تلویزیون هوشمند هتلی سامسونگ 40 اینچ Samsung SMART Hospitality Display HG40AE590SK

ناموجود


ارائه خدمات فردی از طریق قسمت Check-in و Checkout

ارتقای تجربه مهمان ها با دسترسی راحت به اطلاعات ارزشمند

مرورگر H با پشتیبانی قوی سامسونگ جهت راهکارهای تعاملی

ارائه سرویس های محتوایی براساس IP برای مهمانان با HE590

قابلیت پیشرفته Plug and Play و سهولت نصب تلویزیون هتلی
برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

توضیحات محصول

ارائه سرویس محتوایی براساس IP برای مهمانان با نمایشگر هتلی HE590

از آنجا که هتل ها همواره به دنبال روش هایی برای ایجاد یک تجربه متفاوت برای مهمانان هستند، نمایشگرهایی که دارای قابلیت های متعدد هستند می توانند کارکردهایی را ارئه کنند که در عین ارتقای کارایی عملیاتی، حس راحتی را برای مهمانان ایجاد می کنند. نمایشگر هتلی HE590 /40 اینچی سامسونگ، تلویزیون های قدیمی را به مرکز چند منظوره ای برای سرگرمی ها تبدیل کرده و گستره ای از محتواهای مختلف را در اختیار مهمانان قرار میدهد و در عین حال، با طراحی ظریف و زیبای خود، سبب صرفه جویی بیشتری در فضا می شود. مهمانان هتل ها می توانند از طریق قابلیت اتصال بر اساس IP، به برنامه مورد نظر یا محتوای مورد علاقه مانند عکس ها و موسیقی دسترسی داشته باشند و محتوای مورد نظرشان را در نمایشگر HE590 نمایش دهند. اپراتورهای هتل نیز انعطاف پذیری بیشتری در ارائه محتوا دارند زیرا می توانند از LYNK REACH 4.0 برای ایجاد و نمایش پیام های خوش آمدگویی به مهمان ها، پیشنهادات تبلیغاتی و اطلاعات مربوط به جاذبه های محلی برای اتاق های ویژه استفاده کنند. هتل ها می توانند با نمایشگرهای HE590 سامسونگ، تجربه ای به یادماندنی را برای مهمان ها ایجاد کنند و در عین حال، به هزینه و نگهداری کمتری نیاز دارند.
ارائه سرویس های محتوایی براساس IP برای مهمانان از طریق نمایشگرهای هتلی HE590

گسترش قابلیت مشاهده محتوا توسط اتصالات وایرلس دستگاه به نمایشگر

تلویزیون های هتلی سامسونگ به عنوان کانونی برای سرگرمی با قابلیت اتصال به دستگاههای مختلف در داخل اتاق مورد استفاده قرار میگیرند و ویژگی های نمایش محتوا در آنها را می توان به صورت شخصی تنظیم کرد. ویژگی Soft AP تلویزیون های هتلی سامسونگ، یک اتصال وایرلس امن را میان تلویزیون و بیش از 4 گوشی موبایل در اتاق فراهم می کند. پس از برقراری اتصال نیز مهمان می تواند محتوای شخصی از جمله موسیقی، فیلم ها و عکس ها را با DLNA از دستگاههای موبایل به نمایشگرهای بزرگتر انتقال دهد تا در آنجا نمایش داده شوند. آنها همچنین می توانند با استفاده از Screen Mirroring، اسکرین موبایل را به تلویزیون انتقال دهند بدون اینکه از نظر نوع محتوای انتقالی با محدودیتی مواجه باشند. وقتی از اپلیکیشن Samsung Smart Veiw در گوشی موبایل استفاده می شود، مهمان می تواند محتوای رسانه ای را با سهولت بیشتری به تلویزیون انتقال دهد. قابلیت هایی نظیر DLNA، Screen Mirroring و Smart View، انتقال محتوای موبایل به نمایشگر بدون وجود هیچ گونه محدودیت و اختلالی را تضمین می کنند.
گسترش قابلیت مشاهده محتوا از طریق اتصالات وایرلس دستگاه به نمایشگر

قابلیت پیشرفته Plug-and-Play و سهولت در نصب تلویزیون هتلی

در محیط شلوغ هتل ها، زمان صرف شده برای نصب و نگهداری را می توان به فعالیت هایی اختصاص داد که رشد بیشتری برای هتل دارند. مدیران هتل ها می توانند بدون نیاز به تلاش زیاد از طریق تنظیمات plug-and-play، صدها نمایشگر را در داخل اتاق ها فعال کنند. تیم های اپراتور نیز برای همگام سازی نمایشگرهای متعدد و سرورها باید سه مورد از تنظیمات اساسی را بررسی کنند که شامل: Basic Setup: یک واسطه کاربری که تنظیمات زبان، عکس، ساعت و... را مدیران هتل ها تعریف کنند. Cloning Mode: مدیران هتل ها می توانند برای ارتقای کنترل چند نمایشگر، کارکرد ارائه محتوا را در تمام نمایشگرهای موجود تکرار کنند. وقتی که فرآیند کلونی سازی تکمیل شد، کاربران می توانند نمایشگرهای خود را بدون تنظیمات بیشتر و یا تایید، فعال کنند. Factory Mode: مدیران هتل ها می توانند فعالیت های پیشرفته نمایشگر را نیز شخصی سازی کنند مانند پارامترهای صوتی و تنظیم اتصالات که توسط اتصال به پورتال easy-to-access factory mode صورت میگیرد. کارکرد plug-and-play، مزایای مدیریت سیستم و محتوا را برای محیط هایی غیر از هتل ها فراهم می کند. تنظیمات ویژه Commercial Mode با نیازهای ویژه کاربران تجاری مانند محیط های آموزشی و دولتی تناسب دارد.
قابلیت پیشرفته Plug-and-Play و سهولت در نصب تلویزیون هتلی سامسونگ

ارتقای تجربه مهمان ها با دسترسی ساده و راحت به اطلاعات ارزشمند

هتل ها می توانند با کمک LYNK REACH 4.0، برنامه ریزی های خاص و دلایل متقاعد کننده ای برای اقامت مهمان ها در این هتل ها فراهم کرده و تجربه ای خاص را برای آنها خلق کنند. مهمان ها می توانند به آسانی به وب و اپلیکیشنی در تلویزیون داخل اتاق دسترسی داشته باشند که شامل اطلاعات مربوط به خدمات هتل، اطلاعات توریستی، گزارش وضعیت آب و هوا و اطلاعات پرواز است و از زبان های مختلف پشتیبانی می کند. برای مثال تلویزیون های سالن های گردهمایی می توانند UI و منوی ویژه گردهمایی مانند زمان و محل های برگزاری رویدادها و سرگرمی ها را نمایش دهند. همچنین می توان ویدیوها و تصاویر مربوط به اطلاعات گردشگری، تخفیف های موجود و غیره را به سرعت و به آسانی در دسترس مهمان ها قرار داد.
ارتقای تجربه مهمان ها با دسترسی ساده و راحت به اطلاعات به موقع و ارزشمند

ارائه خدمات فردی از طریق قسمت Check-in و Checkout

پلتفرم LYNK REACH 4.0 تضمین می کند که مهمان ها در تمام طول اقامت از توجه کافی و دسترسی آسان به امکانات محل برخوردار شده اند.
Check-in: سرور LYNK REACH 4.0 از سرور مدیریت PMS برای ارزیابی اطلاعات شخصی مهمان ها و خوش آمد گویی به آنها با پیام های ویژه شخصی استفاده می کند. در طول دوران اقامت نیز مدیران می توانند از اطلاعات ذخیره شده در سرور LYNK REACH 4.0 برای ارسال پیام های شخصی به مهمان ها در رابطه با اقامتشان استفاده کنند که از پورتال های رزرواسیون هتل تا زمانبندی برای سرویس های ارئه شده در محل را در بر میگیرد.
Express checkout: در واقع LYNK REACH 4.0 همه هزینه های مربوط به مهمان را در یک صفحه، نمایش میدهد و به این ترتیب سرعت پروسه تسویه حساب افزایش یافته و حتی نیازی به ورود به لابی هم ندارد.
ارائه خدمات فردی از طریق قسمت Check-in و Checkout

افزایش دسترسی مهمانها به سرگرمی ها و اطلاعات

LYNK REACH 4.0 سامسونگ، امکان دسترسی مدیران هتل ها به ترکیبی از کانال های RF و IP(IPTV) را فراهم می کند و یک مپ ترکیبی را در اختیارشان قرار میدهد که در مقایسه با تلویزیون های هتلی قدیمی، گزینه های بیشتری را برای دسترسی مهمان ها به اطلاعات و سرگرمی ها در اختیارشان قرار میدهد. مدیران هتل ها می توانند از طریق این افزایش دسترسی، channel bank را تشکیل دهند تا نیازهای ویژه مهمانان را نیز برطرف کنند. از طرفی channel bank گسترده LYNK REACH 4.0 به هتل ها اجازه میدهد تا منبع درآمد سودآوری را برای هتل ایجاد کرده و از طرفی مهمان ها نیز گزینه های قابل مشاهده کاستومایز شده بیشتری را در اختیار خواهند داشت.
افزایش دسترسی مهمانها به سرگرمی ها و اطلاعات

ارتقای قابلیت مشاهده هتل و امکانات ان از طریق کانال Welcome Video

LYNK REACH 4.0 به هتل ها اجازه میدهد تا از کانال های Welcome Video به منظور ارائه اطلاعات مفید به مهمانان استفاده کنند. مدیران هتل ها می توانند از آپلود ویدیو یا از طریق الصاق URL، فهرستی از کلیپ های نمایش دهنده امکانات هتل، تبلیغات و پیشنهادات ویژه، رویدادها یا جذابیت های محلی را کاستومایز کنند. به این ترتیب هتل ها می توانند به صورت همزمان از بیش از چهار کانال برای نمایش ویدیوهای مورد نظر در قسمت های عمومی هتل مانند نمایشگرهای موجود در لابی ها یا رستوران ها و اتاق های مهمان استفاده کنند. توانایی استفاده از این قابلیت ها، درآمد بیشتری را برای هتل به همراه دارد و برند آن نیز بیشتر شناخته می شود.
ارتقای قابلیت مشاهده هتل و امکانات ان از طریق کانال Welcome Video

ویژگی ها و مزایای اصلی 1: سیستم/ ساختار

هتلداران می توانند از جدیدترین تکنولوژی های مدیریت هتل ها به منظور ایجاد تجربه ای متفاوت برای مهمان ها استفاده کنند. LYNK REACH 4.0 سامسونگ، از مزایای تکنولوژی های هتلداری SINC و REACH برای ارائه روشی جامع به منظور مدیریت محتوا استفاده می کند. LYNK REACH 4.0 سامسونگ باعث می شود تا مهمان نیز تکنولوژی کارآمدتری را تجربه کرده و مزایای متعددی از افزایش کانال های ارائه دهنده اطلاعات تا گزینه های ارتباطی کارآمد و مدیریت کارآمد اتاق را در بر گیرد. LYNK REACH 4.0 به عنوان یک راهکار منحصر به فرد برای مدیریت محتوا، زیرساخت های LAN، WIFI و هم محور را همراهی می کند تا کارکردهای مدیریت هتل، مانیتورینگ و سرویس مهمان را گسترش دهند. این کارکرد از طریق سرور PMS و غالب های کاستومایز شده انتقال میابد. هتل دارها می توانند از آن به منظور خلق تجربه ای به یادماندنی برای مهمان ها استفاده کنند. این گزینه، دسترسی به دامنه وسیعی از کانال های IPTV و RF، اپلیکیشن ها و سرویس هایی را در بر میگیرد که انتظارات مهمان ها را منعکس می کند.
از طرفی LYNK REACH 4.0 امکان برقراری ارتباط دو طرفه میان مدیریت هتل و مهمانان فراهم شده و قابلیت کنترل از راه دور مانتیورهای داخل اتاق سبب تضمین ارائه به موقع خدمات باکیفیت، بدون نیاز به هیچ گونه نگهداری در داخل اتاق ها می شود.
LYNK REACH 4.0 با پشتیبانی از کانال های مختلف، به هتل ها کمک می کند تا پروسه های ارتباطات داخلی را بهبود ببخشند که برای مهمان ها فرصت هایی جهت ایجاد تجربه ای خاص فراهم می کند.
ویژگی ها و مزایای اصلی 1: سیستم/ ساختار

مرورگر H با پشتیبانی قوی سامسونگ جهت راهکارهای تعاملی و کاستومایزی

مرورگر H، خدمات مدیریت محتوا به نحو بهینه و سرگرمی های برتر را به همراه سرویس های تعاملی وب ارائه می کند. با وجود مرورگر H، هتل ها نیازی به خرید، نصب و نگهداری سخت افزارهای بیشتر مانند VoD STP ندارند. مرورگر H به عنوان یک پلتفرم باز بر اساس IP، سیستم های SI را قادر میسازد تا مرورگر وبی با قابلیت کاستومایز شدن فراهم کند که سرویس ها تعاملی پرمیوم را برای محتوای VoD و رایگان ارائه می کند. از آنجا که مرورگر H بر اساس زبان های برنامه نویسی مانند جاوااسکریپت و HTML5 قرار دارد Sis نیز می تواند راهکارهای کاستومایز شده ای را برای هتل ها توسعه داده و به کار گیرد. توسعه این راهکارها با پشتیبانی تخصصی سامسونگ، سخت افزار نمایشگر پیشرفته سامسونگ و همکاری سامسونگ با Sis امکان پذیر است.
مرورگر H با پشتیبانی قوی سامسونگ برای ارائه راهکارهای تعاملی و کاستومایز شده

پشتیبانی از محتوا با تکنولوژی پیشرفته DRM

تکنولوژی LYNK DRM سامسونگ، راه حلی مقرون به صرفه و مطمئن را برای سیستم های سخت افزاری پشتیبانی از محتوا فراهم می کند. به این ترتیب کانال های زنده رمزگذاری شده و محتوای VoD با امنیت کامل انتقال یافته و بر روی تلویزیون های هتل نمایش داده میشوند. از طرفی تکنولوژی اجرایی نرم افزاری LYNK DRM نیز نیاز به تجهیزات بیشتر را کاهش داده و راه حلی سریعتر را برای مسائل CAS فراهم می کند. البته به منظور تضمین قابلیت اعتماد پذیری سیستم، تجهیزات پیشرفته برای اپراتورهای کابلی نیز توسعه یافته اند.
پشتیبانی از محتوا با تکنولوژی پیشرفته DRM

استفاده از Home Menu در تلویزیون هتلی سامسونگ

به این ترتیب می توانید گستره وسیعی از محتوا را با استفاده از Home Menu ارتقا یافته، بدون نیاز به نصب زیرساخت های شبکه، در اختیار مهمان ها قرار دهید. ویژگی های ارتقا یافته جدید، هتل ها را قادر میسازند تا با کمک یک ویدیوی کوتاه که با معرفی لوگوی هتل آغاز می شود به مهمانان خوش آمدگویی کنند. هتل ها می توانند با استفاده از این روش و بدون نیاز به استفاده از راهکارهای دیگر، برند خود را ارتقا دهند و یا زمان، تاریخ، اطلاعات هتل و ویژگی هایی که اغلب در user mode تلویزیون به کار میروند را مشاهده کنند. Home Menu کاستومایز شده، هزینه های متحمل شده توسط هتل ها را کاهش میدهند. از طرفی ایجاد Home Menu با استفاده از تلویزیون های هتلی بسیار ساده و راحت است.
استفاده از Home Menu در تلویزیون هتلی سامسونگ

Sport Mode

هواداران رقابت های ورزشی در طول دوره اقامتشان در هتل شما، نباید بازی های مورد علاقه شان را از دست بدهند. آنها می توانند تمام گل ها و امتیازات را با بالاترین کیفیت صدا و تصویر در اتاقشان ببینند.
مهمان ها می توانند با کمک Sport Mode و با استفاده از یک میانبر، از بالاترین کیفیت صدا و تصویر بهره مند شوند. صدا و تصویر ارتقا یافته تلویزیون های هتلی سامسونگ، محیطی همانند یک استادیوم را برای مهمان ها می سازد و تصاویری با بالاترین کیفیت را در اختیارتان میگذارد. مهمان ها با استفاده از این قابلیت می توانند یک سرگرمی تمام عیار را تجربه کنند. البته حالت Sport Mode ممکن است طبق منطقه یا کشور، متفاوت باشد.
Sport Mode

به اشتراک گذاری کانکشن

تنها با اتصال مستقیم درایو USB به تلویزیون، می توانید انواع سرگرمی های رسانه ای از جمله فیلم، موسیقی و تصاویر را به صورت زنده بر روی صفحه نمایش تلویزیون هتلی مشاهده کنید.
به اشتراک گذاری کانکشن

Software clock

شما می توانید این امکان را برای مهمانان فراهم کنید تا هر وقت که لازم است زمان را بر روی تلویزیون هتلی سامسونگ مشاهده کنند. Software Clock، یک روش نمایش ساعت بر روی تلویزیون های هتلی با استفاده از کنترل از راه دور است. بنابراین حتی زمانی که تلویزیون خاموش است می توانند تنها با فشار دادن دکمه Info با استفاده از کنترل ریموت، زمان را چک کنند.
Software clock

My Channel

این گزینه به مهمان ها کمک می کند تا برنامه های مورد علاقه خود را به راحتی و بدون نیاز به scroll کردن از میان هزاران شبکه تلویزیونی پیدا کنند ویژگی My Channel quick search به مهمان ها کمک می کند تا کانال های مناسب خود را بر اساس کشور و منطقه پیدا کنند.
My Channel

Multi-code Remote

هتلداران با استفاده از این قابلیت می توانند لذت تماشای تلویزیون را برای مهمان ها افزایش دهند. به این ترتیب که سیگنال های آزار دهنده حاصل از سایر اپلیکیشن ها را در جایی که چند تلویزیون در کنار هم قرار گرفته اند حذف می کند. ریموت multi-code می تواند بیش از 10 تلویزیون را در یک اتاق، کنترل کند.
Multi-code Remote

سازگاری با ساندبار

استفاده از تلویزیون های هتلی سامسونگ به همراه ساندبار، تجربه صوتی لذت بخشی را برای کاربر به همراه دارد. این ساندبار به همراه کابل High-Definition Multimedia Interface از تنظیمات اتوماتیک برخوردار بوده و نصب را برای شما بسیار آسان می کند. به این ترتیب مهمان ها می توانند با یک ریموت، کنترل کاملی بر روی تلویزیون و ساندبار داشته باشند.
سازگاری با ساندبار

Security Mode

با Security Mode نمایشگرهای سری HD470 سامسونگ، مدیریت قوی و منحصر به فردی برای محتوا خواهید داشت. شما با استفاده از این ویژگی می توانید کارکردهای اساسی نمایشگرها را غیر فعال کنید تا از بروز هر گونه تغییری در تنظیمات نمایشگر جلوگیری کنید. همچنین با یک سیگنال می توانید محتوای ناسازگار یا انتقال تلتکست ناخواسته را مسدود کنید و به این شیوه، کنترل کاملی بر روی محتوای نمایش داده شده در تلویزیون های اتاق مهمان از جمله محتوای پورت های HDMI و USB خواهید داشت. این ویژگی برای کنترل نمایشگرهای به کار رفته در محیط هایی که به امنیت بسیار بالایی نیاز دارند مانند زندان ها نیز مفید است.
Security Mode

سازگاری با SI

نمایشگرهای هتلی هوشمند سامسونگ با پروتکل های مختلف SI سازگاری دارند. همچنین تنظیمات پروتکل های متعدد در میان باکس های تنظیمات SI و نمایشگر، بسیار ساده است.
سازگاری با SI

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول تلویزیون هوشمند هتلی سامسونگ 40 اینچ Samsung SMART Hospitality Display HG40AE590SK
وضعیت در بازار موجود نیست
مشخصات صفحه نمایش
سایز صفحه نمایش "40
کیفیت تصویر تلویزیون کیفیت FHD سامسونگ
رزولوشن 1920x1080 پیکسل
مشخصات تصویر
نسبت پویایی کنتراست Mega Contrast
موتور تصویر HyperReal Engine
سایر مشخصات تصویر Digital Clean View, Film Mode, Wide Colour Enhancer /Plus
زاویه دید - افقی/عمودی خیر
روشنایی تصویر خیر
زمان پاسخگویی تصویر خیر
مشخصات صدا
توان خروجی صدا 20 وات
تعداد بلندگو 2
سیستم های صوتی DTS Studio Sound, پشتیبانی هدست بلوتوث Bluetooth Headset Support , اتصال TV SoundConnect , DTS Codec, Dolby Digital Plus
ویژگی های هوشمند
ویژگی اصلی Auto Source Mode, Channel Menu Display, Clock Back Up Supply, Energy Saving Mode صرفه جویی در انرژی, H.Browser Compatibility, Hospitality Home Menu صفحه اصلی منو هتل, Hospitality Plug&Play (تنظیم آسان), Hotel Channel List فهرست کانال هتل, Logo Display with Time Out Setting (BMP/Movie), Mixed Channel List (ATSC, DVB-T/T2/C/S2, Analog), Multi Code Remote Control, Music Mode BackLight on/off, My Channel, On/Off Timer (Schedule), Power on Mode, RJ12/IR pass through, S/W EPG (Solution EPG), Samsung LYNK™ DRM, Samsung LYNK™ REACH, Samsung LYNK™SINC Compatibility, Screwed Battery Cover, Security Mode, Smoovie Compatibility, Software Clock, Sound bar compatibility سازگاری با ساندبار, TTX Clock Update (Analogue), USB Cloning, Wake on LAN (WOL), Wake-up Timer (Alarm) زنگ هشدار بیدار شدن, Welcome Message پیام خوش آمد, نرم افزار AP, پخش موسیقی با ورودی های (PC/AV/Component/HDMI)
ویژگی های هوشمند پشتیبانی از بازی, کنترل با فرمان صوتی , Smart View
ارتباط با سایر دستگاه ها
ارتباطات Anynet+ /HDMI-CEC , استاندارد DLNA , وای فای داخلی Wireless LAN Built
سایر ویژگی ها
سایر ویژگی ها Caption (Subtitle), Enlarge/ High contrast, EPG, Teletext (TTX), USB HID Support, حالت ورزشی , جستجوی کانال خودکار, خاموش شدن خودکار, اشتراک گذاری با HDD, اشتراک گذاری با USB 2.0
تیونر تلویزیون
تیونر تلویزیون تصویر در تصویر , آنالوگ , دیجیتال
ورودی و خروجی ها
پورت HDMI 2
پورت USB 1
سایر ورودی و خروجی ها Ethernet Bridge (LAN-Out), HDMI A / Return Ch. Support, Headphone ID (Rear), PC In (D-sub)(Rear), PC/DVI Audio In (Mini Jack)(Rear), Pillow Speaker Jack (Side/Rear), RJ12 for External Control, RJP (Remote Jackpack) (Rear), هدفون (عقب), ورودی کابل شبکه LAN, ورودی ای وی Composite in/AV , ورودی آنتن RF , خروجی اپتیکال Digital Audio Out Optical
ابعاد
ابعاد بدون پایه(عمق*ارتفاع*عرض) 922.7x 530.7 x 72 میلیمتر
ابعاد با پایه (عمق*ارتفاع*عرض) 922.7x 587 x 201.2 میلیمتر
ابعاد با کارتن (عمق*ارتفاع*عرض) 1080x 592 x 120 میلیمتر
وزن
وزن بدون پایه 6.5 کیلوگرم
وزن با پایه 6.7 کیلوگرم
وزن با کارتن 8.4 کیلوگرم
برق
منبع تغذیه AC100-240V 50/60Hz
میانگین مصرف برق 50 وات
مصرف برق در حالت آماده به کار 0.5
لوازم جانبی
لوازم جانبی Data Cable, Stand Mount Kit, Vesa Wall Mount Support, باتری ریموت کنترل Batteries /for Remote Control, کابل برق Power Cable, دفترچه راهنما, ریموت کنترل هوشمند
نصب و گارانتی
هزینه نصب رایگان
مدت گارانتی 18 ماه
شرکت گارانتی کننده سام سرویس

پر طرفدارترین نظرات
 • 0 از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

  هتل تی وی

  بله ما برای هتلمون گرفتیم.

  توسط پارسایان در

  ارسال پاسخ برای این نظر
  آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.