تلویزیون سامسونگ 65 اینچ سری 7 مدل 65Q7770 اسمارت

ناموجودصفحه نمایش تلویزیون 65 اینچ سامسونگ : تخت
کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ 65 اینچ : Qled
سایز صفحه نمایش تلویزیون qled سامسونگ سری 7 : 65 اینچ


برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

تماس با کارشناسان فروش محصولات سامسونگ:

شعبه سعادت آباد

شعبه هروی

شعبه ونک

توضیحات محصول

کیو ال ای دی، نوآوری جدید در تلویزیون سامسونگ

کشف نوآوری در رنگ و نور تصاویر در تلویزیون جدید 7770 سامسونگ QLED. تکنولوژی کوانتوم دات در ال ای دی سامسونگ کیفیت تصویر فوق العاده HD Premium و حجم 100 درصدی از رنگ تصویر را برای اولین بار در دنیا به شما هدیه می دهد.


کیفیت نمایش رنگ 100 درصد تلویزیون Q7770

کیو ای ای دی مدل Q7770 سامسونگ نخستین تلویزیونی است که با حجم رنگ 100 درصد ارائه شده. این ویژگی در تلویزیون سامسونگ سبب می شود تا با افزایش یا کاهش روشنایی، کیفیت نمایش رنگ تغییر نکند.


مشاهده جزئیات روشن در زمینه تیره با کیو ال ای دی 65 اینچ سامسونگ

تلویزیون QLED سامسونگ 65 اینچ که دارای بیشترین میزان روشنایی تصویر یعنی 1500nit است به پنل فوق مشکی مجهز می باشد که میزان انعکاس نورهای محیطی مزاحم را کمینه می سازد و از طرفی این تلویزیون جدید سامسونگ دارای قابلیت ارتقا کنتراست تصویر نیز هست. پس یک تصویر کامل را در هر شرایطی می توانید به بهترین شکل در تلویزیون Q7770 مشاهده کنید.


نمایش تصاویر با روشنایی بالا به سبب ویژگی Q HDR 1500 سامسونگ

تلویزیون کیو ال ای دی سامسونگ، به دلیل مجهز بودن به تکنولوژی 1500nit می تواند بین رنگ های روشن و روشن تر و همچنین رنگ های تیره و تیره تر تمایز قائل شود. تلویزیون 65Q7770 سامسونگ، تصاویر ضبط شده با روشنایی بهینه 1500nit را با تمام جزئیات ضبط شده نمایش می دهد. تکنولوژی جدید کوانتوم دات ال ای دی جدید سامسونگ سطح روشنایی استثنایی را ارائه می دهد.


زاویه تماشای تلویزیون کیو ال ای دی

QLED سامسونگ را از هر زاویه ای که تماشا کنید، بهترین زاویه تماشاست. تکنولوژی کوانتوم دات، امکان حفظ کیفیت رنگ را از تمام زوایای دید برای بیننده فراهم می سازد. تلویزیون 65 اینچ Q سامسونگ با حفظ ثبات رنگ در زوایای دید مختلف باعث می شود تا تغییر زاویه دید بیننده نسبت به تلویزیون هیچ تاثیری بر کیفیت تصویر در حال پخش نگذارد.


طراحی تلویزیون Q7770 متناسب با دکوراسیون منزل شما

از ویژگی های اصلی طراحی در تلویزیون کیو ال ای دی سامسونگ کابل اپتیکال نامرئی به جای اتصال چند کابل، قابلیت نصب دیواری تلویزیون مماس بر دیوار، طراحی بدون فریم و حذف زوائد از کابینت پشت تلویزیون 65 اینچ سامسونگ است. لمس بی نظیری از ظرافت در فضای خانه با ال ای دی سری Q7770 سامسونگ.


اتصال تمام دستگاه های جانبی توسط یک کابل به کیو ال ای دی 7770

با وجود کابل نامرئی 5 متری شما می توانید دستگاه های جانبی خود را به همراه باکس One Connect تلویزیون Q7770 در هر فضایی از منزل خود و در فاصله ای دورتر از تلویزیون قرار دهید. اتصال نامرئی شامل کابل برق نمی باشد و تنها واسطه اتصال کابل های صوتی و تصویری به تلویزیون است.


نصب جدید و بدون فاصله از دیوار تلویزیون QLED سامسونگ

با قابلیت نصب جدید و براکت های دیواری نوآورانه سامسونگ که به صورت جداگانه به فروش میرسد در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در روش نصب دیواری جدید، حتی پس از نصب تلویزیون کیو ال ای دی نیز میتوانید حداکثر تا 6 درجه تراز بودن آن را تنظیم و به اندازه 10 میلی متر از هر طرف جابجا نمایید.


طراحی زیبای 360 درجه تلویزیون سامسونگ کیو ال ای دی

65Q7770، تلویزیونی با طراحی 360 درجه که طراحی آن از هر زاویه، زیبا به نظر میرسد. طراحی فلزی کابینت پشت تلویزیون سامسونگ QLED و هدایت کابل ها از درون پایه تلویزیون، ویژگی های جدید طراحی 360 درجه هستند.


حذف کامل قاب تلویزیون QLED سامسونگ

تلویزیون کیو ال ای دی 65Q7770 سامسونگ تقریبا بدون قاب طراحی شده است به طوری که احساس می کنید شما بخشی از فیلم در حال پخش از تلویزیون هستید!


هوشمندی بالای تلویزیون کیو ال ای دی سری 7 سامسونگ

تلویزیون 65q7770 سامسونگ دارای کاربری آسان، کنترل دستگاه های جانبی متصل و محتوای هوشمند بی نظیر است. ال ای دی جدید اسمارت سامسونگ دقیق تر از همیشه عمل می کند. جهان را با تلویزیون 65 اینچ سری Q کنترل کنید.


تلویزیون جدید سامسونگ با ریموت کنترل چندمنظوره

کنترل تمامی دستگاه های جانبی متصل به تلویزیون کیو ال ای دی Q7770 از طریق ریموت کنترل تلویزیون امکان پذیر می باشد.


صحبت با تلویزیون کیو ال ای دی از طریق S Voice اسمارت هاب

دسترسی آسان به تمام محتواها و دستگاه های متصل از یک مکان در تلویزیون کیو ال ای دی امکان پذیر است. می توانید از طریق بازی هایی که در اسمات هاب تلویزیون جدید سامسونگ قرار دارد سرگرم شوید. تنها با سه کلیک به محتوای مورد علاقه خود در تلویزیون Q7770 دسترسی پیدا کنید.


قابلیت Smart View در تلویزیون 65Q7770 سامسونگ

محتوای ذخیره شده بر روی گوشی همراه خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ 65 اینچی تلویزیون کیو ال ای دی سامسونگ تماشا کنید. Smart View در گوشی های همراه سامسونگ یک قابلیت است و اپلیکیشن آن نیز در تمامی گوشی ها قابل نصب و استفاده می باشد. بنابراین به راحتی می توانید محتوای فهرست تلویزیون سامسونگ خود را از روی تلفن همراه خود کنترل کنید.


بازی های متعدد برای سلایق مختلف در کیو ال ای دی سری 7 سامسونگ

با تلویزیون Q7770 نامحدود بازی کنید، امتیاز بگیرید و برنده شوید. بازی های متعدد برای سلایق مختلف و کاربران در گروه های مختلف سنی طراحی گردیده است. در راستای ایجاد سرگرمی و تفریح در محیط تلویزیون های هوشمند، شرکت سامسونگ بازی های ایرانی جذاب و پرطرفدار را در قابل پلتفرم تلویزیون تولید کرده است.


Q Engine، پردازش قدرتمند تلویزیون 65Q7770 سامسونگ

تلویزیون کیو ال ای دی سامسونگ با پردازشگر قدرتمند یک تجربه و سرگرمی دیدنی و جذاب را برای شما فراهم می آورد. Q Processing Engine سامسونگ قابلیت های فوق العاده سریع چندکاره را ارتقا می دهد و از عملکرد قدرتمند سامسونگ Smart Hub 2018 بهره می برد.

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول تلویزیون سامسونگ 65 اینچ سری 7 مدل 65Q7770 اسمارت
شناسه کالا 2220095910253
سری تلویزیون سامسونگ تلویزیون سامسونگ سری 7
سری تولید تلویزیون سامسونگ تلویزیون سری N سال 2018
وضعیت در بازار موجود
مشخصات ظاهری
نوع پایه Y شکل استیل
مشخصات صفحه نمایش
سایز صفحه نمایش
با اندازه گیری قطر صفحه نمایش، سایز تلویزیون به اینچ مشخص می شود، هر اینچ تقریبا معادل 2.5 سانتیمتر می باشد.
"65
سایز صفحه نمایش 65"
کیفیت تصویر تلویزیون کیفیت QLED سامسونگ
رزولوشن
تلویزیون سامسونگوضوح و شفافیت اولین عامل جهت تشخیص کیفیت تصویر است و شامل تعداد پیکسل های مجزا که در دو بعد افقی و عمودی قرار دارد، می باشد.
3840x2160 پیکسل
سایر ویژگی های صفحه نمایش 10bit Support, Moth Eye, Q Display, صفحه نمایش فوق مشکی Ultra Black
تلویزیون سامسونگتکنولوژی منحصر به فردی است که با جذب و یا منحرف ساختن نورهای اضافی و همچنین کاهش انعکاسات نور محیط، تصاویری با کنتراست بی نظیر به ارمغان می آورد.
مشخصات تصویر
نسبت پویایی کنتراست
تلویزیون سامسونگDynamic contrast ratio، یکی از مهم ترین عملکردهای تلویزیون است. تفاوت بین روشن ترین و تاریک ترین تصویری که در یک تلویزیون می توان مشاهده کرد.
QLED
انطباق تصویر
Refresh Rate، یعنی تعداد تصاویری که تلویزیون ها در مدت ۱ ثانیه میتوانند نشان دهند و با واحد هرتر Hertz نشان داده میشود.
200
موتور تصویر UHD Up-scaling
تلویزیون سامسونگاین تکنولوژی، در صورتی که سیگنال تصویر ورودی به تلویزیون از کیفیتی پایین تر از یو اچ دی برای مثال کیفیت HD یا FHD برخوردار باشد، کیفیت تصویر را تا حد امکان به کیفیت UHD ارتقا می‌دهد.
سایر مشخصات تصویر تکنولوژی HDR 1500, تکنولوژی کوانتوم دات Quantum Dot Color
تلویزیون سامسونگنقاط کوانتومی، رنگ ها را به صورت دقیق و خالص ارائه می دهد. چیزی که روی صفحه نمایش تلویزیون می بینید تقریباً همان تصویری خواهد بود که در واقعیت می بینید.
, طراحی 360 درجه
تلویزیون سامسونگطراحی براق، باریک، خطوط تمیز، بدون درز و گسترش دید بیشتر صفحه نمایش. یک مکمل عالی برای برای محیط منزل، حتی وقتی تلویزیون درست وسط اتاق باشد.
, کیفیت تصویر 8 میلیون پیکسل
مشخصات صدا
توان خروجی صدا
قدرت صدا و سیگنال منتشر شده از بلندگو تلویزیون، که توسط میدان ریشه (RMS) اندازه گیری شده است.
40 وات
تعداد بلندگو 4
سیستم های صوتی Multiroom Link, Woofer, بلوتوث صوتی Blutooth Audio, DTS Codec, Dolby Digital Plus
یک فناوری صوتی دیجیتال و پیشرفته می باشد.
ویژگی های هوشمند
ویژگی های هوشمند انعکاس هوشمند, تلویزیون اینترنتی IPTV SERVICES, تلویزیون هوشمند Smart TV
تلویزیون سامسونگتلویزیون های هوشمند نیز همانند گوشی های هوشمند سرویس های اینترنتی را ارائه می دهند یعنی یک تلویزیون معمولی همراه با یک کامپیوتر داخلی که سرویس های متنوعی به کاربران ارائه می دهد.
, پشتیبانی از بازی, کنترل با فرمان صوتی
تلویزیون سامسونگاین ویژگی سبب می شود تا شما بتوانید به وسیله صدایتان تلویزیون را کنترل کنید، حتی در محیط های پر سر و صدا نیز قادر به پاسخگویی می باشد. کافیست دکمه میکروفون که روی کنترل از راه دور قرار دارد را فشار دهید.
, پشتیبانی از اپلیکیشن ها
تلویزیون سامسونگتلویزیون های هوشمند دارای برنامه های کاربردی (app).
, Smart View
تلویزیون سامسونگاین نرم افزار به شما امکان لذت بردن از محتوای چند رسانه ای از تلفن همراه و کامپیوتر خود را در تلویزیون هوشمند سامسونگ می دهد.
ارتباط با سایر دستگاه ها
ارتباطات انعکاس هوشمند Screen Mirroring
تلویزیون سامسونگویژگی می باشد که به شما اجازه می دهد محتوای دستگاه تلفن همراه هوشمند خود را روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ مشاهده نمایید و یا در تلفن همراه به تماشای برنامه تلویزیونی بنشینید.
, بلوتوث Bluetooth
تلویزیون سامسونگفن آوری بی سیم کوتاه مدت که تلویزیون سامسونگ را قادر می سازد تا داده ها را با یک کامپیوتر و دیگر دستگاه های هوشمند مجهز به این فناوری مبادله کند.
, وای فای داخلی Wireless LAN Built
تلویزیون سامسونگاز طریق این پروتکل اینترنت می توانید به صورت بی سیم به شبکه های مختلف متصل شده و ارتباط برقرار کنید.
سایر ویژگی ها
سایر ویژگی ها اتصال نامرئی, حالت ورزشی
تلویزیون سامسونگاین ویژگی برای تنظیم صدا و تصویر مطلوب جهت تماشای رویدادهای ورزشی مورد علاقه با وضوح فوق العاده می باشد.
, نصب دیواری بدون فاصله
پردازنده و سیستم عامل
پردازنده
تلویزیون سامسونگمیزان سرعت عملکرد تلویزیون و وب گردی به پردازنده تلویزیون بستگی دارد.
چهار هسته ای
تلویزیون سامسونگپردازنده ای که سه برابر سریع تر از تلویزیون های معمولی، مرورگر وب و عملکرد تلویزیون را نمایش می دهد.
سیستم عامل
تلویزیون سامسونگمجموعه ای از برنامه ها که موجب راه اندازی و استفاده از تلویزیون و همچنین موجب توانایی اتصال و همگام سازی با دیگر گجت ها خواهد شد.
تایزن TIZEN
تلویزیون سامسونگنسل جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ با این سیستم عامل، قابلیت سازگاری با گوشی های هوشمند از طریق وای فای و اتصال به دیگر دستگاه های سامسونگ از طریق بلوتوث را دارند.
تیونر تلویزیون
تیونر تلویزیون
سیستم پخش تصاویر در تلویزیون.
گیرنده دیجیتال داخلی
تماشای کانال های دیجیتال از تلویزیون بدون داشتن دستگاه گیرنده دیجیتال.
, تصویر در تصویر
تلویزیون سامسونگگزینه pip که بر روی کنترل تلویزیون سامسونگ وجود دارد این امکان را می دهد تا به صورت همزمان از دو منبع مختلف در تلویزیون استفاده کنید.
, آنالوگ
سیگنال های آنالوگ با فرستنده های زمینی، به آنتن تلویزیون ما می رسد و تنها تجهیز لازم برای دریافت این سیگنال ها، آنتن مناسب و استاندارد است.
, دیجیتال
تجربه ای جدید در عرصه تماشای تلویزیون. ایجاد امکان ارائه شبکه های تلویزیونی بیشتر و همچنین بهبود کیفیت صدا و تصویر.
ورودی و خروجی ها
پورت HDMI
تلویزیون سامسونگHigh-Definition Multimedia Interface رابط چند رسانه ای با کیفیت بالا. یک رابط صوتی/ تصویری اختصاصی برای انتقال داده های ویدئویی غیر فشرده و داده های صوتی دیجیتال از یک دستگاه منبع HDMI سازگار، به عنوان یک کنترل صفحه نمایش، به یک مانیتور سازگار کامپیوتر، ویدئو پروژکتور، تلویزیون دیجیتال، و یا دستگاه های صوتی دیجیتالی است.
4
پورت USB
تلویزیون سامسونگامكان اتصال با سرعت و به سادگی تجهيزات جانبي متفاوتي نظير : چاپگر، اسكنر ، دوربين های وب و ....
3
سایر ورودی و خروجی ها ورودی کابل شبکه LAN, ورودی کامپوننت Component
کابلی سه سر است برای اتصال رسیورهای ماهواره ای، دی وی دی و بلو ری که به تلویزیون متصل می شود.
, ورودی ای وی Composite in/AV
تلویزیون سامسونگکابلی است که دستگاه پخش را به تلویزیون متصل می کند. پورت های آن معمولاً به رنگ زرد (برای انتقال داده های ویدئویی) و قرمز و سفید (برای انتقال داده های صوتی) هستند.
, ورودی آنتن RF
تلویزیون سامسونگRadio Frequency ورودی سیم آنتن، اصلی ترین پورت برای انتقال داده های تصویری به سیستم می باشد.
, خروجی اپتیکال Digital Audio Out Optical
پورتی صوتی است که سیگنال های صدای استریو، مونو و surround را به شکل پالس های نور انتقال می دهد.
, کابل One Connect
کابلی است جهت اتصال دستگاه One Connect به تلویزیون و مشاهده محتوا با کیفیت بسیار بالا.
ابعاد
ابعاد بدون پایه(عمق*ارتفاع*عرض) 1444.1x 826.4 x45 میلیمتر
ابعاد با پایه (عمق*ارتفاع*عرض) 1444.1x 916.7 x376.9 میلیمتر
ابعاد با کارتن (عمق*ارتفاع*عرض) 1585x 958 x178 میلیمتر
وزن
وزن بدون پایه 24.3 کیلوگرم
وزن با پایه 28.2 کیلوگرم
وزن با کارتن 37.6 کیلوگرم
برق
منبع تغذیه AC220-240V 50/60Hz
حداکثر مصرف برق 225 وات
لوازم جانبی
لوازم جانبی کابل برق Power Cable, دفترچه راهنما, ریموت کنترل هوشمند
تلویزیون سامسونگاین ریموت کنترل غالباً دارای صفحه نمایش لمسی و تعداد دکمه های کم، توانایی تشخیص صدا و ارسال دستورات صوتی است.
نصب و گارانتی
هزینه نصب رایگان
مدت گارانتی 18 ماه
شرکت گارانتی کننده سام سرویس

پر طرفدارترین نظرات
  • 0 تا از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

    تلویزیون فوق العاده

    فوق العاده س ولی قیمتش...

    توسط آتنا در

    آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

دیگران این محصول را با این برچسب‌ها نشانه گذاری کرده‌اند:

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.