ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید Samsung Washing Machine 10kg K149 White

‎۷٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان
- در بزرگ تر، تخلیه لباس آسان تر

- شستشو را تنها با لمس یک دکمه آغاز نمایید!

- کنترل خودکارمصرف آب، ماده شوینده و فرایند شستشو!

- شستشو با آب سرد، صرفه جویی در مصرف انرژی

- لرزش و صدای کمتر

- پاک کنندگی تخصصی

- مدت زمان شستشوی یک ساعته

- عملکرد هوشمند، کارکرد طولانی

- کنترل هوشمند در هر مکانی

- بررسی هوشمند

- محفظه ای پاکیزه

برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط

ثبت نام فروش اقساطی سامسونگ

تماس با کارشناسان فروش محصولات سامسونگ:

مگا استور سامسونگ سعادت آباد:

88697020-88697030

فروشگاه سامسونگ نگار (ونک):

88647768-88647891

فروشگاه سامسونگ کوروش (ستاری):

44971384-44971382

خدمات پس از فروش سامسونگ:

موبایل و تبلت: 42132 | لوازم خانگی: 8255


محصولات سامسونگ شامل جشنوارهسامانه پیگیری سفارشات نمایندگی رسمی سامسونگ

سامسونگ

توضیحات محصول

در بزرگ تر، تخلیه لباس آسان تر

ماشین لباسشویی K149 سامسونگ دارای درب بزرگ تری نسبت به لباسشویی های قبلی بوده که لولای فلزی دوتایی تعبیه شده در درب آن سطح بزرگتری را برایتان فراهم می آورد و در نتیجه به راحتی می توانید لباس ها را درون ماشین ریخته و یا از آن تخلیه نمایید. ظاهر زیبا و مینیمالیستی این لباسشویی آن را متناسب چیدمان فضای مدرن می نماید. نکته جالب توجه درب کریستالی آبی رنگ بزرگ و شفاف آن است که حاصل طراحی ویژه و منحصر به فرد سامسونگ می باشد و بازتاب نور را با طیف چشم نوازی از رنگها ارائه می دهد.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

شستشو را تنها با لمس یک دکمه آغاز نمایید!

شستشو نباید سخت باشد. ماشین لباسشویی K149 فاقد هرگونه دکمه های اضافی و تنظیمات پیجیده است. به جای آن از نمایشگری 5 اینچی با صفحه رنگی استفاده می نماید که با ارائه برنامه شستشوی مورد نظر، شستشو را برایتان راحت تر می نماید. علاوه بر زیبایی، کارکرد موثر را هم فراهم می آورد. تنها با فشردن یک دکمه کنترل، قادر به اعمال تنظیماتی مثل نوع لباس، دمای آب، سرعت بالا و نوع ماده شوینده خواهید بود. همچنین ال سی دی خوانای این لباسشویی، بسیار راحت  فرایند شستشو را کنترل می نماید.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

کنترل خودکارمصرف آب، ماده شوینده و فرایند شستشو!

تکنولوژی Auto Optimal Wash در ماشین لباسشویی K149 سامسونگ، شستشویی عالی را برایتان به ارمغان می آورد. تکنولوژی چهار سنسوری، اطلاعات لباس مثل اندازه و مقدار آب و ماده شوینده مورد نیاز را کشف می نمایند که این عمل در انتخاب برنامه ی شستشو موثر است.
ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

 شستشو با آب سرد، صرفه جویی در مصرف انرژی

ماشین لباسشویی K149 سامسونگ، با بکارگیری تکنولوژی Eco Bubble و از طریق شستشوی حجم عظیمی از لباس ها با دمای کم، میزان قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. قبل از اینکه چرخه قبلی آغاز گردد، bubble generator  آغاز به کار می کند. در این فرآیند از آب و هوا برای تولید حباب هایی استفاده می شود که ماده شوینده را حل و فعال نماید، بنابراین به سرعت به تمامی فیبر های پارچه نفوذ نموده و لکه ها را می زداید.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

لرزش و صدای کمتر

تکنولوژی VRT-M در لباسشویی K149 سامسونگ صداها و لرزش دستگاه را طی فرآیند شستشو کاهش می دهد. این تکنولوژی پیشرفته با استفاده از حسگرهای 3 بعدی ارتعاشی و سیستم های مغناطیسی قوی، صدا و لرزش را در موقع شستشو از طریق 14 توپ از جنس استیل ضد زنگ، به طور قابل توجهی کاهش داده و محفظه شستشو را متعادل نگه می دارد. حتی زمانی که محفظه به آرامی در حال چرخش است، مگنت ها توپها را درجای خود نگه می دارند و موجب لرزش و صدای کمتری می شود. بنابراین می توانید عمل شستشو را هرگاه و در هرجایی که بخواهید بدون اینکه برای کسی مزاحمت ایجاد نماید، انجام دهید.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

مدت زمان شستشوی یک ساعته

ماشین لباسشویی جدید K149 سامسونگ شستشوی روزانه تان را بصورت کارامد انجام می دهد. این لباسشویی از سیستم Twin Water Supply بهره می گیرد که این سیستم امکان سریع تر پرشدن آب در محفظه لباسشویی و همچنین کوتاه تر شدن مدت زمان آبکشی لباس ها را فراهم می نماید. بنابراین می تواند فرایند شستشو را تنها در 60 دقیقه به پایان برساند.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

پاک کنندگی تخصصی

دورهای 6 گانه ی ویژه ی شستشو در ماشین لباس شویی k149 سامسونگ برنامه های شستشویی هستند که بصورت کاملا خاص در جهت ازبین بردن سخت ترین لکه ها طراحی شده اند که لازمه ی دانش فوق حرفه ای و یا تنظیمات خیلی پیچیده ای نیست. بنابراین وقتی لباس هایتان به شستشویی فراتر از شستشوی معمولی نیاز دارد، به راحتی می توانید دور ویژه شستشو را انتخاب نمایید. برای مثال دور شستشوی " لک های باغچه ای" تنظیمات را برای از بین بردن لک های ناشی از چمن و گرد و خاک مهیا می نماید در حالی که دور شستشوی " لک های پخت و پز" لکه های بد منظره غذا و چربی را پاک می کند. سایر دورهای شستشو عبارتند از "Hygiene Care" و  “Working & Everyday”و ” Active Kids”  و “Active sports” .

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

عملکرد هوشمند، کارکرد طولانی

موتور دیجیتالی اینورتر در ماشین لباسشویی k149 سامسونگ کارکرد موثرتر و کارآامد، صدای کم تر و به ویژه عملکرد هوشمند و طولانی را ارائه می دهد بنابراین کارکردی 20 ساله را تضمین می نماید.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

کنترل هوشمند در هر مکانی

فرایند شستشو با ویژگی های هوشمند و خلاقانه لباسشویی K149 سامسونگ بسیار آسانتر می شود. کنترل هوشمند به شما اجازه می دهد تا از هر کجا، بیرون یا داخل خانه و از راه دور، با استفاده از اپلیکیشن مخصوص تلفن های هوشمند، شستشو را کنترل و نظارت کنید.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

بررسی هوشمند

سیستم بررسی هوشمند خودکار بروز اشکال لباسشویی K149، مشکلات احتمالی را کشف و بررسی می نماید و راه حل های آسانی را از طریق اپلیکیشن موبایل در اختیارتان قرار می دهد. بنابراین در مصرف هزینه هایتان صرفه جویی می کند و نیازی نیست برای کوچک ترین اشکالات با تعمیرکار تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

محفظه ای پاکیزه

ویژگیEco Drum Clean  محفظه، دیافراگم و شیشه در را با استفاده از آب داغ و سرعت بالای دوره شستشو ، تمیز و پاکیزه نگاه می دارد. بنابراین ماشین لباسشویی k149 سامسونگ دوست دار محیط زیست بوده و در امر صرفه جویی در هزینه های مواد شوینده هم شما را یاری می نماید.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید سامسونگ

مشخصات فنی

عمومی

نام محصول ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی تسمه ای K149 سفید Samsung Washing Machine 10kg K149 White
گارانتی سام سرویس 18 ماه, سام سرویس 123 ماه فقط موتور لباسشویی

مشخصات ظاهری

نوع درب جلو
رنگ سفید
صفحه نمایش COLOR LCD ال سی دی
حداکثر زاویه باز شدن درب درجه 170
پهنا mm600
ارتفاع mm850
عمق mm600
وزن kg87

عملکرد

ظرفیت شستشو 10 کیلوگرم
مصرف انرژی A+++رتبه
تکنولوژی کاهش لرزش VRT
نوع انتقال نیرو تسمه ای
حداکثر دور خشک کن 1400 دور
نوع موتور DIM دی آی ام
حباب ساز Eco Bubble دارد
مصرف انرژی kwh -
مصرف انرژی سالانه kwh119
مصرف آب سالانه 11500لیتر
کمترین زمان شستشو QUICK WASH -
حداقل صدای مزاحم هنگام شستشو 46
حداقل صدای مزاحم خشک کن 72

برنامه های شستشو

تعداد برنامه ها 11
برنامه ها شستشوی اتوماتیک البسه, شستشوی سریع QUICK WASH, شستشوی خودکار بهینه Auto Optimal Wash, شستشوی پارچه جین Denim, شستشوی البسه پشمی Wool, شستشوی البسه با الیاف مصنوعی Synthetics, شستشوی اقتصادی Super Eco Wash, شستشوی پارچه کتان Cotton, شستشوی البسه کودک Baby Care, شستشوی البسه تیره Dark Garment, شستشوی البسه حساس DELICATE, شستشوی ملحفه Bedding

سایر ویژگی ها

سایر ویژگی ها (Air Wash)سیستم بوزدا و ضدعفونی کننده, (Auto Dispense)دارای مخزن اتوماتیک مایع شوینده, (Auto Load)تشخیص میزان وزن لباس, (Easy Iron)اتوکشی آسان, (Jog-Dial)سیستم انتخاب گر, (Smart Check) سیستم عیب یاب هوشمند, (Volt Control)سیستم حفاظتی در نوسانات برق, Child Lock قفل کودک, قابلیت کنترل از راه دور(Smart Control), هیتر سرامیکی, 70%Eco Bubble%70صرفه جویی در مصرف انرژی با تکنولوژی حباب ساز, قابلیت اتصال به شیر آب سرد و آب گرم 2 شیر, دارای قفل کودک, لامپ LED جهت روشنایی داخل دیگ, دیگ الماسه جهت مراقبت از الیاف پوشاک, DELAY ENDکنترل هوشمند جهت پایان شستشو با تاخیر, Eco Drum Cleanشستشوی خودکار دیگ, My Cycleقابلیت ذخیره برنامه شستشوی دلخواه

محصولات سامسونگ در نمایندگی رسمی سامسونگ با ضمانتنامه و گارانتی های مورد تایید شرکت سامسونگ به فروش میرسد

نمایندگی رسمی سامسونگ فروش کلیه محصولات سامسونگ با گارانتی معتبر و قیمت روز شرکت سامسونگ

مدیر فروشگاه جدید سامسونگ: «از کاربران درخواست داریم تا حتما کالای اصل تهیه کنند و خرید خود را از نمایندگی های رسمی سامسونگ انجام دهند البته قاعدتا وقتی جنسی همراه با گارانتی به فروش رسد، محل خرید آن نباید چندان دارای اهمیت باشد. پس تهیه کردن دستگاه از نمایندگی های رسمی سامسونگ چه لزومی دارد؟ حتی کالاهای گارانتی دار نیز ممکن است دستکاری شوند. هستند فروشندگانی که جعبه دستگاه را باز می کنند و لوازم جانبی آن را با نمونه های غیر اصل، جایگزین می کنند. کاربران بسیاری غافل از اینکه لوازم جانبی دستگاهشان اصل نیست، برای رفع خرابی آن ها به ما مراجعه می کنند. بر همین اساس بهتر است از همان ابتدا خرید خود را از یک نمایندگی رسمی انجام دهید تا در مواردی اینچنینی با مشکل مواجه نشوید» 

در این مقاله درباره انواع گارانتی های معتبر سامسونگ و تفاوت های آنها شرح داده شده

گارانتی سامسونگ سام سرویس

گارانتی سامسونگ سامتل

گارانتی سامسونگ همراه سرویس خاورمیانه

گارانتی سامسونگ مایکروتل

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شعب نمایندگی رسمی سامسونگ تماس بگیرید

دفتر مرکزی: 86086010

فروشگاه برج نگار(موبایل و تبلت): 88647891-88647768

فروشگاه پاساژ کوروش(موبایل و تبلت): 44971382-44971384

کولرگازی سامسونگ | کولرگازی ایستاده سامسونگ | کولرگازی دیواری سامسونگ | کولرگازی سقفی سامسونگ | لوازم خانگی سامسونگ | تلویزیون سامسونگ | سینمای خانگی سامسونگ | یخچال فریزر سامسونگ | کولر گازی سامسونگ | جاروبرقی سامسونگ | مایکروویو سامسونگ | هود آشپزخانه سامسونگ | اجاق گاز سامسونگ | ماشین ظرفشویی سامسونگ | ماشین لباسشویی سامسونگ | تلویزیون سامسونگ | تلویزیون ال ای دی سامسونگ | تلویزیون پلاسما سامسونگ | لوازم جانبی تلویزیون سامسونگ | گوشی سامسونگ | ساعت هوشمند سامسونگ | گجت پوشیدنی سامسونگ | لوازم جانبی گوشی سامسونگ | تبلت سامسونگ | ساعت هوشمند سامسونگ | گجت پوشیدنی سامسونگ | لوازم جانبی تبلت سامسونگ | مانیتور صنعتی سامسونگ | مانیتور صنعتی ساینیج سامسونگ | اطلاع رسان دیجیتال سامسونگ | مانیتور صنعتی 24/7 سامسونگ | مانیتور ویدیو وال سامسونگ | لوازم جانبی مانیتور صنعتی سامسونگ

پر طرفدارترین نظرات
 • 0 تا از 0 کاربر طرفدار این نظر هستند

  مخزن مواد شویندش کدوم قسمتشه؟

  سلام،من قصد خرید این لباسشویی رو داشتم، میخواستم بپرسم مخزن مواد شویندش کدوم قسمتشه؟

  توسط در

  ارسال پاسخ برای این نظر
  آیا طرفدار این نظر هستید؟

برچسب‌های محصول