پر فروش ترین تلویزیون های سامسونگ

تلویزیون 50 اینچ سامسونگ

آیتم‌های 1 تا 14 از مجموع 16 تا

صفحه:
  1. 1
  2. 2

تلویزیون 50 اینچ سامسونگ

تلویزیون 50 اینچ سامسونگ پرفروش ترین سایز تلویزیون می باشد. برای اینکه بهترین میدان دید را نسبت به تلویزیون 50 اینچ سامسونگ خود داشته باشیم باید دو فاکتور مهم را رعایت کنیم: "فاصله استاندارد ما از تلویزیون و فاصله استاندارد تلویزیون از سطح زمین". در واقع یک ارتباط مستقیم میان اندازه صفحه تلویزیون و فاصله از محل نشستن فرد وجود دارد به طوری که هرچه فاصله از تلویزیون بیشتر باشد ابعاد تلویزیون نیز باید بزرگتر باشد تا دید بهتری داشته باشیم.

فاصله استاندارد از تلویزیون 50 اینچ سامسونگ

همه ی تلویزیون ‌ها دارای فاصله و زاویه توصیه ‌شده‌ ای هستند که با تنظیم کردن این فاصله و زاویه می توانید بهترین دید را داشته باشید. بهترین و فراگیرترین تجربه تماشای محتوا در تلویزیون زمانیست که میدان دید شما نسبت به صفحه نمایش تلویزیون 40 درجه باشد. این میدان دید و فاصله تا تلویزیون را می توان تنها با دانستن اندازه تلویزیون خود محاسبه کرد. برای بدست آوردن این فاصله، قطر صفحه تلویزیون را در 1/2 ضرب کنید و نتیجه به دست آمده را از واحد اینچ به متر تبدیل کنید. به عنوان مثال تلویزیون با صفحه نمایش 50 اینچی را در عدد ثابت 1/2  ضرب می کنیم که نتیجه 60 اینچ به دست می آید که با تبدیل آن به واحد متر نتیجه 1/6 متر به دست می آید. در نتیجه فاصله استاندارد از تلویزیون 50 اینچ باید  1/6 متر باشد. جدول زیر نمونه ای از فاصله استاندارد از تلویزیون های 55,65,75 و 85 سامسونگ می باشد:

سایز تلویزیون                 فاصله استاندارد

55 اینچ                          1/7متر

65 اینچ                          2 متر

75 اینچ                         2/3متر

85 اینچ                         2/6متر

 

فاصله استاندارد تلویزیون 50 اینچ از زمین

فاصله استاندارد تلویزیون روی میز یا براکت( پایه دیواری) از سطح زمین چقدر باید باشد؟

هیچ استاندارد مشخصی برای فاصله تلویزیون 50 اینچ از سطح زمین وجود ندارد اما به طور معمول و با توجه به دکوراسیون و ارتفاع مبلمان اکثر خانه های ایرانی، بهتر است فاصله مرکز تلویزیون تا سطح زمین 90 سانتی متر باشد اما در نهایت همه چیز به سلیقه ی شما بستگی دارد. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که محل قرارگیری تلویزیون شما نسبت به سطح زمین خیلی بالا یا پایین نباشد در غیر این صورت موجب آسیب رساندن به مهره های گردن و ستون فقرات شما می شود.

جدیدترین تلویزیون سامسونگ 50 اینچ

هر ساله جدیدترین تلویزیون های سامسونگ در رده های مختلف روانه بازار می شوند. در مدل نامبر هر یک از تلویزیون های سامسونگ، یک حرف انگیسی به کار رفته است که نشان می دهد آن تلویزیون متعلق به کدام سری است و در چه سالی وارد بازار شده به عنوان مثال حرف C نشان دهنده ی سال 2023 است یعنی تلویزیون CU8000 محصول سال 2023 است. جدول زیر نشان دهنده ی حروف تلویزیون های سامسونگ 2021، 2022 و 2023 می باشد.

تلویزیون های سری C سامسونگ

تلویزیون های سری B سامسونگ

تلویزیون های سری A سامسونگ

سال 2023

سال 2022

سال 2021

شماره سریال تلویزیون های سامسونگ شامل 15 کاراکتر الفبایی عددی است که چیزهای زیادی در مورد تلویزیون به شما می گوید. می توانیم این 15 کاراکتر را به 7 مجموعه تقسیم کنیم. از سریال نامبر می توانیم اطلاعات مفیدی مانند تاریخ تولید (ماه و تاریخ)، کارخانه تولید و کشوری که در آن مونتاژ شده است، به دست آوریم که در مقاله ی نحوه تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل آن را توضیح دادیم.

تلویزیون های 50 اینچ سامسونگ 2023

هر کدام از تلویزیون های 50 اینچ سامسونگ 2023 با نام های جدیدی روانه ی بازار می شوند. این نام ها شامل ترکیبی از اعداد و حروف می باشند که هر حرف یا عدد بیانگر ویژگی خاصی است. به عنوان مثال در تلویزیون مدل 50CU8000 عدد 50 در ابتدای مدل بیانگر سایز صفحه نمایش، حرف C نشانگر سال ساخت که در این مدل 2023 میباشد، حرف U مخفف  UHD نشان دهنده کیفیت پنل یا صفحه نمایش به کار رفته در این مدل و عدد 8000 اشاره به قابلیت ها و ویژگی هایی نظیر امکانات هوشمند یا تعداد پورت های ورودی/خروجی این مدل خاص دارد .

در تلویزیون های QLED و NEO QLED سامسونگ 2023  بر خلاف مدل های اقتصادی مثل سری  CU، در انتهای مدل حرف C به کار رفته است. توجه داشته باشید شناسه اصلی تلویزیون کیو ال ای دی سامسونگ حرف Q و تلویزیون های NEO QLED حرف QN می باشد و در صورت وجود حرف C در انتهای مدل متوجه می شویم که تلویزیون ساخت سال 2023 و اگر این حرف B باشد به معنی تولید آن در سال 2022است. به عنوان مثال تلویزیون Q70C یک تلویزیون کیولد ساخت سال 2023 و تلویزیون QN900C یک تلویزیون NEO QLEDساخت 2023 می باشد. برای اینکه پی ببریم پنل تلویزیون 4K است یا 8K کافیست به اعداد مدل دقت کنیم. در تلویزیون های NEO QLED عدد سه رقمی نشان دهنده کیفیت 8k و عدد دو رقمی نشان دهنده کیفیت 4k می باشد بنابراین تلویزیون QN900C دارای کیفیت 8K است اما در مدل QN85C، تلویزیون نئو کیو ال ای دی سامسونگ دارای کیفیت 4k می باشد.

رزولوشن تلویزیون 50 اینچ سامسونگ

رزولوشن تلویزیون 50 اینچ ، به تعداد پیکسل ‌هایی گفته می ‌شود که روی صفحه ‌ی نمایش تلویزیون وجود دارد. رزولوشن بیانگر کیفیت تصویر است بنابراین هرچه تعداد پیکسل های بیشتر باشد رزولوشن بالاتر و در نتیجه کیفیت تصویر نیز بهتر است. HD/FULL HD/4Kو 8K همگی انواع مختلف رزولوشن یا همان کیفیت تصویر محسوب می شوند که در ادامه توضیح می دهیم.

تلویزیون 50 اینچ HD سامسونگ

تلویزیون های 50 اینچ HD سامسونگ دارای 1280×720 پیکسل هستند. اچ دی در مقایسه با کیفیت ها و تکنولوژی های امروزه ، پایین ترین وضوح صفحه نمایش را به خود اختصاص داده است. سری جدید تلویزیون های 50 اینچ سامسونگ فقط با کیفیت های 4K و 8K تولید میشوند.

تلویزیون 50 اینچ سامسونگ فول اچ دی

کیفیت فول اچ دی از اچ دی بالاتر است و تلویزیون 50 اینچ FULL HD دارای رزولوشنی با 1920 x1080 پیکسل می باشد. به عبارت دیگر صفحه نمایش تلویزیون های فول اچ دی سامسونگ از دو میلیون پیکسل تشکیل شده اند و جزئیات را چند برابر بیشتر و بهتر از کیفیت اچ دی به نمایش می گذارند. سری جدید تلویزیون های 50 اینچ سامسونگ فقط با کیفیت های4K و8K  تولید میشوند.

تلویزیون سامسونگ  50 اینچ 4K

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ 4k از وضوح تصویر فوق العاده ای برخوردار است و هنگامی که شما 2 تلویزیون Full HD و 4K سامسونگ را در کنار یکدیگر قرار دهید متوجه کیفیت بالای تلویزیون 4k نسبت به تلویزیون فول اچ دی خواهید شد.یک تلویزیون 4k سامسونگ حدود 8 میلیون پیکسل( 3840×2160 ) دارد.بنابراین رزولوشن تلویزیون4K  حدود چهاربرابر بیشتر از تلویزیون FULL HD می باشد در نتیجه جزئیات تصویر 4 برابر بیشتر از کیفیت فول اچ دی خواهد بود. تقریبا همه ی تلویزیون های باکیفیت و اقتصادی سامسونگ 4k هستند.

تلویزیون سامسونگ  50 اینچ 8k

تلویزیون های سامسونگ 50 اینچ 8k  با رزولوشن 4320×7680 می توانند جزئیات بیشتری را در هنگام تماشای یک محتوا در اختیار شما قرار دهند.در واقع کیفیت8K  جدیدترین و بهترین وضوح تصویر را دارد. در حال حاضر تلویزیون هایی که به صفحه نمایش 8K مجهز شده اند از قیمت بالاتری نسبت به تلویزیون های4K  برخوردارند.

انواع تکنولوژی تصویر تلویزیون 50 اینچ سامسونگ

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ در دسته بندی های مختلفی تولید و عرضه شده که هر کدام با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن از کیفیت تصویر و ویژگی های مختلفی  برخوردار شده است. سری های کریستال UHD، کیولد QLED ، نئوکیولدNEO QLED  و اولد OLED  از جمله تکنولوژی های تلویزیون 50 اینچ سامسونگ هستند که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ کریستال UHD

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ کریستال UHD از کیفیت تصویر 4K UHD و رزولوشن 2160x3840 پشتیبانی می کند. تلویزیون کریستال UHD همان تلویزیون ال ای دی است که به فناوری crystal مجهز شده و نسبت به ال ای دی های ساده محتوای 4K HDR را با وضوح بهتری نمایش می دهد.بنابراین تلویزیون های 50  اینچ کریستال UHD نسبت به تلویزیون هایLED  ساده کنتراست بهتری داشته و رنگ های طبیعی تری نمایش می دهند.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ QLED

در تلویزیون 50 اینچ سامسونگ QLED  از ذرات ریز نانو به نام نقاط کوانتومی برای درخشندگی بیشتر و کیفیت بالاتر استفاده شده است.هر کدام از این ذرات با توجه به ابعاد بین 2 تا 10 نانومتری نور جداگانه ای را از خود ساطع می کنند. استفاده از این نقاط کوانتومی باعث می شود که این نوع تلویزیون  رنگ های بیشتری داشته باشد. تلویزیون های QLED سامسونگ دارای رزولوشن های 4k و 8k هستند و در اندازه های مختلف به بازار عرضه می شوند.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ Neo QLED

تلویزیون های  50 اینچ NEO QLEDسامسونگ نسل جدید تلویزیون های QLED هستند که برای تولید سطوح بسیار دقیقی از رنگ و نور از تکنولوژی نقاط کوانتومی در مقیاس نانو استفاده می کنند. تفاوت اصلی بین فناوری نئو کیولد و کیولد در نحوه استفاده از نور پس زمینه برای افزایش رنگ و روشنایی است. در حالی که QLED برای روشن کردن پنل به LED ها متکی است، مدل های Neo QLED از ده ها هزار مینی ال ای دی استفاده می کنند که در سراسر صفحه نمایش پخش شده اند در نتیجه نمایشگرهای Neo QLED سامسونگ روشن تر هستند و نسبت کنتراست بالاتری دارند.

تلویزیون 50 اینچ OLED سامسونگ

کلمه oled در تلویزیون 50 اینچ مخفف عبارت organic light-emitting diode به معنی دیود ارگانیک گسیل دهنده ی نور است. کلمه organic به کار رفته در عبارت oled به این دلیل است که این نوع صفحه نمایش ها معمولاً از پلیمرهایی بر پایه کربن ساخته شده اند که زمانیکه ولتاژی بر روی آن اعمال می‌شود، نور قرمز، سبز یا آبی تولید میکنند. در نمایشگر تلویزیون 50 اینچ اولد هیچ نور پس زمینه ای به کار نرفته و رنگ ها توسط پیکسل های تلویزیون تولید می شوند به همین دلیل این تلویزیون بسیار باریک است.

انواع سایز تلویزیون سامسونگ

هنگام خرید تلویزیون سامسونگ یکی از اولین چیزهایی که باید در مورد آن تصمیم بگیرید، اندازه تلویزیون است. در واقع انتخاب اندازه ی مناسب تلویزیون به 2 عامل مهم بستگی دارد: بودجه شما و متراژ منزل شما.امروزه تلویزیون های استاندارد در ابعاد32 تا 85 اینچی تولید می شوند ومدل های خاص سامسونگ نیز با ابعاد 110 و 105 اینچ نیز تولید شده اند.

انواع تلویزیون های سامسونگ در سایز های زیر ارائه می شوند :

سری های تلویزیون سامسونگ

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد، تلویزیون های سامسونگ بر اساس تکنولوژی و نو آوری های بکار رفته در آن به دسته های مختلف از جمله ال ای دی (LED)، کیو ال ای دی (QLED)، نئو کیو ال ای دی(Neo QLED) و اولد (OLED) تقسیم می شوند که هر دسته در چند مدل مخلتف به بازار عرضه میشوند. یکی از راه های تشخیص امکانات و ویژگی های هر مدل، آگاهی از سری تلویزیون میباشد. در نام گذاری هر مدل از تلویزیون های سامسونگ از اعدادی استفاده میشود که بیانگر جزییاتی در رابطه با آن مدل خاص است که سری تلویزیون هم یکی از آنهاست. به عنوان مثال قسمت عددی مدل تلویزیون CU8000 با عدد 8 شروع میشود به این معنی که این مدل به سری 8 تلویزیون های سامسونگ تعلق دارد .تلویزیون های سامسونگ به طور معمول از سری 4 تا سری 10 تولید می شوند. در ادامه به طور خلاصه به برخی ویژگیهای سری های مختلف تلویزیون سامسونگ از نوع ال ای دی ( Samsung LED TV ) اشاره میکنیم.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 4

تلویزیون سامسونگ سری 4 به مدل های اکونومی تلویزیون سامسونگ با کیفیت HD که قابلیت اتصال به شبکه و اینترنت را ندارند، اشاره دارد.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 5

تلویزیون سامسونگ سری 5 دارای کیفیت FHD هستند ولی مانند سری 4 هوشمند یا اسمارت نیستند و قابلیت اتصال به شبکه و اینترنت را ندارند.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 6

تلویزیون های سامسونگ سری 6 مانند سری 5 دارای صفحه نمایش با کیفیت FHD هستند با این تفاوت که امکانات هوشمند و قابلیت اتصال به شبکه به این سری و سری های بالاتر اضافه شده است.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 7

تلویزیون های سامسونگ سری 7 و سری های بالاتر همگی از صفحه نمایشی با کیفیت UHD یا 4K بهره میبرند و از تمامی امکانات هوشمند تلویزیونهای سامسونگ برخوردارند.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 8

میزان روشنایی ( کنتراست) صفحه نمایش تلویزیون های سامسونگ سری 8 از سری 7 یشتر بوده و از نظر امکانات این سری دارای پورت (درگاه) های بیشتری نسبت به سری های پایین تر میباشد .

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 9

تلویزیون های سامسونگ سری 9 نیز نسبت به سری قبلی از کنتراست و تعداد درگاه های ورودی و خروجی بیشتری بهره میبرد.

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 10

تلویزیون سامسونگ سری 10 بهترین سری از ال ای دی های سامسونگ است که علاوه بر کیفیت UHD و کنتراست بالاتر نسبت به سری قبل بیشترین تعداد درگاه های ورودی و خروجی را دارد و از نظر طراحی و کیفیت ساخت، برتری محسوسی نسبت به مدل های پایین تر دارد.

توضیحات بالا برای درک بهتر مفهوم سری در مدل های مختلف ال ای دی سامسونگ عنوان شد ولی به این نکته نیز باید اشاره کنیم که در سال های مختلف عرضه تلویزیون سامسونگ به بازار شاهد استثناهایی نیز هستیم . به طور کلی در تمامی دسته های تلویزیون سامسونگ هر چه عددی که مدل تلویزیون با آن شروع میشود بالاتر باشد، سری تلویزیون بالاتر بوده و از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار است.

لیست قیمت روز تلویزیون سامسونگ 50 اینچ

در سایت نمایندگی سامسونگ، به روز ترین قیمت تلویزیون 50 اینچ سامسونگ موجود می باشد که با کلیک بر روی هر محصول می توانید از قیمت آن مطلع شوید. همچنین راه دیگر اطلاع از قیمت روز تلویزیون 50 اینچ سامسونگ، تماس با کارشناسان فروش سامسونگ در شعب می باشد.

خرید اقساطی تلویزیون 50 اینچ سامسونگ

با توجه به شرایط اقتصادی و تورم با نرخ بالا، خرید قسطی تلویزیون 50 اینچ سامسونگ کاملا به صرفه و اقتصادی به نظر می رسد از این رو بسیاری از کاربران به دنبال خرید اقساطی تلویزیون می باشند. در خرید اقساطی اعتماد به فروشگاه عرضه کننده کالا ، اطمینان از اصالت کالا و صحت خدمات ارائه شده، اصلی ترین دغدغه متقاضیان می باشد که مجموعه نمایندگی تلویزیون  سامسونگ در ایران این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا خرید اقساطی مطمئن را تجربه کنید.

مزایای خرید اقساطی تلویزیون سامسونگ از نمایندگی

مزایای خرید تلویزیون از نمایندگی سامسونگ عبارتند از:

  • خرید اقساطی تلویزیون سامسونگ با ضمانت سلامت و اصالت کالا
  • خرید اقساطی تلویزیون سامسونگ با کمترین بهره
  • خرید قسطی تلویزیون سامسونگ با قیمت مناسب و رقابتی از فروشگاه های معتبر
  • تحویل سریع تلویزیون تنها با پرداخت یک چهارم قیمت کل کالا
  • خرید تلویزیون سامسونگ با اقساط ۲ تا ۱۲ ماهه بر اساس انتخاب خودتان
  • اعتبار سنجی سریع (در طولانی ترین حالت اگر مدارک شما کامل نباشد طی ۷۲ ساعت اعتبار سنجی شما انجام خواهد شد خواهد شد)

آدرس و شماره تماس نمایندگی سامسونگ

آدرس و شماره تماس نمایندگی سامسونگ در پایین همین صفحه قرار گرفته است.

تلویزیون های سامسونگ براساس سال ساخت

×

 

قیمت:
قیمت واقعی:
Our price is lower than the manufacturer's "minimum advertised price." As a result, we cannot show you the price in catalog or the product page.

You have no obligation to purchase the product once you know the price. You can simply remove the item from your cart.
Our price is lower than the manufacturer's "minimum advertised price." As a result, we cannot show you the price in catalog or the product page.

You have no obligation to purchase the product once you know the price. You can simply remove the item from your cart.
SAMSUNG ®

کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی سامسونگ می باشد © 2024-1402