فرم ثبت نام فروش اقساطی محصولات سامسونگ

نمایندگی فروش کلیه محصولات سامسونگ در ایران

Official representative of Samsung
 

سامسونگ

شرایط و ضوابط خرید اقساطی

اگر بودجه شما برای خرید نقدی کالای سامسونگ مورد نظرتان کافی نیست تنها با تکمیل فرم زیر در سامانه فروش اقساطی محصولات سامسونگ ثبت نام کرده و با پرداخت یک سوم از مبلغ فاکتور صاحب کالا شوید و مابقی را تا 12 ماه بصورت اقساط با کارمزد فقط 1.2% ماهیانه پرداخت نمایید. در اولین فرصت کارشناس فروش با شما تماس گرفته و برای تکمیل مراحل خرید شما را راهنمایی می کند. لازم به ذکر است تنها مشتریانی که سابقه بانکی قابل قبولی داشته باشند توسط مدیریت تایید خواهند شد و نمایندگی رسمی سامسونگ هیچگونه مسئولیتی برای پذیرش همه ثبت نام ها نخواهد داشت.

  • قابل توجه مشتریان عزیزی که از شهرستان ها ثبت نام میکنند متاسفانه در حال حاضر زیر ساخت لازم جهت فروش اقساطی به این عزیزان فراهم نیست.
  • مشتریان گرامی توجه داشته باشید که مانیتورهای صنعتی سامسونگ به صورت اقساط به فروش نمی رسد.
  • لطفا اطلاعات ثبت نام با اطلاعات صاحب حساب بانکی یکسان باشد.در غیر اینصورت حساب شما تایید نخواهد شد.
  • مشتریان عزیز توجه داشته باشید در صورتی که پیامک های تبلیغاتی خط خود را مسدود کرده باشید قادر به دریافت پیامک تاییدیه نخواهید بود.
  • مدارک شغلی معتبر می بایست از طرف خریدار ارائه شود. مانند: جواز کسب برای مشاغل آزاد - فیش حقوقی برای کارمندان دولت - گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی برای کارمندان مراکز خصوصی - ارائه دست چک با سابقه کافی و بدون چک برگشتی.
  • مشتریان محترم، جهت تسریع در دریافت تاییدیه خرید اقساطی، نام شرکت، اداره و و یا عنوان شغلی را به صورت واضح و با جزئیات وارد کنید. لطفا از ذکر عناوین کلی برای محل اشتغال مانند مدیر شرکت، شغل آزاد و کارمند خودداری کنید.
تنها در صورتیکه قبل از تکمیل فرم در سایت ثبت نام کنید از طریق حساب کاربری خود می توانید درخواست خرید اقساطی خود را پیگیری کنید.

موافقت نامه

* فیلدهای الزامی

برای محاسبه مبلغ هر قسط و مجموع پرداختی کلیک کنید

محاسبه اقساط


بازگشت به صفحه اصلی وبسایت نمایندگی رسمی سامسونگ ایران

SAMSUNG ®

کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی سامسونگ می باشد © 2017-1396