محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ سامسونگ

ناموجود


انتخاب سایز محافظ صفحه نمایش تلویزیون :


ضد ضربه
نصب ساده
جلوگیری از خش افتادنبرای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

توضیحات محصول

محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ سامسونگ


صفحه نمایش تلویزیون، یکی از مهم ترین و البته حساس ترین قسمت های یک تلویزیون می باشد. امروزه تلویزیون های جدید سامسونگ آسیب پذیرتر هستند، به دلیل ضخامت کمتر نسبت به تلویزیون های قدیمی، به همین دلیل نیازمند مراقبت بیشتری نیز می باشند. گاهی یک ضربه کوچک به صفحه نمایش، موجب سیاهی و یا ایجاد خطوط و خش در صفحه نمایش تلویزیون شما می شود. با بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که بیشترین آسیب و خسارت به تلویزیون توسط کودکان با پرتاب اشیا و وارد کردن ضربه به صفحه نمایش، می باشد و از آن جایی که تعمیر صفحه نمایش تلویزیون هزینه قابل توجهی به همراه دارد اکثر افراد مجبور به خرید مجدد تلویزیون می شوند. آیا می توان از آسیب دیدگی صفحه نمایش تلویزیون جلوگیری کرد؟ بله! 2 راه برای جلوگیری از آسیب دیدگی صفحه نمایش وجود دارد که در ادامه خواهیم گفت.

چگونه از آسیب دیدگی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ جلوگیری کنیم؟


2 راه برای جلوگیری از آسیب دیدگی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ وجود دارد. روش اول نصب تلویزیون در ارتفاع و بر روی دیوار توسط براکت دیواری می باشد که تا حدی از آسیب دیدگی صفحه نمایش جلوگیری می کند اما از صفحه نمایش محافظت نمی کند و ممکن است هر لحظه با برخورد جسمی، صفحه نمایش تلویزیون شما دچار آسیب دیدگی شود. روش دوم، استفاده از محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ می باشد که روشی تضمینی برای جلوگیری از آسیب دیدگی تلویزیون سامسونگ شما است چرا؟ در ادامه به علت و کاربرد آن می پردازیم.

محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد؟


محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ، طلقی شفاف است که بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد و از آسیب دیدن تلویزیون سامسونگ مانند شکستگی، خراش، اثرانگشت و ... جلوگیری می کند. محافظ صفحه در اندازه های مختلف متناسب با اینچ صفحه نمایش تلویزیون ساخته شده است تا به راحتی روی صفحه نمایش هر تلویزیونی قرار گیرد. این محافظ صفحه های ال ای دی/ال سی دی با شفافیت بالا، کیفیت تصویر تلویزیون شما را به میزان قابل توجهی حفظ می کنند، در نتیجه با استفاده از محافظ صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ، محتوا را با کیفیت بالا مشاهده کنید و دیگر نگران آسیب دیدن تلویزیون توسط فرزندانتان نباشید. توجه داشته باشید محافظ صفحه ها بی رنگ و شفاف هستند و تغییری در طراحی تلویزیون شما ایجاد نمی کنند. همچنین با یک حوله تمیز می توانید به راحتی گرد و غبار روی آن را تمیز کنید.

آیا محافظ صفحه نمایش برای تلویزیون 40 اینچ لازم است؟


از آنجایی که خسارت وارد شده به صفحه نمایش تلویزیون قابل جبران نیست و نمی توان آن را تعمیر کرد پیشنهاد ما به شما خرید یک محافظ صفحه تلویزیون می باشد زیرا با هزینه ای کم می توانید از ضرری چند میلیون تومانی جلوگیری کنید.

آیا برای تلویزیون 40 اینچ سامسونگ محافظ صفحه نمایش وجود دارد؟


محافظ صفحه در اندازه های مختلف متناسب با اینچ صفحه نمایش تلویزیون طراحی و ساخته شده است به همین دلیل برای تمامی سایز ها موجود است و می توانید برای تلویزیون سامسونگ خود با هر اینچی خریداری نمایید.

محافظ صفحه نمایش خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟


1. شفاف باشد و کیفیت تصویر را پایین نیاورد. 2. سبک باشد و موجب فشار به تلویزیون نشود. 3. محافظ صفحه خوب نباید با چسب بر روی تلویزیون نصب شود زیرا چسب روی تلویزیون باقی می ماند. 4. هنگام تمیز کردن باید به راحتی از تلویزیون جدا شود. 5. روی عملکرد کنترل (ریموت) تلویزیون تأثیر منفی نگذارد.

مزایای محافظ صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ


نصب ساده، مقاوم در برابر ضربه، مقاوم در برابر خط و خش، قیمت مناسب، کیفیت بالا، شفاف.


صفحه نمایش، حساس ترین قسمت یک تلویزیون می باشد که نیازمند مراقبت بسیاری است. گاهی فقط با برخورد یک اسباب بازی به صفحه نمایش توسط فرزندتان مجبور به تعویض و خرید یک تلویزیون جدید می شوید. برای جلوگیری از این خسارت بهترین راه، خرید یک محافظ صفحه تلویزیون می باشد تا دیگر نگران آسیب دیدگی تلویزیون خود نباشید.

مشخصات فنی
عمومی
نام محصول محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ سامسونگ
نوع محافظ صفحه نمایش

پر طرفدارترین نظرات
 • 0 از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

  خیال راحته

  عالی

  توسط برقی در

  ارسال پاسخ برای این نظر
  آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول

برچسب خود را اضافه کنید

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.