تلویزیون ال ای دی منحنی سامسونگ 65 اینچ سری 9 اسمارت Samsung LED 9 Series 65KS9995 Curved 4K SUHD Smart

ناموجودصفحه نمایش تلویزیون 65 اینچ سامسونگ : منحنی
کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ 65 اینچ : SUHD
سایز صفحه نمایش تلویزیون suhd سامسونگ سری 9 : 65 اینچ


برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

تماس با کارشناسان فروش محصولات سامسونگ:

شعبه سعادت آباد

شعبه هروی

شعبه ونک

توضیحات محصول

تبدیل محتوای غیر SUHD

محتویات غیر SUHD خو را از طریق picture engine تلویزیون منحنی 65 اینچ سری K سامسونگ،با کیفیت تصویر روشن و واضح ببینید! این تکنولوژی روشنایی ویدئوهای مختلف را تجزیه و تحلیل کرده و با سطح کنتراست مطلوب به نمایش می گذارد.


کشف جزئیات پنهان در تاریکی با تکنولوژی کوانتوم دات

در تلویزیون 65KS9995 سامسونگ تکنولوژی کوانتوم دات با استفاده از ذرات بسیار ریز نیمه هادی امکان تولید گستره بیشتری از رنگ ها (بیش از 1 میلیارد ر نگ) و درخشندگی بیشتر نسبت به روش های متداول در تلویزیون های دیگر وجود دارد.


پنل فوق مشکی (Ultra Black)

تکنولوژی Ultra Black در تلویزیون 65KS9995 سامسونگ ویژگی منحصر به فردی است که تنها در مدل های SUHD سال 2016 به کار رفته است. به کمک این قابلیت، پنل تلویزیون نورهای اضافی و انعکاسات نور را جذب و یا منحرف می سازد و تجربه تماشای بی نظیری را برای بیننده رقم می زند.


طراحی 360 درجه

منظور از طراحی 360 درجه در تلویزیون 65KS9995 سامسونگ، به کارگیری ظرافت و زیبایی در طراحی تمام وجوه و ابعاد تلویزیون است، یعنی در سال 2016 سامسونگ، نه تنها به طراحی قاب، پایه و پنل تلویزیون توجه کرده است بلکه رعایت زیبایی در طراحی کابینت پشت تلویزیون نیز لحاظ گردیده است.


ریموت کنترل هوشمند

آیا استفاده همزمان از چند ریموت کنترل برای شما خسته کننده است؟ از این پس ریموت کنترل تلویزیون 65KS9995 سامسونگ کافیست...


پخش محتویات گوشی از تلویزیون

با استفاده از برنامه Smart View App در تلویزیون 65KS9995 سامسونگ، امکان اجرای چند برنامه به صورت همزمان را خواهید داشت ضمن اینکه هنگام پخش این برنامه ها بر روی صفحه تلویزیون، شارژ گوشی شما مصرف نخواهد شد.


تصاویر را با رنگ آمیزی واقعی ببینید

فناوری UHD Dimming در تلویزیون 65KS9995 سامسونگ، تمامی جزئیات تنظیم رنگ، روشنایی و وضوح صفحه نمایش را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.


تلویزیون سامسونگ مجهز به تکنولوژی HDR

تکنولوژی HDR که در برخی از تلویزیون های سال 2016 سامسونگ از جمله 65KS9995 وجود دارد با بیشینه سازی کنتراست و بهبود درخشش در تصاویر، امکان مشاهده جزئی ترین اختلاف رنگ ها را میسر می سازد، و در تلویزیون های SUHD با نام HDR1000 مطرح می گردد.

مشخصات فنی

عمومی

نام محصول تلویزیون ال ای دی منحنی سامسونگ 65 اینچ سری 9 اسمارت Samsung LED 9 Series 65KS9995 Curved 4K SUHD Smart
سری تلویزیون سامسونگ تلویزیون سامسونگ سری 9
سری تولید تلویزیون سامسونگ تلویزیون سری K سال 2016
وضعیت در بازار موجود نیست

مشخصات ظاهری

نوع پایه Y شکل استیل

مشخصات صفحه نمایش

سایز صفحه نمایش
با اندازه گیری قطر صفحه نمایش، سایز تلویزیون به اینچ مشخص می شود، هر اینچ تقریبا معادل 2.5 سانتیمتر می باشد.
"65
کیفیت تصویر تلویزیون کیفیتSUHD سامسونگ
تلویزیون سامسونگاس یو اچ دی کیفیت تصویری با صفحه نمایش هشت میلیون پیکسلی می باشد جهت داشتن سطح بالایی از کیفیت، همراه با فناوری های پیشرفته.
رزولوشن
تلویزیون سامسونگوضوح و شفافیت اولین عامل جهت تشخیص کیفیت تصویر است و شامل تعداد پیکسل های مجزا که در دو بعد افقی و عمودی قرار دارد، می باشد.
3840x2160 پیکسل
سایر ویژگی های صفحه نمایش صفحه نمایش فوق مشکی Ultra Black
تلویزیون سامسونگتکنولوژی منحصر به فردی است که با جذب و یا منحرف ساختن نورهای اضافی و همچنین کاهش انعکاسات نور محیط، تصاویری با کنتراست بی نظیر به ارمغان می آورد.
, پنل فوق شفاف Ultra Clear Panel
تلویزیون سامسونگفناوری است که موجب کاهش بازتاب نور محیط از روی صفحه نمایش تلویزیون می شود و سطح کنتراست را نیز افزایش می دهد. در نتیجه جزئیات تصویر با وضوح بیشتر و تصاویر با رنگ های با کیفیت تری به نمایش در خواهد آمد.

مشخصات تصویر

نسبت پویایی کنتراست
تلویزیون سامسونگDynamic contrast ratio، یکی از مهم ترین عملکردهای تلویزیون است. تفاوت بین روشن ترین و تاریک ترین تصویری که در یک تلویزیون می توان مشاهده کرد.
Mega Contrast
تلویزیون سامسونگDynamic contrast ratio، نشان دهنده بیشترین روشنایی ممکن رنگ سفید در حالت ۱۰۰ درصد روشنایی، تقسیم بر کمترین میزان روشنایی رنگ سیاه در پایین ترین میزان قابل تنظیم روشنایی تصویر.
انطباق تصویر
Refresh Rate، یعنی تعداد تصاویری که تلویزیون ها در مدت ۱ ثانیه میتوانند نشان دهند و با واحد هرتر Hertz نشان داده میشود.
240
موتور تصویر UHD Up-scaling
تلویزیون سامسونگاین تکنولوژی، در صورتی که سیگنال تصویر ورودی به تلویزیون از کیفیتی پایین تر از یو اچ دی برای مثال کیفیت HD یا FHD برخوردار باشد، کیفیت تصویر را تا حد امکان به کیفیت UHD ارتقا می‌دهد.
سایر مشخصات تصویر Precision Black
تلویزیون سامسونگاین ویژگی، نور LED های پشت صفحه نمایش در تلویزیون ها را کاهش می دهد تا کنتراست بهتری از رنگ ها را تجربه کنید.
, ارتقا کیفیت تصویر FHD به UHD
تلویزیون سامسونگاین تکنولوژی، در صورتی که سیگنال تصویر ورودی به تلویزیون از کیفیتی پایین تر از یو اچ دی برای مثال کیفیت HD یا FHD برخوردار باشد، کیفیت تصویر را تا حد امکان به کیفیت UHD ارتقا می‌دهد.
, افزایش دهنده کنتراست تصویر Contrast Enhancer
تلویزیون سامسونگاین ویژگی تصاویر تخت را به شکلی هوشمندانه با تقویت کنتراست در سطوح مختلف تصویر همانند یک تصویر 3D جان می دهد.
, تکنولوژی HDR 1000
تلویزیون سامسونگاستانداری است برای محتویات SUHD که به عنوان برترین استاندارد شناخته شده است. نمایش جزئیات تصویر حتی در نقاط تاریک و روشنایی خیره کننده تصاویر از ویژگی های تلویزیون های دارای این استاندارد است.
, تکنولوژی رنگ کریستالی فعال Active Crystal Color
تلویزیون سامسونگبهبود کیفیت تصویر در صفحه نمایش تلویزیون. استفاده از الگوریتم ها برای روشنایی و رنگ تصویر در صفحه نمایش.
, تکنولوژی کوانتوم دات Quantum Dot Color
تلویزیون سامسونگنقاط کوانتومی، رنگ ها را به صورت دقیق و خالص ارائه می دهد. چیزی که روی صفحه نمایش تلویزیون می بینید تقریباً همان تصویری خواهد بود که در واقعیت می بینید.
, طراحی 360 درجه
تلویزیون سامسونگطراحی براق، باریک، خطوط تمیز، بدون درز و گسترش دید بیشتر صفحه نمایش. یک مکمل عالی برای برای محیط منزل، حتی وقتی تلویزیون درست وسط اتاق باشد.
, کیفیت تصویر 8 میلیون پیکسل, Auto Depth Enhancer
تلویزیون سامسونگالگوریتمی است که مناطق مختلف تصویر را تحلیل می‌کند و به صورت خودکار، کنتراست آن را برای ایجاد عمق بیشتر در تصاویر تلویزیون های خمیده افزایش می دهد.
, تکنولوژی Pure Colour
تلویزیون سامسونگبا این تکنولوژی رنگ، رنگ های صحیح تر و طبیعی تری را در تلویزیون خواهید دید. همچنین محدوده رنگ در تلویزیون سامسونگ وسیع تر و واقعی تر عرضه می شود.
, تکنولوژی UHD Dimming
تلویزیون سامسونگاین تکنولوژی موجب بهبود کنتراست با سطح سیاه نسبتا عمیق می شود و شیوه ای برای کنترل تغییر نور صفحه نمایش است. بخش قابل توجهی از تفاوت هایی که در کنتراست، رنگ ها و جزییات تصویر تلویزیون های سامسونگ در مقایسه با مدل های قدیمی تر به ‌چشم می ‌خورد، به‌ خاطر استفاده از همین تکنولوژی میسر شده است.

مشخصات صدا

توان خروجی صدا
قدرت صدا و سیگنال منتشر شده از بلندگو تلویزیون، که توسط میدان ریشه (RMS) اندازه گیری شده است.
40 وات
تعداد بلندگو 4
سیستم های صوتی پشتیبانی هدست بلوتوث Bluetooth Headset Support
تلویزیون های هوشمندی که این ویژگی را پشتیبانی می کنند راهی عالی برای تماشای تلویزیون بدون اخلال ایجاد کردن برای دیگران را فراهم می کنند. کافی است از منوی تلویزیون گزینه بلوتوث را پیدا کنید همچنین در هدست دکمه ای برای اتصال وجود دارد آن را نیز چند ثانیه نگه دارید تا این دو دستگاه با هم جفت شوند.
, اتصال TV SoundConnect
تلویزیون سامسونگاتصال به یک بلندگوی بی سیم، سینما خانگی و یا ساندبار با استفاده از بلوتوث و پخش صدای تلویزیون توسط این دستگاه ها.
, صدای پریمیوم DTS Premium Sound 5.1
تلویزیون سامسونگبا صدای پریمیوم احساس می کنید که شما بخشی از هیجان هستید. از صوت بلند با پاسخگویی حداکثر صدای بم، وضوح گفتمان و استواری سطوح صدا لذت ببرید. 5.1 :عدد سمت چپ تعداد کانال صدا و عدد سمت راست تعداد ساب ووفر را نشان می دهد.
, Dolby Digital Plus
یک فناوری صوتی دیجیتال و پیشرفته می باشد.

ویژگی های هوشمند

ویژگی های هوشمند تلویزیون هوشمند Smart TV
تلویزیون سامسونگتلویزیون های هوشمند نیز همانند گوشی های هوشمند سرویس های اینترنتی را ارائه می دهند یعنی یک تلویزیون معمولی همراه با یک کامپیوتر داخلی که سرویس های متنوعی به کاربران ارائه می دهد.
, پشتیبانی از اپلیکیشن ها
تلویزیون سامسونگتلویزیون های هوشمند دارای برنامه های کاربردی (app).
, Smart View
تلویزیون سامسونگاین نرم افزار به شما امکان لذت بردن از محتوای چند رسانه ای از تلفن همراه و کامپیوتر خود را در تلویزیون هوشمند سامسونگ می دهد.

ارتباط با سایر دستگاه ها

ارتباطات Anynet+ /HDMI-CEC
تلویزیون سامسونگکنترل دستگاه های خارجی از طریق که Anynet + (HDMI-CEC) با کنترل از راه دور. شما می توانید کنترل از راه دور تلویزیون را برای کنترل دستگاه های خارجی که توسط یک کابل HDMI و پشتیبانی که Anynet + (HDMI-CEC) به تلویزیون متصل است استفاده کنید.
, استاندارد DLNA
تلویزیون سامسونگDigital Living Network Alliance، این استاندارد اشتراک گذاری فیلم، عکس، رسانه های دیجیتال و محتواهای موجود در کامپیوتر، تلفن همراه هوشمند و دیگر دستگاه های سازگار با تلویزیون هوشمند سامسونگ را میسر می سازد.
, انعکاس هوشمند Screen Mirroring
تلویزیون سامسونگویژگی می باشد که به شما اجازه می دهد محتوای دستگاه تلفن همراه هوشمند خود را روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ مشاهده نمایید و یا در تلفن همراه به تماشای برنامه تلویزیونی بنشینید.
, بلوتوث Bluetooth
تلویزیون سامسونگفن آوری بی سیم کوتاه مدت که تلویزیون سامسونگ را قادر می سازد تا داده ها را با یک کامپیوتر و دیگر دستگاه های هوشمند مجهز به این فناوری مبادله کند.
, وای فای داخلی Wireless LAN Built
تلویزیون سامسونگاز طریق این پروتکل اینترنت می توانید به صورت بی سیم به شبکه های مختلف متصل شده و ارتباط برقرار کنید.
, ویژگی WiFi Direct
تلویزیون سامسونگاین ویژگی به شما اجازه مدیریت تنظیمات مستقیم وای فای را خواهد داد. نمایش محتوای دستگاه های در محدوده تلویزیون، از طریق این ویژگی بر روی تلویزیون هوشمند سامسونگ امکان پذیر می شود.

سایر ویژگی ها

سایر ویژگی ها پشتیبانی از زیرنویس, ویژگی BD Wise Plus
تلویزیون سامسونگهر دستگاهی که به وسیله کابل HDMI به تلویزیون متصل شده باشد می تواند از طریق این فناوری، کیفیت تصویر خیره کننده ای با توجه به محتوا دریافت کند.
, قابلیت اتصال One Connect
تلویزیون سامسونگاین دستگاه به کمک یک کابل که اتصال آن بسیار شبیه به DisplayPort است به تلویزیون متصل می شود. در لبه سمت راست دو پورت USB 2.0، یک پورت USB 3.0، خروجی IR و خروجی صدای اپتیکال قرار دارد.
, اشتراک گذاری با USB 2.0

پردازنده و سیستم عامل

پردازنده
تلویزیون سامسونگمیزان سرعت عملکرد تلویزیون و وب گردی به پردازنده تلویزیون بستگی دارد.
چهار هسته ای
تلویزیون سامسونگپردازنده ای که سه برابر سریع تر از تلویزیون های معمولی، مرورگر وب و عملکرد تلویزیون را نمایش می دهد.
سیستم عامل
تلویزیون سامسونگمجموعه ای از برنامه ها که موجب راه اندازی و استفاده از تلویزیون و همچنین موجب توانایی اتصال و همگام سازی با دیگر گجت ها خواهد شد.
تایزن TIZEN
تلویزیون سامسونگنسل جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ با این سیستم عامل، قابلیت سازگاری با گوشی های هوشمند از طریق وای فای و اتصال به دیگر دستگاه های سامسونگ از طریق بلوتوث را دارند.

تیونر تلویزیون

تیونر تلویزیون
سیستم پخش تصاویر در تلویزیون.
گیرنده دیجیتال داخلی
تماشای کانال های دیجیتال از تلویزیون بدون داشتن دستگاه گیرنده دیجیتال.
, تصویر در تصویر
تلویزیون سامسونگگزینه pip که بر روی کنترل تلویزیون سامسونگ وجود دارد این امکان را می دهد تا به صورت همزمان از دو منبع مختلف در تلویزیون استفاده کنید.
, آنالوگ
سیگنال های آنالوگ با فرستنده های زمینی، به آنتن تلویزیون ما می رسد و تنها تجهیز لازم برای دریافت این سیگنال ها، آنتن مناسب و استاندارد است.
, دیجیتال
تجربه ای جدید در عرصه تماشای تلویزیون. ایجاد امکان ارائه شبکه های تلویزیونی بیشتر و همچنین بهبود کیفیت صدا و تصویر.

ورودی و خروجی ها

پورت HDMI
تلویزیون سامسونگHigh-Definition Multimedia Interface رابط چند رسانه ای با کیفیت بالا. یک رابط صوتی/ تصویری اختصاصی برای انتقال داده های ویدئویی غیر فشرده و داده های صوتی دیجیتال از یک دستگاه منبع HDMI سازگار، به عنوان یک کنترل صفحه نمایش، به یک مانیتور سازگار کامپیوتر، ویدئو پروژکتور، تلویزیون دیجیتال، و یا دستگاه های صوتی دیجیتالی است.
4
پورت USB
تلویزیون سامسونگامكان اتصال با سرعت و به سادگی تجهيزات جانبي متفاوتي نظير : چاپگر، اسكنر ، دوربين های وب و ....
3
سایر ورودی و خروجی ها RS232C
تلویزیون سامسونگRecommended Serial یک پورت کنترل است و از آن برای کنترل کردن تلویزیون توسط یک دستگاه دیگر مانند سیستم اتوماسیون استفاده می شود و امکان ارتباط قابل اطمینان را فراهم می کند.
, ورودی کامپوننت Component
کابلی سه سر است برای اتصال رسیورهای ماهواره ای، دی وی دی و بلو ری که به تلویزیون متصل می شود.
, ورودی ای وی Composite in/AV
تلویزیون سامسونگکابلی است که دستگاه پخش را به تلویزیون متصل می کند. پورت های آن معمولاً به رنگ زرد (برای انتقال داده های ویدئویی) و قرمز و سفید (برای انتقال داده های صوتی) هستند.
, ورودی آنتن RF
تلویزیون سامسونگRadio Frequency ورودی سیم آنتن، اصلی ترین پورت برای انتقال داده های تصویری به سیستم می باشد.
, خروجی اپتیکال Digital Audio Out Optical
پورتی صوتی است که سیگنال های صدای استریو، مونو و surround را به شکل پالس های نور انتقال می دهد.
, کابل One Connect
کابلی است جهت اتصال دستگاه One Connect به تلویزیون و مشاهده محتوا با کیفیت بسیار بالا.

ابعاد

ابعاد بدون پایه(عمق*ارتفاع*عرض) 1443x 836x 109 mm
ابعاد با پایه (عمق*ارتفاع*عرض) 1443x 930x 404 mm
ابعاد با کارتن (عمق*ارتفاع*عرض) 1559.5x 942x 195.5 mm

وزن

وزن بدون پایه 26kg
وزن با پایه 29kg
وزن با کارتن 39kg

برق

منبع تغذیه AC110-120V 60Hz
میانگین مصرف برق 70W
حداکثر مصرف برق 225W
مصرف برق در حالت آماده به کار Under 0.3W

لوازم جانبی

عینک سه بعدی ندارد
لوازم جانبی کابل برق Power Cable, دفترچه راهنما, ریموت کنترل هوشمند
تلویزیون سامسونگاین ریموت کنترل غالباً دارای صفحه نمایش لمسی و تعداد دکمه های کم، توانایی تشخیص صدا و ارسال دستورات صوتی است.

نصب و گارانتی

هزینه نصب رایگان
مدت گارانتی 18 ماه
شرکت گارانتی کننده سام سرویس

نمایش 5 نظر ثبت شده
پر طرفدارترین نظرات
 • 2 تا از 2 کاربر طرفدار این نظر هستند

  نظرات قبلی

  نظرات قبلی چی شد؟! خوانده شد؟پاسخ داده شد؟دور ریخته شد؟هیچکدام؟!

  توسط علیرضا در

  آیا طرفدار این نظر هستید؟
 • 1 تا از 1 کاربر طرفدار این نظر هستند

  اشتراک و افتراق این محصول با مدلهای جهانی

  با سلام-اشتراکات و تفاوتهای این محصول با مدلهای کوانتوم دات2016 سامسونگ در بازارهای امریکا و اروپائی در چیست؟مدلهای عرضه شده سری9سال2016دربازار امریکا شامل KS9500-KS9800-KS950D-KS900D ودر کشورهایی مثل انگلیس و فرانسه و یا مالزی KS9000ودر آلمان KS9590-KS9090 و در کره جنوبیKS9500F-KS9800F و در ایتالیا KS9000-KS9500 اما مدلی که شما و سام سرویس در ایران معرفی می کنید فقطKS9995 نام دارد! آیا این مدل تنها مدل سری 9 تلویزیونهای SUHD2016 کوانتوم دات در ایران خواهد بود؟این مدل با کدامیک از مدلهائی که در بالا اشاره کردم تطابق دارد؟آیا سام سرویس مدلی خاص ایران را بومی سازی کرده است؟و اینکه چرا تنوعی که در طیف سری 9 مدلهای KS سال2016 وجود دارد(و حتی مدل Flat هم در این طیف ارائه شده)در ایران محدود به فقط یک مدل KS9995 شده است؟آیا از ویژگی IOT(اینترنت اشیائ سال2016)هم در این مدل خبری هست؟...و اینکه محصول فوق همچون سری JS سال2015درایران تولید میشود؟

  توسط علیرضا در

  آیا طرفدار این نظر هستید؟
 • 1 تا از 1 کاربر طرفدار این نظر هستند

  اشتراک و افتراق این محصول با مدلهای جهانی

  باسلام و احترام-بنده قبلا هم نظرم بعنوان اولین نظر ثبت شده بود(اولین روزی که محصول فوق را روی سایت گذاشتید)! ولی متاسفانه یا عامل انسانی و یا ربات دریافت کننده نظرات(کامنت ها)آن نظر و سئوالات مهم مطرح شده از نظرمن را،یا حذف کرده و یا به مدیر سایت ارائه نکرده است!به هرحال خلاصه نظراتم چند پرسش بود:سری9 تلویزیونهای سایز 65 اینچ کوانتوم دات2016سامسونگ در بازارهای جهانی شامل طیف متعددی از محصولات سریKS9000 میباشد،امریکا:KS9500-KS900DFlat-KS950D- KS9800 و بریتانیا: KS9000 و آلمان:KS9590-KS9090 و فرانسه:KS9000 و ایتالیا:KS9000-KS9500 و کره جنوبی:KS9500F-KS9800F و مالزی:KS9000 لذاپرسش بنده این است که مدل65KS9995 که توسط شما و سام سرویس معرفی شده است،تنها مدل از طیف 65KS9000 است که در ایران عرضه خواهد شد؟ و اگر چنین است(که به نوبه خود ضعف محدودکردن طیف سلیقه مشتری را بهمراه دارد) مشخصات فنی آن با کدامیک از محصولات فوق الذکر بازارجهانی مطابقت داشته یا مغایرت دارد؟آیا محصول فوق همچون سلفش سری JS2015 در ایران تولید میشود؟امیدوارم پاسخ ارائه فرمائید:aabbasinia@yahoo.com


  کاربر گرامی
  مشخصات فنی هر مدل بسته به نیازهای کشور درخواست کننده آن ویرایش میشود.مدل هایی که در ایران عرضه میشو مطابق با نیاز ها و قوانین کشور است و کد مدل آنها متفاوت است.مشخصات این مدل ها با هم قابل قیاس نیست و می بایست مدلی که در ایران عرضه می شود را به تنهایی بررسی فرمایید.

  توسط علیرضا در

  آیا طرفدار این نظر هستید؟
 • 1 تا از 1 کاربر طرفدار این نظر هستند

  تفاوت با سري ٨

  با سلام..در ايران ،فرق اين سري از سامسونگ ٦٥' يعني سري ٩ با سري ٨ چي هست ، البته ب جز پايه اش ؟؟

  توسط ارش در

  آیا طرفدار این نظر هستید؟
 • 1 تا از 2 کاربر طرفدار این نظر هستند

  علت گرانی قیمت در مقایسه با بازار جهانی

  باسلام و احترام-خوشحالم که بالاخره سام سرویس (با تاخیر بسیار زیاد)رضایت داد تا محصولات لاین آپ سری KS را هم به بازار ارائه کند!
  اما به نظر میرسد که قیمت اعلام شده برای این محصول (با توجه به بومی سازی و تولید ایران بودنش)بسیار بالاست!محصول مذکور به استناد معرفی آن در وب سایت سامسونگ ایران همان مدل KS9500 موجود در بازار جهانی است.قیمت مدل 65 اینچ این محصول در وب سایت رسمی سامسونگ امریکا 2799.99 دلار است که تقریبا معادل 9.800.000 تومان ما میشود! علت این اختلاف قیمت 6.100.000 تومانی سامسونگ ایران با سامسونگ امریکا در چیست؟!حتی با احتساب دلار 3600تومانی هم قیمت آن 5.820.000 تومان از امریکا گران تر است! آیا توضیح خاصی در این مورد وجود دارد،یا اینکه پاسخ سامسونگ ایران این است که: همینه که هست،میخواهی ببر،میخواهی نبر!!لطفا بعنوان نماینده رسمی سامسونگ پاسخ شرکت را بیان فرمائید.چراکه سام سرویس حتی پیج رسمی اش در اینستا گرام را هم اختصاصی و خارج از دسترس نموده تا احتمالا پاسخگوی مواردی چون دلایل تعلل بسیار در عرضه به بازار ،و حالا هم گران فروشی رسمی محصولات مذکور؛نباشد.


  کاربر گرامی
  نحوه قیمت گذاری و تعیین آن با نظارت مراجع قانونی ذیربط انجام میشود.

  توسط عباس نیا در

  آیا طرفدار این نظر هستید؟
نمایش 5 نظر ثبت شده

برچسب‌های محصول

دیگران این محصول را با این برچسب‌ها نشانه گذاری کرده‌اند:

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.