تا به حال به این فکر کرده اید که تصفیه کننده های هوا چه نقشی می توانند در زندگی ما داشته باشند؟ بر اساس تحقیقاتی که آژانس بین المللی تحقیقات بر روی سرطان انجام داده است، محرک های سرطان مواد بسیار ریزی هستند (نازک تر از تار مو) که قادرند از سیستم دفاعی بدن عبور کرده و وارد سیستم تنفسی شوند.
به همین منظور سامسونگ با همکاری دانشگاه استنفورد، اثرات انواع متفاوتی از تصفیه هوای خود را در 16 خانه ی مختلف در یکی از شهر های آمریکا مورد بررسی قرار داده است. در میان این 16 خانه، در 9 تای آن تصفیه هوا قرار داده شد و در فواصل 5 دقیقه ای، هوا در هر 16 خانه مورد آزمایش قرار گرفت. در پایان، همانطور که در نمودار پایین مشاهده می کنید نتایج جالبی بدست آمد. در این 9 خانه بعد از استفاده از تصفیه هوا کاهش چشمگیری در میزان ریزگردها، گردوغبار، میکروب ها و حتی باکتری ها ایجاد شد.

تصفیه هوا B90 سامسونگ

تصفیه هوای سری AX سامسونگ به دلیل داشتن 5 مرحله تصفیه و به دام انداختن 99 درصد ریزترین میکروب ها، مورد توجه قرار گرفته است. Pre Filter که اولین مرحله است، ذرات درشت موجود در هوا و موی حیوانات را به دام می اندازد .  دومین مرحله E-Charger است که با انتشار الکتریسیته ساکن ذرات معلق در هوا را به سمت خود جذب کرده و آن ها را از بین می برد. سومین فیلتر، انواع بوی بد و گاز های سمی مانند فرمالدئید را از فضا دور می کند. در چهارمین مرحله، فیلتر PM2.5  که پیچیده ترین فیلتر است، 99 درصد ذراتی که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند را از بین برده و اثری از آن ها به جای نمی گذارد. در پایان، Virus Doctor که آخرین مرحله از تصفیه است تمامی ذرات میکروسکوپی موجود در هوا را نابود کرده و هوایی سالم در محیط مورد نظر به ارمغان می آورد.

تصفیه هوا B90 سامسونگ

تصفیه هوای تولید سال 2016 سامسونگ قابلیت اتصال به وای فای را نیز دارند که به واسطه ی آن می توانید اپلیکیشن مورد نیاز را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و قبل از ورود به منزل تصفیه هوا را روشن و از هوای مطبوع در خانه لذت ببرید.
تصفیه هوای B90 سامسونگ قادر است فضایی به اندازه ی 90 مترمربع را پوشش دهد و برای فضاهای کوچکتر تا 60 و 40 مترمربع می توان از مدل های کوچکتر آن نظیر M50، J41 و S38 استفاده کرد.

تصفیه هوا B90 سامسونگ