هدفون بلوتوث لول اکتیو سامسونگ

چند ماه پیش سامسونگ اعلام کرد که در صدد عرضه ی عضو جدیدی از خانواده ی Level به نام Level Active است. امروز این کمپانی کره ای زمان عرضه و قیمت هدست جدید خود که دارای بلوتوث و برای فعالیت های ورزشی و خارج از منزل طراحی شده است را اعلام کرد.
هدفون لول اکتیو دارای قلاب سیلیکونی است و برای امنیت بیشتر به دور گوش پیچیده می شود. علاوه بر این، بدنه و سطح داخلی هدست بلوتوث لول اکتیو ضد آب بوده و کاربران قادرند بدون نگرانی از آن در هنگام ورزش استفاده کنند.
از اپلیکیشن های سازگار با این هدست می توان برای مدیریت اعلانات استفاده کرد. همچنین کاربرانی که می خواهند فعالیت ورزشی خود را بدون کوچک ترین وقفه دنبال کنند می توانند اعلانات محدودی از قبیل دریافت تماس های ورودی را فعال کنند.
کاربران همچنین می توانند به انتخاب خود از طریق Active Key  نمایش ساعت، تایمر و یا اپلیکیشن S Health را فعال نمایند. از طریق اپلیکیشن S Health کاربران این امکان را دارند تا تمامی فعالیت های ورزشی خود از قبیل دویدن، راه رفتن، دوچرخه سواری و پیاده روی را ثبت کنند. دکمه ی Active Key در سمت راست هدفون قرار گرفته و با لمس آن تمامی اطلاعات در رابطه با ورزش انجام شده شامل زمان و مسافت را از طریق زنگ هشدار اطلاع می دهد.
هدفون لول اکتیو هم اکنون در آمریکا موجود است و به زودی به اروپا، روسیه، چین، ترکیه، کره و دیگر کشور ها عرضه خواهد شد. کاربران در آمریکا می توانند آن را با قیمت 99 دلار خریداری کنند.

هدفون بلوتوث لول اکتیو سامسونگ