یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RZ32RR39 سفید

ناموجود


تماس بگیرید

انتخاب رنگ یخچال فریزر دوقلو RZ32RR39 :


کمپرسور اینورتر دیجیتال
دارای آبسرد کن و یخساز دستیبرای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

تماس با کارشناسان فروش محصولات سامسونگ:

شعبه سعادت آباد

شعبه هروی

شعبه ونک

توضیحات محصول

معرفی یخچال فریزر دو قلو RR39RZ32 سامسونگ


عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ
عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ

طراحی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ به گونه ای صورت گرفته است که به خوبی با فضای آشپزخانه شما هماهنگ می شود. از طرفی به راحتی می توانید حجم بالایی از مواد غذایی و خریدهای روزانه را در فضای یخچال جای دهید و به خوبی به مواد غذایی موجود دسترسی داشته باشید. فضای بزرگ فریزر نیز به شما اجازه داده تا حجم عمده ای از مواد غذایی را برای استفاده در هفته ها یا روزهای آینده فریز کنید.

تکنولوژی های به کار رفته در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ


عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ
عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ

سیستم بدون برفک یاNo Frost

یکی از بهترین تکنولوژی های به کار رفته در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ، تکنولوژی No Frost است که گردش جریان هوا را افزایش می دهد. این امر باعث می شود تا دمای ثابت در گوشه و کنار یخچال فریزر سامسونگ حفظ شود. در واقع تکنولوژی No Frost مانع از تشکیل برفک و یخ در قسمت های مختلف یخچال و فریزر می شود. همچنین با سرعت بیشتری به دمای ایده آل می رسد. این امر در نهایت باعث دوام بالای سیستم سرمایشی در داخل یخچال فریزر می شود و میزان مصرف انرژی را نیز کاهش می دهد. تشکیل برفک بر روی مواد غذایی باعث از دست رفتن طعم تازه و خوشایند مواد غذایی می شود. اما تکنولوژی بدون برفک یخچال فریزر سامسونگ باعث می شود تا مواد غذایی ذخیره شده در فضای یخچال یا فریزر برای مدت های طولانی، طعم تازه خود را حفظ کنند. فناوری دیگری که در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ به کار رفته All-around Cooling system نام دارد که وظیفه ارزیابی نوسانات دما را به صورت مدوام بر عهده دارد. در نتیجه سرمایش یکنواختی در فضای فریزر پخش می شود و گوشه به گوشه آن، دارای سرمایی یکدست است. شیوه عملکرد این فناوری نیز به این صورت است که هوای سرد از میان دریچه های متعدد در بالای هر قفسه منتشر می شود تا جریان هوای چند جهتی ایجاد شود. این امر باعث ثبات دما می شود و از طرفی غذاها نیز با سرعت بالاتری سرد و منجمد می شوند. البته قسمت یخچال به دو دکمه دیگر مجهز شده که Power Cool و Power Freeze نام دارند. با فشردن دکمه Power Cool در قسمت یخچال، هوای سرد به صورت یکدست به فضای یخچال می وزد. بنابراین غذا و نوشیدنی ها نیز به سرعت سرد می شوند. از طرفی دکمه Power Freeze نیز برای انجماد سریع مواد غذایی طراحی شده است و بستنی های شما را همچنان خوش طعم نگه می دارد و در عین حال می تواند برای شما یخ بسازد.

طراحی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39RZ32


عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ
عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ

طراحی و کارایی بالای یخچال فریزر دوقلو سامسونگ

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ از نوعی طراحی فلت و متناسب با فضای کابینت برخوردار شده است. این طراحی با سایر وسایل داخل آشپزخانه، متناسب است و شاهد هیچ بیرون زدگی نخواهید بود. بنابراین به راحتی می توانید درب فریزر یا یخچال را باز کنید و بدون آنکه مزاحمتی از سمت سایر وسایل آشپزخانه ایجاد شود از وسایل داخل یخچال یا فریزر استفاده کنید. سامسونگ در داخل فضای فریزر از سیستم نورپردازی LED استفاده کرده است که در قسمت بالای محفظه یخچال و فریزر قرار گرفته است. این سیستم روشنایی در مقایسه با سیستم روشنایی یخچال فریزرهای قدیمی تر از کارایی بالاتری برخوردار است و از طرفی میزان مصرف برق آن نیز کمتر است. بنابراین به راحتی می توانید تمام گوشه و کناره های یخچال و فریزر را به خوبی ببینید و به مواد غذایی دسترسی داشته باشید. از طرفی مخزن یخ ساز یا Slim ice maker نیز فضایی بسیار کم را در فریزر به خود اختصاص داده است. بنابراین فضای بیشتری برای نگهداری و فریز کردن مواد غذایی در اختیار شما قرار دارد. البته این مخزن می تواند 5 برابر مقدار تولید یخ، یخ ها را ذخیره کند و از یک انحنای ساده برای انتقال قطعات یخ استفاده می کند. قفسه کشویی یا Slide in Shelf نیز یکی دیگر از قطعات به کار رفته در یخچال است که امکان دسترسی سریع به مواد غذایی داخل یخچال را فراهم کرده است. بنابراین به سرعت می توانید مواد غذایی را ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشید. در نتیجه به راحتی می توانید به مواد غذایی که در دورترین نقطه فریزر قرار گرفته اند نیز دسترسی داشته باشید. به عبارت دیگر هیچ فضای بدون استفاده ای در محیط یخچال فریزر سامسونگ وجود نخواهد داشت. معمولاً جای دادن برخی از ظروف با شکل های خاص در فضای یخچال فریزر، کاری دشوار است. به همین دلیل قفسه ای قابل تنظیم در یخچال نصب شده است که به راحتی می توانید ظرف هایی با اندازه های مختلف یا بطری ها را در آن جای دهید. سامسونگ در فضای داخل یخچال نیز از سیستم نورپردازی Stage Lighting استفاده کرده است. این سیستم نورپردازی در قسمت بالا و کناره های یخچال قرار گرفته و از نظر مصرف انرژی نیز بسیار مقرون به صرفه است. از طرفی در مقایسه با سیستم های نورپردازی قدیمی تر، باریک تر است. بنابراین علاوه بر اینکه در هزینه های شما صرفه جویی می کند فضای بیشتری را برای ذخیره مواد غذایی خلق می کند. از طرفی نوری که تولید می کند در مقایسه با سیستم های قدیمی، ملایم تر است و چشم را آزار نمی دهد. یکی دیگر از قفسه های طراحی شده برای یخچال، قفسه کنترل رطوبت برای سبزیجات نام دارد که می توانید حجم زیادی از سبزیجات و میوه ها را در آنجا نگهداری کنید. این قفسه می تواند به صورت مداوم سطح رطوبت را تنظیم کند تا سطح بهینه رطوبت را حفظ کند. نحوه عملکرد این سیستم نیز به این صورت است که دریچه را به صورت خودکار، باز و بسته می کند تا رطوبت را حفظ کرده و یا خارج کند.

ویژگی های هوشمند یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39RZ32


عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ
عکس یخچال فریزر دوقلو مدل rz32rr39 سامسونگ

اسمارت دانگل یخچال فریزر دوقلو سامسونگ

یکی از ویژگی های هوشمند به کار رفته در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ، اسمارت دانگل است که با استفاده از آن می توانید از اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی کمک بگیرید و قابلیت های یخچال فریزر دوقلو سامسونگ را کنترل کنید. بنابراین می توانید حالت Rapid Cooling یا سرمایش سریع را کنترل کنید و یا دما را ارزیابی کنید. همچنین در صورتی که درب ها باز باشند نیز پیام های هشدار را برای شما صادر می کند. یکی دیگر از قابلیت های جالب و منحصر به فرد اسمارت دانگل یخچال فریزر دوقلو سامسونگ، این است که در صورت بروز مشکل، امکان تشخیص مشکلات یخچال فریزر سامسونگ را به سرعت فراهم می کند. کمپرسور دیجیتال اینورتر، یکی از مهمترین قسمت های یخچال فریزر دوقلو سامسونگ است که سرعت خود را به صورت خودکار تنظیم می کند. میزان این سرعت به سطح سرمایش انتخاب شده توسط شما بستگی دارد به این ترتیب که سرعت کمپرسور برای هر کدام از 7 سطح دمای یخچال فریزر، متغیر است و متناسب با این دماها، تعیین می شود. کمپرسور دیجیتال اینورتر یخچال فریزر دوقلو سامسونگ، میزان مصرف انرژی را به حداقل مقدار ممکن می رساند. از طرفی میزان صدای تولیدی توسط یخچال فریزر را نیز کاهش می دهد. استفاده از این کمپرسور، طول عمر دستگاه را افزایش می دهد در نتیجه یخچال فریزر دوقلو سامسونگ حتی پس از عملکردی طولانی نیز دچار استهلاک نمی شود.

مشخصات فنی

عمومی

نام محصول یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RZ32RR39 سفید
گارانتی ندارد
نوع یخچال فریزر درب فرانسوی

ظرفیت

ظرفیت کلی 690 لیتر
ظرفیت یخچال 375 لیتر
ظرفیت فریزر 315 لیتر
ظرفیت کلی یخچال فریزر 25 تا 30 فوت

مشخصات فیزیکی

ارتفاع 1853 میلیمتر
پهنا 595 میلیمتر
عمق 694 میلیمتر
وزن 75 کیلوگرم
رنگ یخچال فریزر سفید
تعداد طبقات یخچال 6
تعداد کشوهای یخچال 2
تعداد طبقات فریزر 2
تعداد کشوهای فریزر 4
نوع دستگیره آسان بازشو

عملکرد

رتبه مصرف انرژی
یخچال سامسونگهر وسیله الکترونیکی یک نوع انرژی دریافت می کند و همان انرژی را تقویت شده تحویل می دهد. میزان مصرف زمان و انرژی هنگام خروج انرژی را رتبه مصرف انرژی می گویند. طبق یک قرارداد بین المللی، هر چه حرف لاتین به A نزدیک تر باشد، مصرف انرژی کمتر و بهینه تر است.
A+رتبه
نوع کمپرسور یخچال فریزر کمپرسور اینورتر دیجیتال
یخچال سامسونگکمپرسور اینورتر دیجیتال یخچال سامسونگ، قادر است در 5 سطح مختلف کار کند با حداقل نویز و صدا. موتور دستگاه می تواند با دور دقیقه از کم تا زیاد کار کند و حداقل انرژی را مصرف کند. همچنین تمام یخچال های با کمپرسور اینورتر دیجیتال ضد برفک هستند.
حداقل صدای مزاحم Noise Level 41 دسی بل آمپر

ویژگی ها

آب سردکن
یخچال سامسونگآبسرد کن یخچال های سامسونگ توسط یک سیستم پمپ حرارتی آب را خنک نگه می دارد.
دارد - بصورت دستی
یخساز دارد - بصورت دستی
محل قرار گیری یخساز درب فریزر Indoor
سیستم های سرمایشی قابلیت خنک سازی Power Cool, بدون برفک No Frost
سایر ویژگی ها درب قابل تغییر به دو طرف, سیستم روشنایی داخلی LED, طبقه تاشو با جابجایی, هشدار درب Door Alarm
یخچال فریزر سامسونگباز بودن درب یخچال را پس از 20 ثانیه هشدار می دهد.
, فضای تخم مرغ Egg Tray
گاز مبرد Refrigrent R-600a گاز مبرد

پر طرفدارترین نظرات
  • 0 تا از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

    دوقلو

    دو سال هست که خریدیم خیلی یخچالش جاداره

    توسط پریا در

    آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.