ویدئو وال سامسونگ براکت دیواری Samsung Wall mount for video wall WMN-55VD

اولین نظر را شما ثبت کنید!

ناموجود


تماس بگیرید

نمایش محتوا به هر دو صورت لنداسکیپ و پرتره

یک پایه دیواری با طراحی ویژه و نصب بسیار آسان

تنظیم ویدئووال در میان سه محور برای میدان دید کامل

طراحی عمق مناسب برای تاثیری به یادماندنی در محیط تجاریبرای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

توضیحات محصول

یک پایه دیواری با قابلیت نصب آسان برای نمایشگر ویدیووال

یک پایه دیواری با طراحی ویژه و نصب بسیار آسان

اگر ابعاد ویدئووال و پایه دیواری با هم تناسب نداشته باشند در این صورت قسمت هایی مانند SI هم با مشکل مواجه می شوند و اندازه گیری پایه دیواری به همراه فاصله به منظور تخمین اندازه برای نصب ویدئووال، پروسه ای بسیار دشوار و وقت گیر خواهد بود. این موقعیت معمولا در مورد سیستم های قدیمی نصب دیواری ویدئوال ها صدق می کند که معمولا هم اندازه آنها به درستی تعیین نمی شود. پایه های دیواری جدید 46 اینچی WMN-46VD و 55 اینچی WMN-55VD سامسونگ به صورت ویژه برای ویدیوال های سری UD/UE سامسونگ طراحی شده اند. از آنجا که اندازه این پایه ها برای ویدئو وال ها طراحی شده، فقط کافیست تا ابتدا پایه را به سرعت و به آسانی نصب کرده سپس ویدئو وال را بر روی پایه قرار میدهید. سامسونگ توانسته با استفاده از این پایه، سهولت و نصب و طراحی را در معرض دید کاربران و مشتریان محصولاتش قرار دهد.
یک پایه دیواری با طراحی ویژه و نصب بسیار آسان

تنظیم ساده ویدئووال ها در میان سه محور برای میدان دید بی عیب و نقص

از آنجا که در ویدئو وال های بزرگ، اسکرین های متعدد با هم تلفیق می شوند یک فاصله حداقلی در میان لبه ها می تواند مزایایی را برای مخاطبان داشته باشد و یک تجربه دیداری بی عیب و نقص را برای آنها فراهم می کند. به این ترتیب بجای اینکه توجه بیننده بر خود نمایشگر متمرکز باشد بر پیام تصویری نمایش داده شده بر روی نمایشگر متمرکز می شود و تاثیر به جای مانده از پیام را به حداکثر مقدار ممکن افزایش میدهد. از آنجا که جدا سازی و نصب مجدد ویدئووال ها و سوار کردن آنها بر روی پایه با در نظر داشتن فاصله های لبه، به صرف زمان و هزینه زیادی نیاز دارد کاهش فاصله لبه برای خریداران ویدئووال اهمیت زیادی دارد. پایه های دیوای ویدئووال های سامسونگ، برای تضمین نصب آسان و حذف فاصله های لبه، SIهایی با قابلیت تنظیم راحت و آسان فراهم کرده اند و از تنظیمات محور سه بعدی برخوردار شده اند که محور X (حرکت به سمت بالا و پایین به همراه پیچ های چرخشی برای تنظیمات جزئی) و محور Y (حرکت به سمت چپ و راست به همراه تنظیمات جزئی) و محور Z (فشار دادن به سمت پایین و بالا برای نصب ساده) را در بر میگیرد. با تنظیم ساده ویدئوال در میان این محور می توانید نمایشگرها را به آسانی با هم تطبیق داده و فاصله های موجود را از میان بردارید.
تنظیم ساده ویدئووال ها در میان سه محور برای داشتن یک میدان دید کامل و بی عیب و نقص

طراحی مناسب ترین عمق برای ایجاد تاثیری به یادماندنی در محیط تجاری

پایه های ویدئووال سامسونگ، با عمق 39 میلی متر، محیط کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار میدهند. معمولا ویدئووال ها نیازمند نصب لوازم جانبی های مختلفی هستند که از پایه های دیواری تا کابل های منبع و کابل های برق را در بر میگیرند. وجود این کابل ها نوعی بی نظمی را در محیط و مزاحمت را برای دید شما ایجا می کند. پایه های دیواری سامسونگ با عمق بهینه سازی شده خود، کابل ها را در پشت طرحی پنهان می کنند که به مقدار قابل توجهی در فضای موجود، صرفه جویی می کند.
البته این عمق مناسب، ویدئووال را در فاصله نزدیک تری به پایه دیواری قرار میدهد که این امر تاثیر بیشتری را بر زیبایی طرح ویدئووال در محیط کسب و کار شما بر جای میگذارد.
طراحی مناسب ترین عمق برای ایجاد تاثیری به یادماندنی در محیط تجاری شما

انعطاف پذیری در نحوه نمایش با پشتیبانی از تنظیمات لنداسکیپ و پرتره

سیستم های قدیمی نصب، پایه هایی را برای نصب ویدئوال ها در اختیار کاربران قرار میدادند که امکان نصب به صورت عمودی یا افقی را فراهم می کرد. پایه های دیواری سامسونگ برای ویدئووال های سری UD/UE بجای نیاز به نصب پایه های متعدد پر هزینه، از نصب به شیوه عمودی یا افقی پشتیبانی می کنند. این پشتیبانی وسیع، امکان تبدیل هر پایه به فرمت مورد نظر را فراهم می کند که البته این امر به نوبه خود، محدودیت های مربوط به کاربرد محتوا و عدم صرفه جویی در هزینه را از میان بر میدارد. کاربر می تواند این پایه را در جهت مورد نظر خود نصب کرده به گونه ای که با نیازهای محتوایی و کسب و کارش تناسب داشته باشد.
توسعه انعطاف پذیری در نحوه نمایش محتوا با پشتیبانی از تنظیمات لنداسکیپ و پرتره

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول ویدئو وال سامسونگ براکت دیواری Samsung Wall mount for video wall WMN-55VD
اطلاعات عمومی
نام محصول Wall Mount براکت دیواری
پردازنده خیر
رابط حافظه اصلی خیر
ذخیره سازی داخلی خیر
منبع تغذیه -
حداکثر مصرف برق -
مشخصات فیزیکی
ابعاد 1213x539.8mm (Landscape), 684.0x539.8mm (Portrait)
وزن 11.3 کیلوگرم

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.