در ادامه یکه تازی سامسونگ در نوآوری و ساخت گجت های پوشیدنی این کمپانی دو نسخه جدید از گیر اس 2 کلاسیک را معرفی کرد که یکی به رنگ رزگلد با جنس طلای 18 عیار و دیگری از جنس پلاتین است.این دو طراحی سلایق کاربران را در طیف وسیع تری پوشش می دهد و آنها را در تلفیق تکنولوژی و مد یاری می رساند.
به گفته یونگی لی (معاون اجرایی بازاریابی جهانی سامسونگ): "ما در سال 2015 استاندارد جدیدی را با ساخت گیر اس 2 در تولید گجت های پوشیدنی خلق کردیم، از موانع عبور کردیم تا بتوانیم گجتی با این حد از ترقی، امروز به بازار جهان عرضه کنیم.در 2016 ما پرچم  را بالاتر خواهیم برد بنابراین خواهیم توانست کالای را تولید کنیم مطابق آنچه که کاربران نیاز دارند"
با معرفی موفق سامسونگ از Gear S2 این کمپانی همکاری خود را با شرکای تجاری در راستای راحتی استفاده هر چه بیشتر کاربران ادامه می دهد. اپلیکیشین های CNN و  Bloombergبه همراه Watch Face  های متنوع گیر اس2  و دیگر نرم افزار ها مانند Voxer,ESPN,Uber و ebay به محبوبیت بیشتر این گجت پوشیدنی افزوده است.
مدل جدید گیر اس 2 کلاسیک به NFC مجهز است تا بتواند از سیستم پرداخت سامسونگ Samsung Pay پشتیبانی کند.این مدل در اوایل سال 2016 تنها در کشورهایی که دارای زیر ساخت لازم باشند،عرضه خواهد شد.
جهت ارتقا هرچه بیشتر تجربه کاربری Gear S2 ،سامسونگ خط تولید بندهای این ساعت ها را گسترش داده و همچنین Watch Face های متنوع تری را در اختیار کاربران قرار می دهد.دستیابی به این مهم  جز در همکاری با طراحان و هنرمندان موفق دنیا مانند Colombo در ساخت انواع بند و Keith Haring Jean-Michael Basquiat, Jeremyville ,Burton Morris در طراحی Watch Face  های زیبا و بعضا بامزه(شخصیت های معروف انیمیشن) ،ممکن نبود.
رنگ رز گلد با بند سفید از جنس چرم طبیعی و مدل پلاتینی آن با بند چرم  به رنگ مشکی از اوایل فوریه 2016 در بازار جهانی عرضه خواهد شد.

samsung Gear S2 classic new