سامسونگ از امروز عرضه ی گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج را در بازار آمریکا، اروپا، سنگاپور، استرالیا و کره آغاز کرد. گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج که جدیدترین عضو خانواده ی گلکسی هستند، با طراحی زیبا، قابلیت های نرم افزاری موثر، و اتصال بی نظیر به مجموعه ای از محصولات، خدمات، و تجربیات همراه اند.
گلکسی اس7 که صفحه نمایش 5.1 اینچی دارد به همراه گلکسی اس7 اج 5.5 اینچی، با طراحی سه بعدی از جنس شیشه و فلز، براق، و بادوام ساخته شده اند که منحنی شکل بودن آن، در دست گرفتن گوشی را راحت تر کرده است. علاوه بر طراحی، گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج با داشتن ویژگی مقاوم در برابر آب و ذرات خارجی (IP68)،درگاه  کارت حافظه ی میکرو و فناوری شارژ سریع  بی سیم و با سیم، ویژگی های کاربردی این دو گوشی را افزایش داده است.
گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج با به کار گیری فناوری Dual Pixel، لنز قویتر، دیافراگم گسترده تر و پیکسل بزرگتر، عکس های روشن تری را حتی در شرایطی که نور کم باشد ارائه می دهند. سامسونگ همچنین به روزرسانی هایی در نرم افزار و سخت افزار این دو گوشی در جهت بهینه سازی در عملکرد گوشی انجام داده است. پردازنده ی قوی وطول عمر بالای باتری به همراه سیستم خنک کننده ای که در گوشی موجود است، زمان روشن بودن صفحه نمایش را افزایش می دهد بدون اینکه گوشی بیش از اندازه داغ شود.
این دو گوشی قابلیت اتصال به Gear S2 و Gear VR را نیز دارند. با Gear S2 کلاسیک جدید می توانید تناسب اندام خود را کنترل کنید و با اتصال به Gear VR به دور دنیا سفر کنید. علاوه بر این، این دو گوشی هوشمند دارای اپلیکیشن Samsung Pay هستند که مورد تایید Samsung KNOX است.

سامسونگ گلکسی اس7 اج