• اگر شما نیز قصد دارید یک گلکسی واچ بخرید مطمئنا ابتدا درباره قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ، کنجکاو می شوید. امروزه ساعت هوشمند همانند گوشی همراه به یکی از محورهای اصلی روزمره زندگی کاربران تبدیل شده است. حتی در بسیاری از موارد، ساعت هوشمند می تواند همانند یک مربی حرفه ای، شما را در فعالیت های ورزشی همراهی کند و یا همانند یک مشاور سلامت، بهترین توصیه ها را به منظور بهتر شدن کیفیت خواب شما در اختیارتان قرار دهد. برخی از رایج ترین سوالات مطرح شده توسط کاربران ساعت های هوشمند سامسونگ عبارتند از:

  بهترین ساعت هوشمند سامسونگ

  نحوه کار با ساعت هوشمند سامسونگ

  قابلیت های سامسونگ واچ اکتیو 2

  قیمت ساعت هوشمند سامسونگ

  در اینجا ابتدا به معرفی قابلیت های بهترین ساعت های هوشمند سامسونگ در سال 2022 میپردازیم.

  بهترین ویژگی های ساعت های هوشمند سامسونگ

  شما  از یک ساعت هوشمند چه انتظاری دارید؟ گلکسی واچ سامسونگ علاوه بر آنکه به عنوان یک مکمل ارزشمند برای گوشی موبایل محسوب می شود می تواند زندگی شما را در بسیاری از موقعیت های حساس نجات دهد. بسیاری از ساعت های هوشمند سامسونگ از این قابایت ها برخوردارند اما برخی از آنها عملکرد بهتری در مقایسه با سایر مدل ها دارند.

  سامسونگ تا به امروز 5 نسل از ساعت های هوشمند گلکسی واچ را وارد بازار کرده است. گلکسی واچ 4 به عنوان جدیدترین نسل ساعت های هوشمند سامسونگ از ویژگی های مدرن و متفاوتی برخوردار شده است هر چند شما در حال حاضر می توانید نسل های قدیمی تر ساعت های هوشمند سامسونگ مانند گلکسی واچ 3 و گلکسی واچ اکتیو 2 را با قیمت پایین تری خریداری کنید.

  البته فقط جدیدترین نسل ساعت های هوشمند سامسونگ از نرم افزار جدید Google Wear OS برخوردار شده اند.

  سامسونگ در مدل های مختلف گلکسی واچ از سیستم عامل تایزن پشتیبانی می کند.

  بهترین ساعت هوشمند سامسونگ کدام مدل است؟

  همانطور که میدانید در حال حاضر گلکسی واچ 4 به عنوان جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ تلقی می شود که از یک طراحی مدرن به همراه قابلیت های کاملا جدید برخوردار شده است. قیمت مدل اسپورت گلکسی واچ 4 از 249 دلار و قیمت مدل کلاسیک نیز از 349 دلار آغاز می شود.

  قابلیت ارزیابی الکتروکاردیوگرام و فشار خون به عنوان دو عملکردپرطرفدار این ساعت هوشمند سامسونگ تلقی می شوند.

  البته گلکس واچ 3 نیز به عنوان یکی دیگر از بهترین مدل های ساعت هوشمند تلقی می شود و در مدل LTE نیز ارائه شده بنابراین نیازی به همراه داشتن گوشی ندارید.

  البته گلکسی واچ اکتیو 2 نیز هنوز در دسته ارزان ترین و بهترین ساعت های هوشمند سامسونگ قرار دارد که به دلیل طراحی اسپورت و نرم افزارهای مدرن و کاربردی، همچنان طرفداران زیادی دارد.

  گلکسی واچ4:

  ویژگی ها:

  صفحه نمایش 40، 42،44 و 46 میلی متری

  مجهز به سنسور ارزیابی ضربان قلب و GPS

  عمر باتری: 40 ساعت

  طراحی ظریف و یبا

  سیستم ارتقا یافته نرم افزاری Wear OS

  تجزیه و تحلیل وزن و ساختار بدن

  گلکسی واچ 4 در حال حاضر، بهترین مدل ساعت هوشمند گلکسی موجود در بازار است و در دو طرح متفاوت در اختیار کاربران قرار گرفته و می تواند بسیاری از نیازهای آنها را به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

  گلکسی واچ 4 در دو مدل اسپورت و کلاسیک با قیمت های 249 و 349 دلار در اختیار کاربران قرار گرفته است. یک سنسور سه کاره در این ساعت، ضربان قلب کاربر را ارزیابی می کند و در عین حال، الکتروکاردیوگرام را بررسی می کند و ترکیب بدن شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد.

  گلکسی واچ 3

  ویژگی ها:

  صفحه نمایش 41 و 44 میلی متری

  مجهز به سنسور ارزیابی وضعیت ضربان قلب

  مجهز به GPS

  عمر باتری: 2 روز

  حاشیه چرخان صفحه نمایش

  ارزیابی الکتروکاردیوگرام

  هر چند گلکسی واچ 3 در مقایسه با گلکسی واچ 4 به عنوان یک مدل قدیی تر محسوب می شود اما در دو اندازه و در مدل LTE نیز در اختیار مشتریان قرار گرفته است. بنابراین می توانید گوشی همراه خود را در منزل بگذرید.

  حافظه این ساعت هوشمند سامسونگ برای ذخیره موسیقی، بیشتر است. واچ 3 با صفحه نمایش بزرگ و لبه چرخان، امکان تمرکز بیشتر بر محتوا را فراهم می کند. گلکسی واچ 3 به طراحی باریکتر و کوچکتر مجهز است و با فریم کوچک خود، حدود 15 درصد سبک تر بوده و برای مچ دست شما، مناسب است.

  ساعت واچ 3 از LED قرمز و اشعه مادون قرمز برای تخمین سطح SpO2 و یا مقدار اکسیژن موجود در خون استفاده می کند؛ از آنجایی که سطح اکسیژن به طور مستقیم با عملکرد فیزیکی در ارتباط است شما می توانید از واچ 3 برای ورود عملکردهای خود به سطحی جدید استفاده کنید.

  سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2

  ویژگی ها:

  صفحه نمایش 40 و44 میلی متری

  مجهز به GPS

  عمر باتری: 60 ساعت

  طراحی متفاوت

  گلکسی واچ اکتیو 2 هنوز هم به عنوان یک ساعت ارزشمند محسوب می شود که ارزش خرید دارد. این ساعت هوشمند سامسونگ با اکثر گوشی های همراه کار می کند و از GPS به همراه مانیتور ضربان قلب برخوردار است و شما می توانید از قابلیت LTE آن نیز استفاده کنید.

   طراحی دایره ای این  ساعت هوشمند سامسونگ برای بسیاری از کاربران، جذاب است. گلکسی واچ اکتیو سامسونگ، سیستم عامل تایزن را راه اندازی کرده و دارای قابلیت ارزیابی الکتروکاردیوگرام است که معمولا برای مدل های گران تر طراحی شده است.

  شما می توانید طراحی که مد نظرتان است را برای ساعت سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 انتخاب کنید و از میان مجموعه ای گسترده از بندها، گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید و گلکسی واچ اکتیو 2 شخصی سازی شده خودتان را بسازید.

  گلکسی واچ اکتیو 2، حرکات شما را به درستی دنبال می کند. بنابراین نیازی به تمرکز بر روی آن نیست و به تمرینات خود ادامه دهید. در حال حاضر شنا نیز به جمع فعالیت هایی اضافه شده که به صورت خودکار توسط ساعت سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 ردیابی می شوند و ده ها فعالیت ورزشی دیگر را نیز می توانید در فهرست فعالیت های ردیابی شده به صورت غیراتوماتیک توسط ساعت هوشمند سامسونگ قرار دهید

  گلکسی واچ اکتیو

  ویژگی ها:

  صفحه نمایش 40 میلی متری

  مجهز به سنسور ارزیابی ضربان قلب

  مجهز به GPS

  عمر باتری: 45 ساعت

  رابط نرم افزاری متفاوت

  طراحی ظریف و زیبا

  اپلیکیشن های مفید برای تناسب اندام

  گلکسی واچ اکتیو به عنوان ارزان ترین ساعت هوشمند سامسونگ در اختیار مشتریان ساعت های هوشمند گلکسی واچ قرار گرفته است. گلکسی واچ اکتیو از یک پردازنده پرسرعت برخوردار شده و در مقایسه با ساعت های اندرویدی که پلتفرم  Google Wear OS راراه  اندازی کرده اند با سهولت بیشتری می توان از آن استفاده کرد. galaxy watch active دارای طراحی هوشمندانه و وزن سبکی است که سبب می شود به راحتی مسیر خود را تا خط پایان ردیابی کنید. همچنین دارای بندهای شیک و زیبایی است که با بسیاری از مناسبت ها هماهنگی دارند.

  گلکسی واچ active از سنسورهای حرکتی مخصوص استفاده می کند تا به صورت خودکار هفت نوع فعالیت مختلف را ردیابی کند و به شما این امکان را می دهد تا از ورزش خود لذت ببرید. به علاوه، از GPS داخلی و رتبه 5ATM (مقاومت در برابر آب تا 50 متر) نیز پشتیبانی می کند. همچنین، ویژگی Daily Activity به شما این امکان را می دهد تا با انجام فعالیت های روزانه خود نظیر ورزش کردن و تحرک داشتن به اهداف سلامت خود راحت تر دست پیدا کنید.

  سامسونگ گلکسی واچ

  ویژگی ها:

  بهترین ساعت هوشمند سامسونگ از نظر باتری

  صفحه نمایش 42 و 46 میلی  متری

  مجهز به GPS و LTE

  عمر باتری: 4 روز

  طراحی زیبا

  وقتی برای اولین بار گلکسی واچ سامسونگ وارد بازار شد نشان داد که ساعت های هوشمند می توانند ازجایگاهی ویژه در دنیای تکنولوژی برخوردار باشند. هر چند این نسل از ساعت های هوشمند سامسونگ، بسیار قدیمی است اما از ویژگی هایی مانند قابلیت ارزیابی ضربان قلب، GPS، حافظه داخلی برای ذخیره موسیقی و ECG برخوردار است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید