شارژ کردن با کابل معمولا سریع تر انجام می شود و این تنها مزیتی است که نسبت به شارژ بی سیم دارد. شارژ بی سیم بسیار راحت است و اگر این کار را درست انجام دهید دیگر نیاز نیست که دستگاه خود را به برق وصل کنید. می توانید گوشی خود را تمام شب روی صفحه ی شارژر بگذارید و شاهد طول عمر باتری در طول روز باشید. اگر مایلید که برای گوشی گلکسی نوت 5 ( Samsung Galaxy note5) خود شارژر بی سیم انتخاب کنید، اطلاعات زیر را از دست ندهید.
  Samsung Qi Wireless Charging Pad  یکی از بهترین شارژر های بی سیم است که قادر است Galaxy note5 شما را 1.4 بار سریع تر شارژ کند. به این صورت که شارژ صفر تا صد در صد دستگاه را تا 50 دقیقه نسبت به شارژر بی سیم معمولی کاهش می دهد.
گرچه Qi Wireless Charging Station  قادر به شارژ سریع نیست، ولی اگر می توانید 50 دقیقه ی دیگر نیز منتظر بمانید این شارژر گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود.

Samsung Qi Wireless Charging Pad

این شارژر که Wood puck FAST Bamboo نام دارد، ترکیب زیبایی از طبیعت و تکنولوژی است. همچنین 40 درصد سرعت شارژ را افزایش می دهد.

Anker  ممکن است نام تجاری معروفی نباشد اما شارژر های مناسبی را وارد بازار کرده است. Anker Wireless charger دارای پد شارژ براق، مجزا، و هوشمند است و سنسور کنترل حرارتی آن سلامت دستگاه شما را تضمین می کند. این شارژر گوشی شما را بیش از ظرفیت شارژ نمی کند و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

RAVPower شارژر بی سیمی را به فروش گذاشته که دارای باتری 5,000 mAh است، به این معنی که می توانید در صورت نیاز آن را از برق جدا کنید و هرجا که بودید گوشی خود را روی شارژر بی سیم بگذارید. در این بسته یک باتری قابل حمل و یک شارژر بی سیم موجود است.