لباسشویی جدید سامسونگ به نام AddWash با عملکرد فوق العاده ی خود ارائه دهنده ی تفسیری نوین از شست و شو است. این لباسشویی امکان آن را فراهم می کند تا در میان چرخه ی شست و شو لباس و یا مواد شوینده به آن اضافه کنید. AddWash ایده ی مناسبی برای لباس های حساس و لطیفی است که تحمل شست و شوی زیاد را ندارند .
سامسونگ در تلاش برای پیدا کردن راهی جهت باز کردن درب لباسشویی در میان چرخه ی شست و شو بود، که در پی آن تیم طراحی اضافه کردن درب دوم و کوچکی را پیشنهاد دادند که به کیسه کانگورو معروف است. یکی از مقامات سامسونگ می گوید: " انجام آزمایش های متفاوت نیرو و زمان زیادی را از ما گرفت، اما در نهایت موفق به تولید دربی شدیم که با روحیات و خواست مصرف کنندگان همخوانی دارد."

لباسشویی جدید سامسونگ با طراحی منحصر به فرد

 طراحی ارگونومیک AddWash، فشار وارده به کمر و ستون فقرات را به هنگام خم شدن و باز کردن درب کوچک تر به جای درب اصلی،به ترتیب 70 و 40 درصد کاهش می دهد.
دیگر مسئله ی مهمی که در لباسشویی AddWash به کار گرفته شده، امنیت است. سامسونگ در طراحی این لباسشویی از مکانیزمی استفاده کرده که در پی آن کودکان توانایی باز کردن درب آن را نخواهند داشت چرا که میانگین انرژی که یک فرد بالغ در باز کردن درب آن به کار می گیرد اندازه گیری و بر اساس آن طراحی شده است.
AddWash بعدی دیگر به تجارب نوین سامسونگ که تاکنون آن ها را خلق و در سرتاسر دنیا به اشتراک گذاشته، اضافه کرد .