به علت مشکلات فنی، شماره تماس 41706 در دسترس نمی باشد. تا اطلاع ثانوی جهت ارتباط با بخش تعمیرات موبایل و تبلت با شماره 26752500 تماس حاصل فرمایید.

 

خرید اقساطی محصولات سامسونگ با تجار کارت

تجار کارت

                   
مجموعه Allsamsung به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات ششمین برند برتر دنیا (سامسونگ) با هدف جلب رضایت خریداران گرامی، امکان خرید محصولات خانگی شرکت سامسونگ را به عنوان نماینده شرکت گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان با تجار کارت فراهم نموده است تا مشتریان محترم بتوانند به واسطه داشتن این کارت اعتباری، محصولات سامسونگ را به صورت اقساط خریداری نمایند.
بدین منظور کلیه شرکت ها، ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی می توانند با عقد قرارداد با شرکت گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان (تجار)، برای مجموعه خود کارت اعتباری (تجار کارت) دریافت کرده و با مراجعه به مگا استور سعادت آباد که یکی از شعب نمایندگی رسمی سامسونگ می باشد، به صورت اقساط محصولات سامسونگ را خریداری نمایند. جهت سهولت در انتخاب محصولات می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی allsamsung.ir محصولات خود را انتخاب نموده و یا تماس با شماره 86086010 و 41706 از موجود بودن کالا اطمینان حاصل کرده و سپس با مراجعه به شعبه سعادت آباد نمایندگی رسمی سامسونگ، خرید خود را با تجار کارت انجام دهید.

 

شرایط پرداخت اقساط با تجار کارت:

  • بدون پیش پرداخت و به صورت اقساط 5، 12، 18 و 24 ماهه
  • با پیش پرداخت 40 درصدی همراه با اقساط 10 ماهه بدون کارمزد
دارندگان محترم تجار کارت، هنگام خرید محصولات سامسونگ از طریق دستگاه پوز، یکی از دو روش بالا را برای باز پرداخت انتخاب نمایید. برای باز پرداخت اقساط به روش دوم ابتدا بایستی 40 درصد از مبلغ خرید را به شماره حساب های شرکت گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان واریز، شناسه واریزی را وارد نموده و سپس کل مبلغ خرید را از اعتبار تجار کارت پرداخت نمایید. لازم به ذکر است مشتریان محترم، پس از خرید بایستی رسید واریزی را از طریق فکس به شرکت گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان ارسال نمایید.
مشتریان عزیز توجه داشته باشید که شما با تجار کارت خود می توانید از مجموعه Allsamsung که نماینده رسمی فروش می باشد کلیه لوازم خانگی سامسونگ اعم از یخچال فریزر، کولر گازی، جاروبرقی و... و همچنین تمامی لوازم صوتی و تصویری سامسونگ از جمله تلویزیون و سینما خانگی را خریداری نمایید.
به اطلاع مشتریان گرامی سامسونگ شاغل در بانک صادرات ایران می رساند که نحوه خرید محصولات سامسونگ با استفاده از تجار کارت برای شما عزیزان فقط به صورت اقساط 5 ماهه بدون پیش پرداخت و 10 ماهه با پیش پرداخت 40 درصد می باشد.
                   
     

 

خرید اقساطی محصولات سامسونگ با تجار کارت

SAMSUNG ®

کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی سامسونگ می باشد © 2024-1402