شبکه اجتماعی سامسونگ
سامسونگ همیشه پروژه جدیدی در دست دارد. اینبار به معرفی تازه ترین ایده سامسونگ می پردازیم: شبکه اجتماعی اختصاصی سامسونگ به نام Waffle  !!
سامسونگ در کنفرانس خبری SXSW 2016 اعلام نمود که Waffle یک بستر رسانه اجتماعی است که به منظور سهولت در "ایجاد محتوا به صورت مشترک و گروهی"، طراحی شده است. طبق گفته های سامسونگ، یکی از مهمترین چیزهایی که کمبود آن در شبکه های اجتماعی کنونی به شدت محسوس است، کار گروهی است. در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر و سایر بستر های رسانه اجتماعی، کاربر می تواند وقایع زندگی و رویداد های مختلف را در صفحه خود به اشتراک بگذارد اما شبکه اجتماعی Waffle، امکان اشتراک مطالب چند نفره و گروهی را فراهم نموده است. از نظر سامسونگ، اینکه در شبکه های اجتماعی کاربران نمی توانند به صورت گروهی مطلبی را به اشتراک بگذارند، یک نقطه ضعف بزرگ محسوب می شود. اپلیکیشن Waffle سعی بر تغییر این رویه دارد.
با وجود این اپلیکیشن، کاربران می توانند یک پست جدید ایجاد کنند که محتوای آن قابل گسترش باشد. همچنین این امکان را دارند که به محتوای اطلاعاتی مربوطه، اطلاعات بیشتری را هم بیافزایند، به گونه ای که در یک صفحه گرافیکی گروهی فعالیت می کنند.
برای مثال اگر کسی عکسی را به اشتراک بگذارد، بقیه کاربران می توانند  فایل صوتی، جمله و تصاویر مرتبط به آن را نیز اضافه کنند. سامسونگ برنامه Waffle  را همانند دریچه ای برای ایجاد دیدگاه ها و نقطه نظرات متفاوت می پندارد. جوزف کیم، مدیر خلاق سامسونگ در پروژه Waffle، اظهار می نماید که شبکه اجتماعی جدید سامسونگ، به کاربران این امکان را می دهد تا نقطه نظرات خود را به مطالبی که از سوی دیگر کاربران به اشتراک گذاشته شده، بیافزایند.