10 گوشی برتر هفته
این هفته گوشی های سامسونگ گلکسی (A7 (2016 و گلکسی A5  هم به لیست پر طرفدارهای هفته اضافه شدند و به ترتیب در جایگاه های دهم و هشتم قرار گرفتند. گوشی سونی Xperia X Performance، پرچم دار جدید این کمپانی ژاپنی رتبه نهم این لیست را به خود اختصاص داده است.
اما گوشی گلکسی J5 این هفته جایگاه خود را از دست داده و پس از گوشی Lenovo Vibe K4 Note (رتبه ششم لیست) در جایگاه هفتم قرار گرفته است. گوشی جذاب S7 اج، در بدو ورود خود به این لیست در جایگاه پنجم عنوان پرچم دار جدید سامسونگ را در حالی به دوش می کشد که LG G5 را یک پله بالاتر از خود (رتبه چهارم) دارد.
گوشی تازه وارد کمپانی شیامی، Mi 5 کولاک کرده و در جایگاه دوم قرار گرفته است. اما این جایگاه برای چنین گوشی که مدت زمان تولیدش بیش از یک سال و نیم بعد از تولید محصول قبلی همان کمپانی به طول انجامیده، چندان تعجب آور نیست.
و بالاخره گوشی Galaxy S7 سامسونگ در جایگاه اول این لیست می درخشد. بی شک دوربین فوق حرفه ای جدید، گنجایش باتری حیرت آور، تکنولوژی ساخت فوق العاده، فناوری ضد آب، و ارتقا حافظه، همه و همه درکنار هم این محصول جدید کمپانی سامسونگ را به اوج شکوفایی خود می رسانند. پرچم دار قبلی سامسونگ، Galaxy S6 تا هفته های پایانی سال گذشته همچنان در رتبه اول پرطرفدارترین ها قرار داشت و هیچ بعید نیست که همین اتفاق برای گلکسی S7 هم رقم بخورد.