سامسونگ جایزه معروفAudio&Visual را برای ارائه برترین نوآوری سال در زمینه تکنولوژی نمایشگر های صنعتی در سال 2016 از آن خود کرد. این عنوان که هر ساله توسط مجله خبری AV به بهترین راهکار در تکنولوژی پیام رسانی هوشمند تجاری اهدا می شود برای برتری شگرف در زمینه هماهنگی صدا و تصویر در نمایشگرهای صنعتی هوشمند سری OHD، به سامسونگ اختصاص یافت.

معاون حوزه تولید نمایشگرهای صنعتی سامسونگ می گوید: با در اختیار داشتن تکنولوژی پیشرفته و همکاری مستمر کارمندان سامسونگ در بخش های مختلف ، کمپانی سامسونگ این امکان را به همکاران ما می دهد تا محصولات سفارشی برای مشتریان خاص، در محیط های خاص، خلق نمایند. وی گفت: بسیار خرسندیم که توسط مجموعه های پیشرو در صنعت و رسانه به عنوان تولید کننده و توزیع کننده برتر صفحه نمایش های کارامد، برگزیده شده ایم. وی افزود همواره در صدد تولید تکنولوژی های جدید و مبتکرانه هستیم تا لذت تجربه استفاده از محصولات سامسونگ را برای مشتری ها فراهم آوریم. ویژگی هایی نظیر انعطاف پذیری، طراحی سفارشی وهمچنین سیستم مدیریت محتوای پیشرفته در این سری از نمایشگرهای محیط های بیرونی(سری OHD) سامسونگ موجب سهولت کار در ارسال سریع و به موقع پیام ، به بینندگان در فضاهای باز می شود. تکنولوژی بکار رفته در این نمایشگرها، عملکردی بی وقفه حتی در معرض سرمای شدید (بازه دمایی -30 درجه تا 50 درجه سانتیگراد) را تضمین می نماید.
 ساینیج های سری OHD سامسونگ، در سیستم پیشرفته "کامیون ایمن" نیز بکار رفته اند. این تکنولوژی که در طراحی و ساخت بدنه کامیون ها استفاده شده و باعث کاهش چشمگیر تصادفات جاده ای می شود توسط مجله تایم به عنوان یکی از بیست و پنج نو آوری برتر سال 2015 برگزیده شده است.