یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS80 نقره ای

ناموجود


معرفی محصول


کمپرسور اینورتر دیجیتال
طراحی کاملاً هماهنگ و شیکبرای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

تماس با کارشناسان فروش محصولات سامسونگ:

شعبه سعادت آباد

شعبه هروی

شعبه ونک

توضیحات محصول

معرفی یخچال فریزر ساید بای ساید RS80 سامسونگ


یخچال فریزر ساید بای ساید rs80 سامسونگ یکی از پرطرفدارترین یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ است. ساید rs80 سامسونگ به یک ویترین بیرونی مجهز شده است. این ویترین بر روی درب یخچال فریزر rs80 سامسونگ قرار گرفته و امکان دسترسی سریع به نوشیدنی ها را برای شما فراهم کرده است. روکش فولادی Metal Cooling door نوعی روکش ضد زنگ است که در داخل یخچال قرار گرفته است و دمایی ثابت را بر کل فضای داخلی یخچال، حاکم می کند.

طراحی یخچال فریزر ساید RS80


عکس ساید بای ساید مدل rs80 سامسونگ
عکس ساید بای ساید مدل rs80 سامسونگ

فضای بیشتر با SpaceMax

طراحی مینیمالیستی یخچال فریزر ساید سامسونگ، توجه کاربران را به خود جذب کرده است. قرار گرفتن یخ ساز و آبسردکن بر روی درب یخچال فریزر سامسونگ، استفاده از این دستگاه را راحت تر کرده است. کشوهای شیشه ای بزرگی که در داخل فضای یخچال و فریزر به کار رفته اند فضایی وسیع را برای نگهداری سبزیجات، میوه ها و مواد غذایی فراهم کرده اند. از طرفی لامپ های LED به کار رفته درآن نیز سیستم روشنایی مقرون به صرفه ای را فراهم کرده اند که کارایی مصرف انرژی را افزایش داده و در عین حال گرما تولید نمی کند و تمام گوشه و کنارها را به خوبی نمایش می دهد. همچنین فناوری Deodorization نیز مانع از تولید و انتشار بوهای بد مواد غذایی می شود و بوی مواد غذایی داخل یخچال در فضای فریزر منتشر نمی شود. این هوا کاملاً مطبوع و دلپذیر است. از طرفی تکنولوژی no frost نیز باعث شده تا شاهد هیچ نوع برفکی بر روی مواد غذایی نباشید و طعم تازه مواد غذایی را حفظ می کند. فضای بزرگ 806 لیتری یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ، امکان ذخیره حجم بالایی از مواد غذایی را فراهم می کند. تکنولوژی SpaceMax، از دیواره های نازک تر بدنه یخچال فریزر ساید سامسونگ بهره گرفته تا کارایی عملکرد خود را افزایش دهد. بنابراین فضای داخلی یخچال فریزر ساید سامسونگ افزایش می یابد بدون آنکه ابعاد بیرونی یخچال فریزر سامسونگ افزایش یابد. از طرفی میزان مصرف انرژی نیز کاهش میابد. طراحی این یخچال ساید سامسونگ به زیبایی با دکوراسیون آشپزخانه شما تلفیق می شود و وقتی در محل خود قرار میگیرد هیچ بیرون زدگی را در فضای آشپزخانه مشاهده نمی کنید و یخچال به همراه کابینت ها نوعی هماهنگی بی عیب و نقص را خلق می کنند. از طرفی طراحی درب های ساید سامسونگ، فلت بوده و دسته ها نیز به حالت فرورفته بر روی درب ها قرار گرفته اند.

تکنولوژی های به کار رفته در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ


عکس ساید بای ساید مدل rs80 سامسونگ
عکس ساید بای ساید مدل rs80 سامسونگ

دوام و کارایی بالا

یخچال فریزر ساید بای ساید RS80 سامسونگ به مقدار قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. از طرفی میزان صدای تولید شده توسط یخچال فریزر ساید سامسونگ، بسیار کم است. همه این مزایا با کمک استفاده از کمپرسور دیجیتال اینورتر در یخچال فریزر ساید سامسونگ فراهم شده است. کمپرسور یخچال فریزر ساید سامسونگ، بسته به میزان سرمایش مورد نیاز، سرعت خود را تنظیم می کند. بنابراین میزان صدای تولید شده نیز کمتر بوده و مقدار مصرف انرژی را تا 50 درصد کاهش می دهد. کمپرسور دیجیتال اینورتر یخچال فریزر ساید سامسونگ، یکی از بهترین و مهمترین تکنولوژی های به کار رفته در یخچال فریزرهای سامسونگ است که مقاومت دستگاه را نیز به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش داده است و این امر باعث شده تا ساید سامسونگ در درازمدت نیز دچار استهلاک نشود. سیستم سرمایش همه جانبه ساید RS80، تمام گوشه و کنارهای یخچال فریزر سامسونگ را به صورت یکدست خنک می کند. نحوه عملکرد سیستم سرمایش All-Around Cooling به این شکل است که به صورت مداوم دما را چک می کند و هوای سرد را از طریق دریچه هایی منتشر می کند که در محل های مناسبی قرار گرفته اند. بنابراین تمام مواد غذایی موجود در یخچال همواره سرد و تازه باقی می مانند و طعم خود را حفظ می کنند. همچنین طراحی یخ ساز داخلی نیز به گونه ای صورت گرفته که فضای بیشتری برای ذخیره مواد غذایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این یخ ساز بر روی درب یخچال فریزر ساید سامسونگ قرار گرفته است. بنابراین صرفه جویی بیشتری در فضا کرده ولی با این حال فضایی وسیع را برای ساخت و ذخیره قطعات یخ فراهم می کند. از طرفی کاور شفاف این یخ ساز داخلی نیز به خوبی نشان می دهد که چه مقدار از فضای یخ ساز، پر شده و چه مقدار از آن خالی است. بر خلاف یخچال فریزرهای قدیمی، محفظه سرمایش واقع شده بر روی دیواره پشتی یخچال فریزر ساید سامسونگ، کاملاً فلت است که باعث می شود فضای غیر قابل استفاده یخچال فریزر سامسونگ به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد و فضای بیشتری برای ذخیره مواد غذایی فراهم می شود. از طرفی میزان سرمایش تولید شده توسط ساید سامسونگ، بسیار رضایت بخش بوده و این امر در نهایت باعث حفظ طراوت و تازگی طعم مواد غذایی می شود. نمونه ای دیگر از قابلیت های طراحی شده برای ساید rs80 سامسونگ، دو ویژگی Power Cool و Power Freeze هستند. شما با فشردن دکمه Power Cool می توانید از سرمایش سریع لذت ببرید. به این ترتیب با فشردن این دکمه، باد خنک به سرعت بر روی مواد غذایی انتشار پیدا می کند. از طرفی فشردن دکمه Power Freez نیز توده ای از هوای سرد را وارد فضای فریزر می کند. این ویژگی برای فریز کردن سریع مواد غذایی و ساختن یخ مناسب است.

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS80 نقره ای
گارانتی ندارد
نوع یخچال فریزر ساید بای ساید
ظرفیت
ظرفیت کلی 806 لیتر
ظرفیت یخچال 514 لیتر
ظرفیت فریزر 292 لیتر
ظرفیت کلی یخچال فریزر بیشتر از 30 فوت
مشخصات فیزیکی
ارتفاع 1780 میلیمتر
پهنا 912 میلیمتر
عمق 891 میلیمتر
وزن 141 کیلوگرم
رنگ یخچال فریزر نقره ای
تعداد طبقات یخچال 4
تعداد کشوهای یخچال 2
تعداد طبقات فریزر 4
تعداد کشوهای فریزر 2
نوع دستگیره دستگیره توکار
عملکرد
رتبه مصرف انرژی
یخچال سامسونگهر وسیله الکترونیکی یک نوع انرژی دریافت می کند و همان انرژی را تقویت شده تحویل می دهد. میزان مصرف زمان و انرژی هنگام خروج انرژی را رتبه مصرف انرژی می گویند. طبق یک قرارداد بین المللی، هر چه حرف لاتین به A نزدیک تر باشد، مصرف انرژی کمتر و بهینه تر است.
خیر
نوع کمپرسور یخچال فریزر کمپرسور اینورتر دیجیتال
یخچال سامسونگکمپرسور اینورتر دیجیتال یخچال سامسونگ، قادر است در 5 سطح مختلف کار کند با حداقل نویز و صدا. موتور دستگاه می تواند با دور دقیقه از کم تا زیاد کار کند و حداقل انرژی را مصرف کند. همچنین تمام یخچال های با کمپرسور اینورتر دیجیتال ضد برفک هستند.
ویژگی ها
آب سردکن
یخچال سامسونگآبسرد کن یخچال های سامسونگ توسط یک سیستم پمپ حرارتی آب را خنک نگه می دارد.
دارد- اتصال به شیر آب
این آبسردکن ها به آب لوله کشی وصل می‌شوند و مخزن آنها توسط یک شیر مجهز به شناور همیشه پر می ماند و هم چنین برای آب اضافی که ممکن است در حین خوردن آب سرد پیدا شود، به مجرای فاضلاب وصل هستند.
یخساز دارد - با اتصال به شیر آب
محل قرار گیری یخساز درب فریزر Indoor
سیستم های سرمایشی قابلیت خنک سازی Power Cool
سایر ویژگی ها سیستم روشنایی داخلی LED, قابلیت اتصال به اینترنت از طریق Wi-Fi, فیلتر آب, هشدار درب Door Alarm
یخچال فریزر سامسونگباز بودن درب یخچال را پس از 20 ثانیه هشدار می دهد.
, فضای داخلی بیشتر Space Max
یخچال فریزر سامسونگفضای ذخیره سازی یخچال های دارای این ویژگی، 30% بیشتر از یخچال های معمولی با همان ابعاد است. یعنی ایجاد ظرفیت داخلی اضافی بدون افزایش ابعاد خارجی و یا به خطر انداختن بهره وری انرژی.
, لایه ضد باکتری سیلور نانو
گاز مبرد Refrigrent R-600a گاز مبرد

پر طرفدارترین نظرات
  • 0 تا از 1 کاربر طرفدار این نظر هستند

    عالیه عالی

    داری این همه پول یخچال می دی پس شک نکن که خیلی خوبه

    توسط عبدی در

    آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

دیگران این محصول را با این برچسب‌ها نشانه گذاری کرده‌اند:

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.