از اوایل سال 2015 نرم افزار S-Health روی فضای Play Store قرار گرفت که عملا بارگذاری آن برای گوشی های موبایل غیر از گلکسی امکان پذیر نبود ولی در حال حاضر کمپانی سامسونگ بروزرسانی جدیدی برای این اپلیکیشن ارائه داده که امکان دانلود آن را توسط دیگر گوشی های غیر سامسونگ نیز میسر میسازد.
شایان ذکر است اپلیکیشن S-Health تا کنون فقط به صورت پیش فرض روی گوشی های رده بالای سامسونگ نصب بود اما این بروزرسانی نه تنها قابلیت نصب روی دیگر اسمارت فون ها را فراهم کرده بلکه سازگار سازی این نرم افزار را با Gear S2 که از ماه آینده به بازار عرضه می شود را به همراه دارد. هم اکنون تمام گوشی ها و تبلت هایی که از اندروید 4.4 kitkat بهره می برند میتوانند این اپلیکیشن مفید را از Google Play دانلود کنند.
از دیگر قابلیت های اضافه شده به این نرم افزار می توان به : ایجاد تغییرات گسترده تر در رژیم غذایی ثبت شده توسط کاربر،تنظیمات جدید در قفل صفحه، ارتقاء مکان یابی هنگام ورزش و همچنین قابلیت پشتیبانی از گوشی های سامسونگ بعد از Galaxy SIII اشاره کرد. به گفته برخی منابع این اپلیکیشن در رقابت با اپلیکیشن Google Fit قرار دارد....خوشحال میشیم نظرتون رو در رابطه با مقایسه این دو اپلیکیشن بدونیم

samsung shealth app