کمپانی سامسونگ اعلام کرد که در سال 2016، برنده سی و هشت عنوان جایزه از انجمن طراحی بین الملل (iF) شد. از مجموع 38 جایزه، بیست و شش جایزه برای طراحی برتر محصول و هشت جایزه برای طراحی ارتباطات، دو جایزه برای طراحی مفهومی، یک جایزه برای طراحی بسته بندی و یک جایزه هم برای طراحی معماری داخلی می باشد.
سامسونگ برای تلویزیون های سریف (Serif) خود برنده جایزه طلایی شد نتیجه این تکنولوژی طراحی قوی تر است که کاملا متناسب با محیط های مختلف و همچنین لوازم و اسباب خانه است.ویژگی های اصلی سریف این است که از زاویه  نیم رخ آن را بصورت حرف بزرگ لاتین" I" نشان می دهد، دارای پایه ای جدا شونده است که قرار گرفتن آن درنقاط مختلف را ممکن می سازد، و پوششی در پشت محصول که زیبایی آن را از تمامی زوایا دو چندان می نماید.

لویزیون های serif سامسونگ

 
تعدادی از جوایز با عناوین زیر به سامسونگ اهدا شده است :
گوشی های گلکسی S6 و گلکسی S6 اج : هر دو گوشی دارای طراحی ساخناری متناسبی از فلز و شیشه هستند و گوشی گلکسی S6 اج، اولین گوشی اج است که دارای فناوری دو صفحه ای در هر دو طرف می باشد.
ساعت های Gear S2 : ساعتی هوشمند با طراحی فوق العاده و نگهدارنده صفحه ای  قابل چرخش   
یخچال هایی با طراحی توکار مخصوص آشپزخانه : طراحی بی نظیر و متناسب با تمامی لوازم آشپزخانه
ماشین های ظرفشویی : ماشین هایی با درب ویژه که اضافه کردن هر چیزی به هنگام شستشو را بدون باز کردن درب اصلی ممکن نموده است.
سیستم تهویه هوای کاستی 360 درجه: تهویه هوایی گرد که دمای هوای اتاق  را  از طریق توزیع یکدست آن با زاویه ای 360 درجه ای کنترل می کند.
پرینتر های MX3 : پرینتری چندکاره با صفحه ای 7 اینچی برای عملکرد بهتر
گوشی گلکسی نوت5 UXسامسونگ : جایزه بخش طراحی ارتباطات به گوشی نوت 5 UX تعلق میگیرد که با قلم خود این امکان را به کاربران می دهد تا بدون روشن شدن صفحه یادداشت های خود را انجام دهند.
تلویزیونی با نوار میانبر کمکی : تجربه ای خاص را در زمینه مسیریابی محتوای  رسانه به کاربر ارائه می نماید . این محصول در دسته بندی طراحی محتوا حرفه ای برنده شده است.
بسته بندی Avengers : گوشی گلکسی S6 اج در بسته بندی محدود محصول خود را بشکل فانتزی Avengers  ارائه کرده است. در بخش طراحی بسته بندی برنده شده است.
سامسونگ d’light : نمایشگاهی که بروزترین محصولات سامسونگ را عرضه می کند هم در بخش طراحی داخلی برنده جایزه شده است.