سامسونگ سری جدید پرینتر های چندکاره سری  ProXpress C30 را با هزینه ی کمتر و عملکرد بهتر به بازار عرضه کرد. ProXpress C30 متناسب با نیاز کاربران در سایزهای کوچک و متوسط ارایه می شود. بیشتر طرفداران این پرینترها شرکت های تجاری متوسط و کوچک هستند، چرا که کیفیت چاپ و هزینه های عملیاتی برای آن ها در اولویت قرار دارد. سری ProXpress C30، شامل سه مدل C3010ND، C3060ND، و C3060FR است.
با استفاده از سری C30 هزینه های چاپ به میزان زیادی کاهش پیدا می کند، زیرا کارتریج این پرینتر به گونه ای طراحی شده که می تواند مطالب زیادی را با کیفیت بی نظیرپرینت بگیرد و از اطلاعات غیر ضروری قابل چاپ چشم پوشی کند. سامسونگ با بهره گیری از تکنولوژی Instant Fusing System نه تنها زمان انتظار برای پرینت مطالب را کوتاه تر کرده بلکه سرعت چاپ و کپی را بالاتر برده و به مصرف انرژی کمتر کمک می کند.
دیگر ویژگی مهم سری  C30، کیفیت گرافیکی بالاست. با استفاده از وضوح 9,600 x 600 dots per inch و موتور رندر، تولید نسخه های چاپ شده، کپی و اسکن مناسب در اولویت قرار گرفته است.
در مقایسه با چاپگر های قبلی، تمام ویژگی های موجود در این چاپگر بهبود یافته است. سرعت چاپ به واسطه ی پردازنده ی800 MHz از 26 صفحه در دقیقه به 30 صفحه افزایش یافته، عملکرد تونر 8K/5K و ظرفیت کاغذ به 1,400 برگ افزایش یافته است و به صورت کلی سرعت عملکرد دستگاه 50 درصد  ارتقا پیدا کرده است.
SW Song معاون ارشد تیم بازاریابی سامسونگ می گوید: "سامسونگ در تلاش است که محصولاتی با عملکردی مطمئن و کم هزینه تولید کند. در همین راستا سامسونگ با تولید مجموعه ی از این قبیل چاپگر ها در راه توسعه  محیط هوشمند قدم برمیدارد. "

سری جدید پرینتر های چندکاره سری  ProXpress C30