لنزهای هوشمند سامسونگ
در دنیای در حال توسعه گجت های پوشیدنی، سامسونگ حداکثر تلاش خود را در زمینه پشتیبانی همه جانبه و گسترش روز افزون تکنولوژی ابراز می نماید. راه اندازی اپلیکیشنی انحصاری، خبر از تولید لنزهایی هوشمند توسط این شرکت می دهد.
این اپلیکیشن که در کره جنوبی راه اندازی گردیده است، از طریق گوشی موبایل به لنزی هوشمند که در قرنیه چشم قرار می گیرد، اتصال شبکه ای می یابد و دارای صفحه ای باریک،  دوربین و چند سنسور می باشد که حرکات و اساسی ترین شکل داده ها را از طریق چشم و با پلک زدن کشف و ضبط می کند.  این صفحه، تصاویر را مستقیما به چشم مسلح می رساند.
طبق این برنامه، دلیل اصلی تولید لنزهای هوشمند، کیفیت محدود تصاویری است که از طریق عینک های هوشمند دریافت می شود. لنزها در مقایسه با عینک، روش طبیعی تری را برای ارائه واقعیت های منطقی فراهم می نمایند. بنابراین با وجود دوربین های تعبیه شده در لنزهای هوشمند، گفتگو های شخصی مان ، رنگ دیگری به خود می گیرد.گوگل در حال کار کردن بر روی این نوع لنزهای هوشمند است اما سامسونگ، از سال 2014 این پروژه را در دست دارد. این مسئله بیانگر اهمیت فوق العاده لنزهای هوشمند است و سامسونگ این پروژه را نسبت به پروژه تولید محصولات خود جدی تر گرفته است.  فعلا فقط می توانیم منتظر رونمایی از این رویداد مهم باشیم.

لنزهای هوشمند سامسونگ