هرچقدر هم که شرکت ها تلاش نمایند، باز هم نمیتوانند مشخصات محصول جدیدشان را قبل از رونمایی، مخفی نگاه دارند. در این میان برخی کمپانی ها بیشتر به این دردسر می افتند و سامسونگ از جمله شرکت هاییست که همیشه بیشترین اطلاعات درز شده را دارد و هم اکنون اطلاعات بسیاری را در مورد دو پرچم دار جدید سامسونگ، گلکسی S7 و گلکسی S7 اج، در اختیار داریم.
خیلی ها بر این باورند که اطلاعات فاش شده از شدت غافلگیری اولیه معرفی محصول توسط کمپانی تولید کننده آن می کاهد اما علیرغم تمامی چیزهای گفته شده در ارتباط با پرچم داران جدید سامسونگ، طرف داران سامسونگ همچنان منتظر رونمایی از گلکسی S7 و گلکسی S7 اج هستند.
گوشی سامسونگ S7 قرار است صفحه نمایشی 5.1 اینچی و گوشی سامسونگ S7 اج دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی و هردو صفحه نمایش SuperAMOLED داشته باشند. چیپست (chipset) آن Snapdragon 820 بوده و بنظر می رسد که در مناطق اروپا و امریکای شمالی این پردازنده در این دو مدل تعبیه شود و حافظه رم آن ها نیز 4 گیگا بایت است. نکته جالب توجه اینست که، صفحه نمایش پرچم داران جدید سامسونگ، دارای فناوری حساس به فشار نیز می باشد و باتری آن در گلکسی S7، 3,000 میلی آمپرساعتی و در گوشی گلکسی S7 اج سامسونگ که صفحه نمایش بزرگتری دارد، باتری 3,600 میلی آمپری بکار رفته است.قابلیت مقاومت در آب این پرچم داران سامسونگ، تا عمق یک متری و به مدت 30 دقیقه از دیگر ویژگی های مهم آنهاست. گوشی های گلکسی S7 (Samsung Galaxy S7)و S7 اج (Samsung Galaxy S7 Edge)سامسونگ، در یازدهم مارس در بازار عرضه خواهند شد.