
اتصالات خروجی LFD سامسونگ DisplayPort 1.2 /Loop-out دیس پلی پورت, stereo mini jack
اتصالات خارجی LFD سامسونگ RJ45 پورت, RS-232C (in/out) thru stereo jack پورت

پر طرفدارترین نظرات
  • 0 تا از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

    تصویر و رنگ فوق العاه

    شفافیت و ثبات رنگ فوق العاده

    توسط شرکت صاد در

    آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.