سامسونگ سری برنامه های جدیدش را با عنوان #نترس_باشید، در وب سایت خود منتشر کرده است. این برنامه داستان افرادی را بازگو می کند، که با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی توانستند بر ترس خود غلبه نمایند. کمپانی سامسونگ این برنامه را بر مبنای هدست Gear VR بنا نهاد و داوطلبانی را برای شرکت در برنامه های چهار هفته گام به گام با آموزش واقعیت مجازی فرا خواند تا از این طریق، به آنها در راستای غلبه بر ترس از سخنرانی در مجامع عمومی کمک نماید.

طی این برنامه، داوطلبان در دنیای مجازی با یک سری اتفاقات هراس انگیزی مواجه می شوند که هر ماجرا از چهار مرحله با شدت سختی متفاوت طراحی شده است. شرکت کنندگان می بایست هر مرحله را آنقدر تکرار نمایند تا کاملا از توانایی خود خاطر جمع شوند. همچنین آنها باید بتوانند یک مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند تا به مرحله بعدی بروند.
سامسونگ این تست را بر اساس معیار های آزمایش شده علمی و پزشکی طراحی نموده است که در آنها با استفاده از ساعت های هوشمند Gear S، ضربان قلب داوطلب اندازه گیری شده و همچنین میزان ارتباط چشمی مجازی و مقدار اضطراب فرد، محاسبه می گردد.پس از گذشت چهار هفته داوطلبان توانستند با ارائه سخنرانی موفق در برابر جمعیتی عظیم، بر ترس خود از سخنرانی در مجامع عمومی، غلبه نمایند.