سامسونگ امروزسامانه ای به نام S Service ( اس سرویس) را راه اندازی نمود تا با استفاده از آن بتواند به صورت زنده و آنلاین، به کاربرانش خدمت رسانی نماید. این سامانه کاربران را از طریق کامپیوترهایشان مستقیما به نماینده این بخش وصل می کند. اس سرویس، آسان ترین روشی است که کاربران می توانند با آن از راهنمایی متخصصان در زمینه مشکلات کامپیوتری بهره گیرند و از آنجایی که اساس این سرویس بر پایه چت (گفتگو آنلاین) می باشد، دیگر جای هیچگونه نگرانی برای سر و صداهای موجود در محیط نیست و درهر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید از این سرویس آنلاین استفاده نمایید.
برای استفاده از اس سرویس، کافیست اپلیکیشن آن را از g-sis.co.kr دانلود نمایید و هنگامی که برنامه نصب گردید، بر روی گزینه  Online Tech Support کلیک کنید و مشکل کامپیوترتان را با یک کلیک بر روی دکمه request، ثبت نمایید. سیستم به طور خودکار به کاربران اطلاع میدهد که چه مدت باید در صف انتظار باشند و چند نفر در حال حاضر منتظر وصل شدن به اپراتور می باشند.
زبان ارتباطی کاربر با نمایندگان سامسونگ در اس سرویس، انگلیسی است و این سرویس در طول هفته مطابق با روزهای کاری امریکا (GMT +9، از 9 صبح روز دوشنبه تا 23:59 جمعه) پاسخگوی شماست.

سامانه خدماتی اس سرویس